FAMILIEBERICHTEN 13 J? J? "N OVERLEDEN ^êemjdeAt cAiónde^Aoad Leen cA(ó?ideAAoud Janneke Moens - Herrebout Jannetje Suzanna van Vliet-Leenhouts DANKBETUIGING Martha Agnes Goossen-van Damme >r7. Achter iedere traan van verdriet schuilt een glimlach van herinnering Verdrietig, maar ook vervuld van trots en mooie herinneringen, laten wij u weten dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van C. Moens 113-10-1986 levenspartner van E. Louwerse 115-05-2010 Schoondijke, 27 november 1935 Almere: Dordrecht: Terneuzen: Hoek, 30 juni 2019 Marjan en Albert Carin en Jan Petra en Ronald Lelystad: Hans en Doris IJzendijke: Monique en Alex Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Amerstraat 32,4535 CL Terneuzen De afscheidsdienst vindt plaats op zaterdag 6 juli om 13.00 uur in de PKN Kerk, Langestraat 6 in Hoek. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.30 tot 12.45 uur de mogelijkheid tot persoonlijk afscheid nemen. Aansluitend aan de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren en is er een informeel samenzijn. De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. Johanna Elena van Boheemen - de Brabander Joke woensdag 3 juli 2019 ZV Met groot verdriet, maar tegelijk vervuld van mooie herinneringen aan zijn rijk gevuld leven hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader én trotse opa echtgenoot van Sara Minderhoud - Luteijn Nieuwvliet, Brugge, 10 september 1937 1 juli 2019 Aardenburg: Saar Minderhoud - Luteijn Cent: Anke en Jackie de Muynck - Minderhoud Morten en Azra Dante en Cayle Schoondijke: Diana en Jan Steurrijs - Minderhoud Tamara Bram Nieuwvliet: Martin en Ilse Minderhoud - Murre Imke en Pepijn Niek en Nienke Voorstraat 18 4527 GL Aarden burg De afscheidsdienstzal plaatsvinden op zaterdag 6 juli om 11:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Nadien is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. 'k Ben reizend naar die Stad (JdH 19) We zijn verdrietig door het plotselinge overlijden van onze lieve, fijne broer, zwager en oom Nel en Wim Cappon - Luteijn Maartjeen Piet Luteijn - Minderhoud Izaak Luteijn (in herinnering) Adri en Ernest Oesch - Luteijn (in herinnering) David en Ria Luteijn - de Smidt Suus Luteijn (in herinnering) Neven en nichten Intens verdrietig zijn wij, dat we zo kort na het overlijden van onze zus Riet, plotseling afscheid moeten nemen van onze oudste broer, schoonbroer en oom 10 september 1937 1 juli 2019 Rieten Bram Fenijn - Minderhoud (in herinnering Nieuwvliet: Suus en Henk Ruissen - Minderhoud Nieuwvliet: Jaap Minderhoud en Sonja (in herinnering) Ria Nieuwvliet: Maartje en Piet Luteijn - Minderhoud Oostburg: Henk en Ineke Minderhoud - de Vriend Neven en Nichten Wij zijn verdrietig dat onze zus, schoonzus en tante overleden is op zondag 23 juni jl. Jelien Faas - de Brabander André Faas Kinderen en kleinkinderen Psalm 6820 Geprezen zij de Heer, dag aan dag, deze God draagt en redt ons. Van ons is heengegaan naar haar Heer en Heiland, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder weduwe sinds 23 maart 2012 van Jan van Vliet Breskens, 22 maart 1923 Breskens, 2 juli 2019 Bilthoven: Suus en Werner Retranchement: Teunie en Joop Jack en Saskia Janet en Jan Jan, Niels Correspondentieadres: Fam. van Vliet Dorpsstraat 115 4511 EE Breskens De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op D.V. zaterdag 6 juli om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Dorpsstraat 50 te Breskens. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats aan de Ringlaan aldaar. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Graag willen we u dankzeggen voor het medeleven en troost die we mochten ontvangen na het overlijden van onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Een speciaal woord van dank aan allen die haar verzorgd hebben en uitvaartonderneming Quataert. Walter en Anny Goossen-Doppegieter Heieen Goossen Klein- en achterkleinkinderen Breskens, juni 2019 COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTUDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 54