FAMILIEBERICHTEN 19 NOOIT MEER MAAR COLOFON Familieberichten Benny DANKBETUIGING Henk Fierinck Jan Dirk Verpoorten Herman Frans Hamelij'nck Lea Inghels van den Branden l^fc-^OVERIGE BERICHTEN Monuta Isabelle Braem Je maakte deel uit van het geheel, uniek en vol herkenbaarheid, de schakel is verbroken, de lege plaats een feit, verdriet vermengd met dankbaarheid, want jij hoorde er zo bij. Zo plotseling en zo onbegrijpelijk... Een goed mens, een levensgenieter, ons maatje door dik en dun heeft ons veel te snel verlaten. Bernardus Franciscus Strooband echtgenoot van Emelie Josepha Neve Hij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Heikant: Emmy Strooband-Neve Koewacht: Marnix in herinnering en Stefanie Strooband-Meulmeester Frank Hiel Femke Kapellebrug: Margot en Bart de Blieck-Strooband Bart Imke Terneuzen: Jacqueline en Christian Pey-Strooband Britt 4 juli 2019 Correspondentieadres: Uitvaartcentrum DELA t.a.v. familie Strooband, Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van Benny in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 9 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 11 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Theresia, Julianastraat 16 te Heikant, gevolgd door de begrafenis op de R.K. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis kunt u de familie ook persoonlijk condoleren. Wilt u, als u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wij danken iedereen voor de warme belangstelling en vele blijken van medeleven, bloemen en kaarten, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze broer Terneuzen, juli 2019 Familie Fierinck Frans Ferket fransje pot esselbrugge pzc.nl/familieberichten zaterdag 6 juli 2019 ZV Graag willen wij op deze manier iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa en opa Hulst Het heeft ons goed gedaan. Kinderen en (achter)kleinkinderen Hulst, juli 2019 heel hartelijk dank als je 92 jaar bent geworden zegt het Iets over de vrouw die ze was we hebben zoveel blijken van medeleven, brieven, kaarten, apps en bloemen gekregen het Is voor ons niet doenlijk iedereen persoonlijk te bedanken daarom op deze wijze els pot en hans mulder Wij willen u bedanken voor de hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa en over-opa Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. E.J. Verpoorten-Kielman Kees en Ina, Marian en Adri Klein- en achterkleinkinderen Philippine, juli 2019 Wij willen langs deze weg iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa en opi Betsie Hamelijnck-Manhave Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens,6juli 2019 Wij willen iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn vrouw, ons ma en oma Uw oprechte belangstelling heeft ons goed gedaan. Jo Inghels Kinderen en kleinkinderen St. Jansteen, juli 2019 Monuta Isabelle Braem T 06-53 81 1446 E ibraem@monuta.nl I www.monutaisabellebraem.nl SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 143