18 FAMILIEBERICHTEN Boudewijn Breedveld Jan op 't Hof Johanna Francke - de Wolf OVERLEDEN Karei Martens Louisa Marie Wieza Riemens-D'hert Sans Atout Tot ons grote verdriet hebben wij toch nog onverwacht, en voor ons veel te vroeg, afscheid moeten nemen van mijn Boudje en onze lieve Breed Rotterdam,13 januari 1939 Goes, 4 juli 2019 Liesbeth Breedveld-Sieswerda Frouke Max Hauk en Carole Dylan Lucille Evertsenstraat 38 4371 BE Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 8 juli vanl9.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum De Getijden, Kerklaan 17-19 te Vlissingen. Op woensdag 10 juli om 13.30 uur komen we samen in gemeenschapscentrum De Couburg, Duinlaan 4a te Koudekerke om Bou te herdenken en een glas op hem te heffen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Evert van der Rijst Johanna de Wolf Jo Ergens zingt een vogel zijn zelfgeschreven lied de natuur is zijn theater, ik luister en geniet... Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa thuis rustig is ingeslapen Carolus Ludovicus echtgenoot van Alma Martens-Schalkens St. Jansteen, 10 augustus 1928 t St. Jansteen, 3 juli 2019 Alma Christianne in liefdevolle herinnering Patricia en Dé Stefan Elise Petra en Renwer Martje van Wardje 5,4564 CZ St. Jansteen U kimt afscheid nemen van Karei in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 8 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 10 juli om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Het is goed zo... dag lieve allemaal..... Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heen gegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Pieter Willem Riemens Zij overleed op 4 juli 2019 in de leeftijd van 89 jaar. L. van Gelder- Riemens R. van Gelder Klein-en achterkleinkinderen W.Riemens I. de Regt Klein-en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de Maxima, afdeling 2a, voor de liefdevolle en goede zorgen, die zij het laatste jaar heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: Churchilllaan 852,4532 JD Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 10 juli om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst nodigen wij u uit voor een samenzijn in de koffiekamer. Liever geen bloemen. zaterdag 6 juli 2019 Britt Verdrietig delen wij u mee dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze broer, zwager en oom Wemeldinge: Bram T en Saar op 't Hof Bergen op Zoom: Ko f en Jo op 't Hof Wemeldinge: Tanny en Frans Timmerman-op 't Hof Wemeldinge: Adrie en Floor Feleus-op 't Hof Goes: Simon en Annie op 't Hof Neven en nichten Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer De heer Van der Rijst was rector van het Zeldenrustcollege en het Zeldenrust- Steelantcollege in Terneuzen. We herinneren hem als een rector die zeer betrokken was bij zijn leerlingen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. College van Bestuur Stichting Voortgezet Onderwijs Zeeuws-Vlaanderen Als laatste van haar generatie is uit onze familiekring weggenomen onze lieve tante Gehuwd geweest met Lambertus Francke Grijpskerke, 08-02-1922 - Veere, 04-07-2019 Wij wensen haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen Gods nabijheid toe. Nichten en neven familie Poppe Nichten en neven familie Janse Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe, al wisselen ook dag en nacht. Rustig is ingeslapen onze lieve moeder, oma en ouwe oma Sinds 7 maart 2007 weduwe van Bert Francke Grijpskerke, 8 februari 1922 Veere, 4 juli 2019 Wij zijn verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang bij ons mochten hebben Barendrecht: Loes Ruijg - Francke Kees Ruijg Siebren en Anne-Wil Albert en Katia Grijpskerke: Wim Francke Corry Francke - Riemens Esther en Reinoud Anouk, Thomas, Simone Christiaan en Joke Sam, Ben Jan-Willem en Sabine Fenne, Julie Ede: Tanneke Geerse - Francke (in liefdevolle herinnering) Piet Geerse Kees-Bert en Saskia Pieter, Jasper Gert-Jan en Annemieke Mant, Thijmen, Lennart Maarten en Ivi Daniel Middelburg: Ina Pieterse - Francke Frans Pieterse Jelle-Jan Bert en Anika Joost en Saskia Grijpskerke: Jan Francke (in liefdevolle herinnering) Els Francke - Kodde Kees Boogaard Arjen en Jeanine Bert en Esther Jos en Selena Correspondentieadres Uitvaartverzorging Pieter-Johan Meerveld Kriekenhofstraat 38 4337 KJ Middelburg De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op woensdag 10 juli om 13.00 uur in de Opstandingskerk aan de Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur, voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaats hebben om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Loodholseweg te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Een woord van dank aan de medewerkers van Buurtzorg en van Nieuw Sandenburgh voor de liefdevolle verzorging. ZV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 142