Boudewijn Breedveld Jacob Minderhoud Jacob Minderhoud Jan op 't Hof Tonia Janna Wandel - de Vos Toos OVERLEDEN Petra Clarisse Sans Atout Tot ons grote verdriet hebben wij toch nog onverwacht, en voor ons veel te vroeg, afscheid moeten nemen van mijn Boudje en onze lieve Breed Rotterdam,13 januari 1939 Goes, 4 juli 2019 Liesbeth Breedveld-Sieswerda Frouke Britt Max Hauk en Carole Dylan Lucille Evertsenstraat 38 4371 BE Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 8 juli vanl9.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum De Getijden, Kerklaan 17-19 te Vlissingen. Op woensdag 10 juli om 13.30 uur komen we samen in gemeenschapscentrum De Couburg, Duinlaan 4a te Koudekerke om Bou te herdenken en een glas op hem te heffen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Erni ten Have Niek Jacob Minderhoud Tot onze droefheid nam de Heere uit ons midden weg, onze geliefde broer, zwager en oom Echtgenoot van E. Minderhoud - Brouwer In de leeftijd van 92 jaar. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Aagtekerke: J. Joosse - Minderhoud 's-Gravenpolder: S. Minderhoud A. Minderhoud - Hoffius Neven en nichten Aagtekerke, 4 juli 2019 Sterk zijn betekent soms dat je op moet geven. Het betekent soms een traan. Sterk zijn betekent soms dat je niet naar meer moet streven. Het betekent soms dat je het moet laten gaan. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, oma en oude oma Sinds 1 november 2017 weduwe van Jacobus Wandel in de leeftijd van 89 jaar. Scharendijke: Johan Jolanda Renesse: Ria Nieuw-Haamstede: Majka Donny en Dex Renesse: Imke Bob King en S Tank Onze welgemeende dank gaat uit naar de medewerkers van de "Duinen van Haamstede" voor de goede en liefdevolle verzorging aan onze moeder gegeven. Burgh- Haamstede, 3 juli 2019 Allévo "Duinen van Haamstede" Correspondentieadres: J.K. Wandel Klaproosstraat 8 4322 CB Scharendijke Ma is thuis opgebaard. Indien u persoonlijk afscheid van haar wilt nemen is daarvoor gelegenheid zondag 7 juli van 14.30 uur tot 16.30 uur in Zandduin 0013, Kloosterweg 18, Burgh-Haamstede. We willen ma herdenken op dinsdag 9 juli 2019 om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. zaterdag 6 juli 2019 Verslagen en erg verdrietig delen wij u mee dat zeer plotseling van ons is weggenomen, mijn lieve kleindochter en onze lieve nicht partner van Martijn Jongen en mama van Olivier, Sophia, Thije en Anna 3 september 1981 t 3 juli 2019 Meliskerke oma Boogaard Zeist Saar en Teunis van Loon Middelburg Catrien en Adrie Houmes Meliskerke Ria en Ko Riemens Ermelo Willy Boogaard Middelburg Marco en Wilma Boogaard Aagtekerke Annie en Leo Joosse Dordrecht Ina Boogaard en Majid Soltanian Ridderkerk Wim en Ida Boogaard neven en nichten Wij bidden Martijn en de kinderen en Kees en Coby met de verdere familie van harte de troost en nabijheid van de Heere God toe in dit grote verdriet. Het bericht dat onze collega is overleden heeft ons diep geraakt. Wij wensen Monique, Mitchell, Kimberley en Demi heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens directie en collega's van Verstraten Walhout Tuincentrum Hoveniers "Och, schonkt Gij mij de hulp van Uwen Geest!" Psalm 119:3 (berijmd) Diepbedroefd delen wij u mee dat door de Heere van ons is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve en zorgzame vader en opa echtgenoot van Elizabeth Minderhoud-Brouwer Domburg, 6 mei 1927 Aagtekerke, 4 juli 2019 Geve de Heere ons kracht om dit verlies te dragen. Aagtekerke: E. Minderhoud-Brouwer Aagtekerke: Lenie en Sam de Visser-Minderhoud Annabeth Job en Lisanne Berdien en Mike Harm Charlotte en Wilko Salome Puttershoek: Rian en Arie van der Ree-Minderhoud Paul us en Colinda, Daan en Ruth Jaco Adrian Elbert Christian Aagtekerke: Jan-Jaap en Christa Minderhoud-Mulder Arco Jeroen en Noa Silvia Ronald Lennard Nicole Aagtekerke: Louis en Rianne Minderhoud-Makkenze Joas Rien Aagtekerke: Noach en Linda Minderhoud-Koster Jenice Jaron Gerwin Elsa Reigersberg 19 4363 BN Aagtekerke Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. dinsdag 9 juli van 19.15 tot 20.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 10 juli om 13.30 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Aagtekerke. Na afloop is er nog gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van SVRZ locatie Waterwel en dokter Carlier voor de liefdevolle zorg. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Liever geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom in de leeftijd van 92 jaar. Geve de Heere aan Bep, kinderen en kleinkinderen Zijn ondersteuning om dit verlies te dragen. Aagtekerke: Ries en Zoet Brouwer- Louws Debora en Jan Hoogesteger- Brouwer Meliskerke: Kees en Ineke Brouwer- de Pagter Neven en nichten Aagtekerke, 4 juli 2019 Verdrietig delen wij u mee dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze broer, zwager en oom Wemeldinge: Bram f en Saar op 't Hof Bergen op Zoom: Ko t en Jo op 't Hof Wemeldinge: Tanny en Frans Timmerman-op 't Hof Wemeldinge: Adrie en Floor Feleus-op 't Hof Goes: Simon en Annie op 't Hof Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45