O V 14 Rosemary van den Abeele m umm Geerte Corbijn - van der Leur Johannis Willem de Kraker Kees van Loenhout AD MILLENAAR OVERLEDEN Richard Constantinus Audenaerd m Met groot verdriet geven wij u kennis dat, door de Heere na enkele zorgvolle dagen, uit ons midden is weggenomen, mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa 29 mei 1936 - 9juli 2019 J. de Kraker - van Belzen Marnix en Jolanda de Kraker - Gunst Björn Jurgen Charlaine Hans en Marieke de Kraker - de Witte Marilyn en Leonard Jara Jealinde Oude Bosstraat 27,4421 AN Kapelle Er is gelegenheid tot condoleren D.V. vrijdag 12 juli van 19.00 tot 20.00 uur op het huisadres. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden D.V. maandag 15 juli om 13.30 uur in de 'Petrakerk', Goessestraatweg 18 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Kitskinderscheweg 1 te Kapelle. Na de begrafenis is er eveneens in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. It's over.... Pieter Jacobus Roelse Peter Onverwacht is overleden onze oud-medewerker partner van Aad van Liere Zij hebben elkaar gevonden bij Zorggroep Ter Weel, waar Aad nog werkzaam is. Nu moet zij samen met het hele gezin, veel te vroeg, afscheid van hem nemen. Wij wensen Aad, Jeroen, Marjolein en Gilles, Mart en Anne, Peter en Elles en Anne en verdere dierbaren, heel veel sterkte toe bij dit grote verlies. Mede namens medewerkers zorg en welzijn, ondernemingsraad, managementteam Zorggroep Ter Weel, Mw. J.A. (Coby) Traas, bestuurder Er is een land van louter licht. Met fijne herinneringen aan haar goede zorgen hebben wij afscheid moeten nemen van onze dappere zus, schoonzus en tante Maria van de Voorde - den Arend Ria weduwe van Marinus van de Voorde Pernis, 3 november 1936 t Vlissingen, 9 juli 2019 Biervliet Willy en Leen van Liere - den Arend Oostburg Hans en Riet den Arend - Kloosterman Vlissingen Ineke en Bram Leenhouts - den Arend Neven en nichten De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden op maandag 15 juli om 11.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Correspondentieadres: Noorderbaan 7 4386 CD Vlissingen donderdag 11 juli 2019 PM In zovele mooie herinneringen blijf je altijd bij ons. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in 't Polderke, in het bijzijn van hen die haar dierbaar waren, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi weduwe van 03 -11 -1930 Chicago (USA) 109 - 07 - 2019 Westdorpe Frits en Martine EddyenTruus Natalie en Björn, Enzo Levi Ingeborg Theo en Rita Sander en Anouk Ivo en Leonne Marijn en Marina Wilbert en Ton Marietta en Erdwin Charlotte en Rick Marilou Westdorpe, 10 juli 2019. Corr.adres: Burgemeester den Boerstraat 12 4551SW Sas van Gent De crematie zal in besloten kring plaatshebben op maandag 15 juli te Terneuzen. Verdrietig, maar dankbaar voor alle warmte en liefde waarmee zij ons omringde, moeten wij afscheid nemen van onze lieve, creatieve moeder en Oma Zee Weduwe van Jan Corbijn sinds, 01 -11 -2012 Deventer, 03-11 -1929 t Goes, 09-07-2019 Met de zeewind in de rug laten wij haar gaan.... Derk Daniëlle en Ruben Rein Duinweg 73 4374 EB Zoutelande Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum 'Ter Weel', afdeling 'Schenge 1', voorde liefdevolle verzorging. De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Liever geen bezoek aan huis. Roy Orbison Totaal onverwachts is overleden mijn allerliefste Roeltje, mijn allessie, onze geweldig lieve papa, super-trotse opa en onze Peet, zorgzame bonuspapa Vlissingen, 15 maart 1963 t Rotterdam, 8 juli 2019 Debby Denise en Fernando Jenaiya, Jairomy, llaino Delano en Vera Devin en Demi Yaron Correspondentieadres: De Tuinderij 26 4387 AK Vlissingen Vrijdag 12 juli om 10.00 uur is de afscheidsplechtigheid in de aula van Crematorium Middelburg, gelegen aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er een samenzijn op bovengenoemd adres. U heeft dan ook de gelegenheid om de familie te condoleren. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan vragen wij u deze rouwadvertentie als zodanig te beschouwen Moeke Bets en Harm Pa (in liefdevolle herinnering) Patty en Micha Aline en Tyler Jens Lieve Peet, wat gaan we jou enorm missen. Tm loving angels instead' Robbie Williams - Enige en algemene kennisgeving - Op 5 juli 2019 is rustig ingeslapen Oisterwijk, 28 februari 1929 J.L. Millenaar-Minderhoud Kinderen kleinkinderen en achterkleinkind Vredehoflaan 332 4382 G Vlissingen Overeenkomstig zijn wens heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 42