JTr FAMILIEBERICHTEN 25 Corrie Tempelaars-Meesters Jo Francke - de Wolf Izak van Oostende maandag 8 juli 2019 FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Nooit meer een praatje in de polder. Nooit meer een uitbundige zwaai vanuit de verte. Marianne We zullen je missen en niet vergeten. We wensen Daan en familie veel sterkte. Landbouwbedrijf Oosthof Hendrik Jan en Conny Meijer Gerrit en Elly Koopmans Niels en Manon Weber Kim Meijer Katie Meijer Geschrokken hebben we kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze buurman Boudewijn Breedveld We leven mee met Liesbeth, kinderen en kleinkinderen. Louk Netty en Ko Madelein Agnes en Joop Ina en Paul Ria en Henk Toos Jessica en Gerard Priscilla en Chiel Denise en Erik Joke en Aad Els en Herman Thea en Marcel Jolanda en Paul Piet Patricia en Richard Mariëlle en Leon Ivon en Jan buren in de Evertsenstraat Verdrietig zijn wij, omdat onze lieve, zorgzame en betrokken schoonzus en tante is overleden. Jan f en Francien t Marinussen-Francke Adrie t en Stien t Aarnoutse-Francke Jaap t en Koos f Francke-Geschiere Jan f en Riek Francke-Roelse neven en nichten Veere, 4 juli 2019 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ton Slijk Oud-voorzitter, ere-lid Rugby-Petanque Terneuzen. Wij wensen zijn vrouw Marian, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe. O Here, onze Here, hoe heerlijk is uw naam op de ganse aarde, Gij, die uw majesteit toont aan de hemel. Psalm. 8:2 Teruggekeerd naar zijn Schepper, onze lieve vader, opa en ouwe opa sinds 5 oktober 2005 weduwnaar van Maria van der Kroon in de leeftijd van 89 jaar. Ooltgensplaat 28 juli 1929 Goes 6 juli 2019 Kruiningen: Marjan Temminck- van Oostende Gerard Temminck Epe: Marleen en Stefan, Jaron, Mattias, Tessa Ashford, U.K.: Maarten en Aukelien, Lucas, Emily Correspondentieadres: Concordia 43 4416 HC Kruiningen Telefoon: 0610274130 De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 11 juli om 14.00 uur in de Hervormde Kerk aan het Kerkplein te Kapelle. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in De Caisson, Smokkelhoekweg 12 te Kapelle. Geschokt en bedroefd zijn wij door het overlijden van Petra Clarisse Wat was zij een vrolijke, stoere en lieve collega en vriendin! Wij wensen haar familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Oud collega's van de strandtent en vrienden uit Zeeland Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles watje dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten. echtgenote van Adrie Tempelaars Rilland-Bath, f Roosendaal, 14 augustus 1937 6 juli 2019 Adrie Liset f en Jan Nadine en Lajos Rachelle en Nick Sterre Peter Hans en Manon Romy Britt Correspondentieadres: De Blauwe Reiger 15 4411 EA Rilland Volgens haar eigen wens vindt de afscheidsdienst plaats in besloten kring. V-F Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP familieberichten Familieberichten COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 55