'Deze keer kies ik écht voor jou, zei ze telkens' Tact jefc BV DE LIEFDE t/irt j \zar\&<*<*9 drqcij oncler^ofel Koos (56) viel als een blok voor Claire (56), maar elke keer als het serieus werd liet zij hem zitten. Nu doet hij de deur niet meer voor haar open. ,,Wij mannen zijn simpele wezens. Tot die conclusie moet ik wel komen als ik bedenk hoe ik me keer op keer door Claire heb laten verleiden. Ze beschikt over een seksuele aantrekkingskracht waartegen ik geen verweer heb. Al twintig jaar houdt ze me aan het lijntje, tot twee keer toe heb ik een relatie voor haar beëindigd, en elke keer haakt ze af als puntje bij paaltje komt. Dan gaat ze terug naar haar man, Fred, omdat ze hem zogenaamd niet ongelukkig wil maken. Hoe vaak ze me wel niet gebeld heeft: 'Kom me nu halen, deze keer kies ik écht voor jou!' Waarop ik in de auto sprong, naar haar huis reed, haar spullen inlaadde en haar meenam. Ze legde niet eens een briefje neer. 'Hij ziet het vanzelf wel als hij thuiskomt', zei ze dan. Nogal onmenselijk, leek me, maar ik was zo verliefd op haar dat ik het zo liet. Dat ze bij mij hetzelfde zou doen, kwam niet in me op. Toch gebeurde dat natuurlijk: op een dag kwam ik thuis in een lege woning. Toen er lag er trouwens wel een briefje: 'Ik trok het niet meer'. Wat ze precies niet trok, was me volkomen onduidelijk. Maar toen ze kort daarna toch aangaf niet zonder mij te kunnen, trapte ik er gewoon weer in. Ze gaf me elke keer hoop, zei dat ik de liefde van haar leven was. En ik wilde haar zó graag geloven. Nu gaat het gebeuren, dacht ik dan. Nu trekt ze voorgoed bij me in. Zo gaat het al sinds ik Claire ontmoette op een camping in Oostenrijk. Zij was er met haar gezin en ik met het mijne. Onze caravans stonden tegenover elkaar. Wat vond ik haar een knappe, elegante vrouw: slank, blond en extreem sexy. Claire daagde me uit, ze was onweerstaanbaar. We had den voortdurend en overal seks, spraken uit dat we van elkaar hielden en besloten van onze partners te scheiden. Ik deed dat vrij snel daarna, met alle drama en pijn van dien, maar Claire bleef maar treuzelen en excuses aanvoeren. Na een jaar was ze nog steeds bij Fred. Toen was ik haar valse beloftes zat; ik maakte het uit, maar voelde me vreselijk in de steek gelaten. De vrouw voor wie ik mijn huwelijk had opgeblazen, had tegen me gelogen. Ik krabbelde op, kreeg een nieuwe vrien din en een tijdlang was mijn liefdesleven rustig. Tot ik Claire opnieuw tegenkwam en de klik er meteen weer was. 'Ik heb elke dag aan je gedacht', zei ze. En: 'Ik wil het opnieuw proberen.' Tegenstribbelen had geen zin, ik was alweer tot over mijn oren verliefd. Dat kwam mede door haar verlei dingstechnieken. Ze greep me in mijn kruis, of belde aan in een korte rok zonder slipje en ging dan wijdbeens op de bank zitten. Ken je dat liedje I Put A Spell On You Zo was het met mij gesteld. Toen Claire beloofde dat ze bij Fred wegging, verbrak ik wéér mijn relatie voor haar. De volgende dag kreeg ik een appje: 'Je zult wel boos zijn, maar ik kan het toch niet. Ik wil ons contact verbreken.' Lange tijd had ik het zwaar, maar een psycholoog hielp me verder. Ik kreeg zelfs een nieuwe relatie. Toen Claire daarachter kwam, begon ze me zwijgend te bellen. Dan hoorde ik You Are The First, My Last, My Everything van Barry White op de achter grond - een nummer waar we veel op heb ben gevreeën. Ook zag ik haar auto voor mijn huis staan. Maar ik laat haar niet meer binnen, ik weet nu beter. Hoewel, ik sta niet voor mezelf in als ik tóch weer de deur opendoe.'' De echte namen van Koos, Claire en Fred zijn bekend bij de redactie. Wil je ook pra ten over je relatie? magazine@persgroep.nl TEKST PAM VAN DER VEEN ILLUSTRATIE STUDIO SKI ZATERDAG 6 JULI 2019 25

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 113