16 FAMILIEBERICHTEN Wim Dorst Wim Dorst Jan op 't Hof W.M. Dorst Jacobus Davidse <£W ten J^ave OVERLEDEN Ons bereikte het droevige bericht dat de heer is overleden. De heer Dorst was in de periode oktober 2006 - maart 2018 raadslid van de gemeente Schouwen-Duiveland. Wij herinneren hem als een zeer actief raadslid met een grote maatschappelijke betrokkenheid. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, ouders en verdere familieleden. We wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. De gemeenteraad, het college van burgemeester en wethouders en de medewerkers van de gemeente Schouwen-Duiveland. Wim Dorst 'Ik vertrouw op u, Heer. Ik zeg: U bent mijn God, in uw hand liggen mijn lot en mijn leven, bevrijd mij.' Psalm 31:15-16 Tot ons grote verdriet is overleden. Wim heeft zich als ons gemeenteraadslid tomeloos ingezet voor mensen die zelf hun beperkingen hadden, hij sprak voor degenen die liever op de achtergrond bleven. Hij organiseerde de meest boeiende bijeenkomsten en kon als geen ander mensen bij elkaar brengen. Onze gedachten en gebeden zijn met de dierbaren die achterblijven. Bestuur Christenunie Schouwen-Duiveland Bij U vind ik troost Bij U kan ik huilen In U vind ik rust In U kan ik schuilen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega en goede vriend Wij herinneren Wim als een liefdevolle, zorgzame, hartverwarmende, praktische doorzetter. Stond altijd klaar voor een ander en werd gedreven door een positieve geest. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, Niels en Rick, familie en vrienden. Namens de fractie van Christenunie Psalm 139 Met diepe droefheid, maar ook dankbaar wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vader en schoonvader Ko in de leeftijd van 90 jaar. Jan Willem en Renate Middelburg, 3 juli 2019 Kievithof 24 4332 CK Middelburg Maandag 8 juli om 11.00 uur zal de dienst, waarin wij zijn leven herdenken, plaatsvinden in de Dorpskerk, Van Citterstraat 69,4333 KV Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis is op de begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis bent u welkom in de Dorpskerk om de familie persoonlijk te condoleren. Petra Clarisse Erni ten Have Tweemaster-Kameleon vrijdag 5 juli 2019 PM Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van zoon van onze collega Rinus. Wij wensen Rinus, Lenie en verdere familie heel veel sterkte toe. Namens collega's: Kwaliteitscontrole Zeelandia H.J. Doeleman B.V. Zij zei tegen haar meesteres: Ach, kon mijn meester maar eens naar de profeet in Samaria gaan, die zou hem wel genezen. (2 Koningen 5vs3) Bevorderd tot heerlijkheid Met diepe bewondering voor de manier waarop hij in het leven stond, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overgrootopa Wemeldinge, 26 december 1937 Terneuzen, 3 juli 2019 Ank Gert-Jan en Renate Noëmi Valentino Angel Vinchenzo Vayenna Zijn dochters Klein- en achterkleinkinderen Mascagnistraat 9 4536 EH Terneuzen De dankdienst voor zijn leven, waarbij de familie uw aanwezigheid op prijs stelt, zal gehouden worden op donderdag 11 juli om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Vooraf is er van 14.00 tot 14.30 uur gelegenheid voor persoonlijk afscheid. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve dochter, zus en schoonzus Geliefde van Martijn Jongen en moeder van vier kinderen Olivier, Sophia, Thije en Anna Jongen Op de jonge leeftijd van slechts 37 jaar Dit verlies valt niet te beschrijven Biggekerke: Kees Clarisse Coby Clarisse-Boogaard Rene Clarisse Rachel Clarisse-Schat Michiel Clarisse Elise Brouw lirirr Alphen a/d Rijn, 3 juli 2019 Bedroefd om de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee hij ons omringde, delen wij u mee dat volkomen onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man en onze vader in de leeftijd van 49 jaar. Monique Mitchell Kimberley Demi Oost-Souburg, 2 juli 2019 Spaarnestraat 94,4388 TM De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 9 juli om 14.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 13.50 tot 14.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de plechtigheid ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. - Tot aan de plechtigheid geen bezoek aan huis. - Heel erg geschrokken, verdrietig en ontdaan zijn we door het overlijden van vader van onze leerling Mitchell uit groep Q7 Wij leven enorm mee met hem, zijn moeder Monique en hun familie. We wensen hen veel sterkte in het verwerken van dit verlies. Archipelschool - Daltonschoo! -'-•"•VO* tê'i. -n'JÉl,, j

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44