d FAMILIEBERICHTEN 13 Bep Willems Leuntje Schrijver Leuntje Schrijver Lieve Oma Marinus Christiaan Kodde COLOFON Familieberichten "Wanneer het verlangen naar morgen verdwijnt, dan is het tijd om de grote reis te aanvaarden. Zij was benieuwd naar wat er komen gaat, daarom hebben wij in liefde losgelaten Lamberta Maria Johanna Willems - Stark geboren op 22 september 1930 te Geldrop "Ik heb een goed leven gehad, mocht 88 jaar worden en ik heb genoten van mijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Het is goed zo." Huub Willems Marijke en Adrie Hanneke en Sander, Isis, Kai Carola en André, Use, Jens Koen Carla en Adrie Desi Tess en Yoeri Dorien en Maurice Bart en Antoinette Yannick Alana Aagtekerke, 1 juli 2019 De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 5 juli in 'Amicitia' in Aagtekerke. Aanvang 13.00 uur. Adres: Agathastraat 1, 4363 BC Aagtekerke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats in Aagtekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in hotel Kodde. Adres: Burg Bosselaarstraat 14, Aagtekerke. Correspondentieadres: Thibautstraat 1 4363 BE Aagtekerke Iedereen die zich betrokken voelt is welkom. Bep, mama hield van bloemen. Mooi zijn de herinneringen die blijven!! Bedroefd hebben we afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Rilland, 14 april 1950 Goes, 1 juli 2019 Correspondentieadres: Rina Musters - Schrijver Haltestraat 28,4411NG Rilland De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Met pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze (mede-)bewoner Ruerd, Bets, Jacky, Erwin, Tannie, Nelleke en team woning Schengestraat 41D. =S DANKBETUIGING Uw belangstelling en de blijken van medeleven die we van u ontvangen hebben, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze geliefde zorgzame vader en opa hebben ons heel goed gedaan. Onze welgemeende dank daarvoor. M. S. Kodde-Riemens Kinderen en kleinkinderen Achterberg, juli 2019 In mijn hoofd zitten dingen veel dingen van toen... Je lach en je woorden je knuffels, je zoen... In mijn hart zit een plekje een plekje voor jou Vol heimwee en liefde omdat ik van je hou In mijn hart zit een leegte die leegte ben jij Het gemis is zo voelbaar zo voelbaar dichtbij Je trotse kleinkinderen Alana, Yannick, Tess, Desi, Koen, Carola, Hanneke pzc.nl/familieberichten Familieberichten Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP. familieberichten woensdag 3 juli 2019 PM SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. fa m i I ie be richten pzc@ pe rsg roep.n I T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45