- ut* I FAMILIEBERICHTEN 23 Adriaan Zandee Petrus Josephus van Dorsselaer OVERLEDEN Arjaan Zandee Pete/v cf&Pamïfpit Ali Voets - van Dijk Anton Nicolaas Slijk Jo Hendrikse familieberichten Bedroefd, maar ook dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, door de Heere, uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze lieve meelevende vader, opa en overopa 2januari 1928 - 2juli 2019 Borssele: E.M. Zandee-Overbeeke Kapelle: Francien en Huib Eckhardt-Zandee Kees en Bettine, Mart, Jens, Wout, Faas Ardjan en Jolcmde, Nina Irma en Elbert, Nieck, Cos, Vera Leenard en Rebecca, Sifra, Elnathan Evelien, Joachim Martine en Frank, Frankje Ineke en Jochem Westkapelle: Matty en Aamoud Gabriëlse-Zandee Borssele: Leny en Cor van Eijzeren-Zandee Peter en Marline, Sven, Evi Linda enAnthonie, Twan, Fien Anne Aagtekerke: Laura en Huib Geldof-Zandee Borssele: Leo en Corinne Zandee-van der Wekken Arjen Deborah Laureen Nathan Westsingel 16,4454 AK Borssele Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. vrijdag 5 juli van 19.30 tot 20.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op D.V. zaterdag 6 juli om 10.30 uur in de hierboven genoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er eveneens in de kerk gelegenheid tot condoleren. 1 juli 1949 2 juli 2019 Ik heb het leven lief gehad, U allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat kan niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: Geniet! Piet Piet echtgenoot van Annie van Dorsselaer - de Klerk 23 - 08 - 1933 Hulst 128 - 06 - 2019 Westdorpe Annie Rose-marie en Guido Jens en Liselotte Tessa en Kevin, Evi Jean-Pierre en Manon Tycho Sara Natasja en Danny Sidney Yardi Noë Westdorpe, 28 juni 2019. Ewoutstraat 19,4554 BP De crematie heeft, volgens wens van Piet, in stilte plaats gevonden te Terneuzen. Rustig en kalm is van ons heengegaan onze oud medewerker Wij wensen de familie veel sterkte toe. Fam. Minderhoud Westkapelle juli 2019 - Familieberichten - I Kl 9 DE PERSGROEP donderdag 4 juli 2019 Bedroefd delen wij u mee dat mijn broer en onze oom is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte bij dit verlies. Oost-Souburg: familie Dekker We staan niet altijd stil bij het woord samen, maar het is een groot gemis als samen er niet meer is.... Verdrietig maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, is na een kort ziekbed toch nog onverwacht overleden mijn echtgenoot en maatje en baasje Ellewoutsdijk Klazien de Pundert Pasca de Winter Correspondentieadres: Commejansstraat 13 A, 4437 AR Ellewoutsdijk De crematie zal naar wens van Peter in besloten kring plaatsvinden. Op vrijdag 5 juli is er van 14.30 tot 15.30 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Deze week geen bezoek aan huis. God kan en wil en zal in nood, zelfs bij het naderen van de dood, volkomen uitkomst geven. Naar Psalm 6810, berijmd. Wij zijn verdrietig omdat onze lieve zus, schoonzus en tante gestorven is. Zij is nu verlost van strijd en pijn. In liefde noemen wij haar naam. We bidden de Heere om ondersteuning voor onze zwager en oom Joop, zijn kinderen, kleinkinderen en ons in het grote gemis. Janneke van Dijk Nellie van Dijk Geen en Anneke van Dijk - Davidse Piet en Dina van Dijk - Peene Wim van Dijk Nichten en neven Wij noemen ook de naam van Corrie, het jonggestorven tweelingzusje van Wim. Kapelle Zld, 1 juli 2019 Tot ons verdriet is gewaardeerd oud-lid van Kiwanis Zeeuws Vlaanderen op 28-05-2019 overleden. Wij wensen zijn vrouw Marian, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe. FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. i t 1 Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 51