M J? FAMILIEBERICHTEN 15 Marinus Adriaan Wisse Ton Provoost Rinus Rinus Wisse (cS) T> DWl Groep Willem van Ouwerkerk Anthony Peter Provoost Ton Thony Provoost Antoinetta Francina Lekatompessy - Hutuely Willem Rauwe Wim De liefde overwint alles! De strijd is gestreden, jouw pijn is voorbij wij probeerden te helpen maarstonden er zo moedeloos bij. Je vechtlust was enorm, je werd alleen zo moe onze liefde is voor eeuwig in ons hart nemen we je overal mee naartoe. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven en aan wat hij voor ons, maar ook voor zovelen betekend heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn dierbare man, onze lieve zorgzame pa en trotse opa sinds 1958 oprichter van installatiebedrijf Wisse Kattendijke, 18 maart 1933 Colijnsplaat, 8 juli 2019 Saar Wisse - de Fouw Kinderen en kleinkinderen Een speciaal woord van dank voor het verzorgend personeel en de vrijwilligers van Cleijenborch, voor de liefdevolle aandacht aan hem besteed. Wilhelminastraat 84,4484 AJ Kortgene De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Heel bijzonder, heel gewoon, een heel bijzonder lief persoon De allerliefste Papa en Opa heeft ons verlaten, wat zullen we je missen! Kamperland: Marion en Rene Leenpoel - Wisse Quinten Goes: Maxim en Lorette Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze biljardvriend De biljarters van KV. Atlas. Dan valt het licht weer door de kale bomen Ik keek er naar en dacht: zo is het goed Er zal weer ieder jaar een nieuwe lente komen Ook na mijn sterven, na mijn laatste groet Verdrietig, maar dankbaar dat we meer dan 60 jaar samen mochten zijn, deel ik u mee dat is overleden mijn actieve, lieve man Utrecht, t Vlissingen, 9 juli 1931 3 juli 2019 Riet Rauwe - Labrujere Correspondentieadres: Paauwenburgweg 39 4384 JB Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden donderdag 11 juli 2019 PM Gemaakt door Rinus Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud- directeuren oprichter van ons bedrijf, De heer Wisse stond aan de basis van het bedrijf zoals het nu is en was tot het laatst betrokken en geïnteresseerd. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Directie en medewerkers van DWT Groep B.V., voorheen Wisse B.V. Installatie professionals Verdrietig laten wij weten dat geheel onverwacht mijn lieve man, onze pap, schoonvader en opa is overleden 8 november 1940 9 juli 2019 Wij zijn verbijsterd en bedroefd maar hij zal altijd bij ons zijn door de onuitwisbare indruk die hij achterlaat. Joke Provoost-Huibregtse Robert en Beatrijs, Lotta, Kalle Virginie en Edwin Casper, Kaya, Livia, Benjamin Correspondentieadres: Verdilaan 86 4384 LG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 13 juli van 13.15 tot 13.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Vervolgens wordt hier om 14.00 uur de herdenkings bijeenkomst gehouden. Aansluitend zullen wij Ton uitgeleide doen voor vertrek naar het crematorium waar de crematie in stilte plaats zal vinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. ledereen die zich betrokken voelt is van harte welkom. Verdrietig en geschokt zijn we door het plotselinge overlijden van onze liever zwager en oom echtgenoot van Joke Provoost-Huibregtse We zullen hem missen in onze familiekring en wensen onze zus Joke, kinderen en kleinkinderen alle kracht toe om dit verdriet te dragen. Kortgene: Jannie Janse-Huibregtse (in dierbare herinnering) Jaap Janse Serooskerke: Wim Huibregtse Lia Huibregtse-de Bever (in dierbare herinnering) Oostkapelle: Peter Huibregtse Rebecca Huibregtse-van de Wal Arnemuiden: Tineke Kodde-Huibregtse Jo Kodde Domburg: Tonnie Huibregtse Karien Huibregtse-Brouwer Domburg: Joost Huibregtse (in dierbare herinnering) neven en nichten Heden bereikte ons het trieste bericht dat plotseling is overleden Oud-bestuurslid van onze vereniging Wij wensen zijn echtgenote Joke, zijn kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Namens bestuur en leden van de StrandVereniging Westduin Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Na een langzaam verval van krachten is rustig van ons heengegaan mijn lieve Moeder, Oma en overgroot Oma weduwe van Ferdinand Lekatompessy 23-02-1923 Makassar f 08-07-2019 Koudekerke Regina en Arjo Verhage neven en nichten Correspondentieadres: Cithershillsingel 56,4371 AT Koudekerke Mama is thuis, alwaar geen bezoek. De Vertroostingsdienst zal worden gehouden op vrijdag 12 juli om 20.00 uur in de Molukse kerk "Beth Cherem" aan de Burgemeester Stemerdinglaan 123A te Oost - Souburg. De uitvaartdienst zal eveneens in "Beth Cherem" plaatsvinden, op zaterdag 13 juli om 10.00 uur. Aansluitend zullen we haar om 11.30 uur naar haar laatste rustplaats brengen op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43