Wies Neve-Elve V 13 "X Adriaan van Denderen OVERLEDEN Abraham van de Walle Bram Beatrice van Jole Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Na een langzaam verval van krachten is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma weduwe van Piet Neve h Terneuzen, 06-05-1926 t Hulst, 04-07-2019 Marjan en Levien de Feijter-Neve Miranda en Gino, Caitlin, Shevaun Patrick en Jessica, Mitchel, Ryan Alwint en Maria Neve-Anjos Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van de "Ferdinand Bolstraat" en "Korenmarkt" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Bontepolderstraat 3,4541AX Sluiskil Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 9 juli van 15:45 tot 16:15 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de afscheidsplechtigheid plaatsvinden om 16:30 uur in de aula van het Monuta crematorium naast het uitvaartcentrum. Nelly Marie du Fossé - Bea - Jaap van Minnen Jaap van Minnen dinsdag 9 juli 2019 In een wereld vol met twijfels, angst en onzekerheid, heb jij voor mij steevast bewezen: de liefde wint altijd. Intens verdrietig ben ik, nu ik afscheid heb moeten nemen van mijn lieve en zeer zorgzame man echtgenoot van Cadzand, 1 februari 1944 f Terneuzen, 6 juli 2019 Terneuzen: Nelly van de Walle-du Fossé familie van de Walle familie du Fossé Jazzsingel 8, 4533 AE Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 12 juli om 12.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Mijn dank gaat uit naar dr. Munneke en de Thuiszorg voor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Onze lieve, sterke oma is er niet meer moeder van Tilly van Schaik - van Jole t *12 mei 1919 17 juli 2019 Saskia van Schaik en Willem Smit, Marein t, Mirthe Jan-Pieter van Schaik en Liesbeth de Jongh, Iris, Anne, Hugo Joep van Schaik en Karen Sterck, Quinten, Sander, Lauren Uw medeleven kunt u versturen naar uitvaartzorg 'de Koestering', Groenendijk 51,4587 CS Kloosterzande. Haar afscheidsdienst zal plaatsvinden op 11 juli om 11.00 uur in 'de Koestering'. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Met speciale dank aan Anja Dhollander voor haar jarenlange steun en liefde en aan het verzorgende team van de Blaauwe Hoeve. In plaats van bloemen graag een gift voor Unicef, IBAN: NL86INGB0000000121 o.v.v. Bea van Jole. "Mijn dank is groot dat ik liefde en vriendschap mocht geven, zo blij dat ik zoveel lieve mensen heb ontmoet in mijn leven." Adri Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, melden wij u dat op 85-jarige leeftijd van ons is heengegaan, onze lieve vader, opa en vriend De heer Weduwnaar van mevrouw Mariëtte Colman Dit melden u Rijen: Rudy van Denderen en Nancy Kolijn Jordy en Denise Jeffrey Brent Terhole: Carla van Denderen Bas Joëlle en Co Dennis zijn kinderen en kleinkinderen Clinge: Mien Willaert, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind De families van Denderen en Colman Delen in het verlies zijn neven en nichten Wij nodigen u uit om met ons afscheid te nemen tijdens de dienst, die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H.Joseph te Nieuw-Namen op donderdag 11 juli 2019 om 10.30 uur, waarna wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het R.K. kerkhof aldaar. Samenkomst en gelegenheid tot groeten in bovengenoemde kerk vanaf 10.15 uur. Adriaan ligt opgebaard in rouwcentrum Waem, gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen hem een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op dinsdag 9 juli 2019 van 19 tot 19.30 uur. Onze dank en waardering gaan uit naar huisartsenpraktijk Pallion en de medewerkers van Zorgsaam thuiszorg. Corr. adres: Isegrim 2,4568 BN Nieuw-Namen Wilt u indien u geen rouwbrief heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Rouwcentrum Waem Boonman, Nieuw-Namen, tel.nr. 0114-345-695 Enige en algemene kennisgeving je krijgt nu de rust die je hier niet meer vond... Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze vader Sluiskil, 8-3-1946 f Terneuzen, 2-7-2019 Jopie van Minnen-Klaassen Ria en Jean-Paul Kitty Hogendijk41 4538 BB Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij omdat wij afscheid hebben moeten nemen van onze zwager en oom Wij wensen Jopie, Ria, Jean-Paul en Kitty heel veel sterkte. Herman en Janneke Klaassen-van Tatenhove Krina Dobbelaar-Klaassen Maatje de Feijter-Klaassen Lottie en Jan Riemens-Klaassen Neven en nichten COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 51