4\ a A 24 Grietje Neels-Bij sterbosch V JUBILEUM OVERLEDEN Piet Koster Piet Esselbrugge Hiermede willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele felicitaties, bloemen en cadeaus die wij hebben ontvangen bij ons 70-jarig huwelijksfeest. Alle hartverwarmende reacties hebben ervoor gezorgd dat dit jubileum een onvergetelijke dag is geweest die wij ons nog lang hopen te herinneren. George en Anneke de Loos Charles Mast Gerard Neels Richard Meijer Nelly Laurens "Zend Heer uw licht en waarheid neder Psalm 43 Rustig en kalm is van ons weggegleden onze lieve pa, opa en overgroot-opa Iman de Zwarte weduwnaar van Corrie Walhout eerder weduwnaar van Corrie Pladdet Hoek, 2 december 1933 Terneuzen, 27 juni 2019 TerneuzenConny en Sjaak Verhelst-de Zwarte Wouter en Sandra Justin, Julia en Sarah Willem en Carola Juda Corine en Mario Job TerneuzenJan de Zwarte en Anita Labrujère Niels en Tessa Romy Correspondentieadres: Grevelingen 5 4535C Terneuzen De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. woens dag 3 juli om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Ge reformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Voorafgaande aan de begrafenisdienst is er vanaf 12.45 uur tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Onze hartelijke dank gaat uit naar het team van Oranjekwartier "Bachten Dieke". Geen bloemen. maandag 1 juli 2019 ZV Aan zee gewoond en gewerkt er was geen Charles zonder zee wonen in Perkpolder en werken bij de P.S.D. Daar ga je dan, je laatste tocht je taak is volbracht hier op aard nu moeten wij verder zonder jou en wensen je 'Behouden vaart' Wij moeten nu afscheid nemen van mijn man, onze pa en trotse opa echtgenoot van Toos Smout Hansweert, 12-5-1937 f Terneuzen, 28-6-2019 Toos Mast-Smout Alexander en Jolanda Elke Björn Margot en John Tom Rick Tim Refugium I 4561 ET Hulst De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 3 juli om I 1.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Voorafgaand is er vanaf 10.15 uur gelegenheid afscheid van Charles te nemen. Na de dienst kunt u de familie condoleren. In plaats van bloemen graag een gift aan 'Stichting Hospice Zeeuwsch Vlaanderen' in de daarvoor bestemde collecte bussen in het uitvaartcentrum. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom. "Ze vertrouwde op den Heere" Met groot verlies, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat na een veelbewogen leven is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van in de leeftijd van 93 jaar. Terneuzen: Gerard en Willy Gerard en Hannéke, Karlijn, Nathalie, Mathilde Marleen en Richard, Marit, Stijn Vincent en Samantha, Nikki Germa Oost-Souburg: Sjaak Terneuzen: Ko en Heieen Ilona en Ferry, Xavi, Bo Rowdy Middelburg: Anja (in liefdevolle herinnering) Pieter en Annita Michelle Rosanne Terneuzen: Ellen en Peter Terneuzen: Frans en Saskia Nick (in liefdevolle herinnering) Kimberley Thomas t Terneuzen, 28 juni 2019 Correspondentieadres: Azaleastraat 10,4537 RB Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 2 juli van 18:30 tot 19:00 uur en woensdag 3 juli van 9:45 tot 10:15 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Op woensdag 3 juli zal de afscheidsplechtigheid plaatsvinden om 10:30 uur in de aula van Monuta op de Zuiderbegraafplaats, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Aansluitend aan de plechtigheid begeleiden we Grietje naar de begraafplaats. Na de begrafenis bent u welkom voor een informeel samenzijn in de koffieruimte aldaar. Een speciaal woord van dank aan het personeel van "De Blide", afdeling "Mosselbank", voor de liefdevolle zorgen. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Vaar-wel Charles Je blijft in onze gedachten. Familie Mast Met grote verslagenheid vernamen wij het overlijden van onze zeer gewaardeerde erevoorzitter Hij was jarenlang de drijvende kracht binnen onze organisatie. Ook na zijn voorzitterschap is hij altijd zeer meelevend gebleven. Zijn nimmer aflatende energie en duidelijk geven van zijn mening was een voorbeeld voor velen. Hij was een begrip binnen de Zeeuwse voetbalwereld en ver daarbuiten. We zullen hem missen. We wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Namens alle betrokkenen bij de Stichting Zeeuws Elftal Het bestuur Veel heb je ons gegeven Veel heb je voor ons betekend Plotseling uit ons leven gedreven Blijf je in onze harten voortleven Veel te jong onze lieve neef(je) Gerard Niemantsverdriet (in liefdevolle herinnering) Sandy Alex Layana, Gino Senna Priscilla Bart Rachel Leo Niemantsverdriet (in liefdevolle herinnering) Mervin Jessica Jayden, Ryan Jorn Ka Hee Yanick Jorn G. Wilma Keersemaker Diana van Gelderen Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder de levenswil bleef het leven niet. Heel rustig is van ons heengegaan weduwnaar van Axel, 1 oktober 1933 t Terneuzen, 28 juni 2019 Miriam en Ko Doorns Esselbrugge Anyal en Frank, Leanne, Myron Jordy en Jeanine, Jeremy, V Alvin en Sarah Ninny en Björn, Mats, Mila Nick en Kristel, Noa-Jane Martin Esselbrugge en Daniëlle Vergauwen Olivier Charlotte Simone Esselbrugge Raphael en Karin Fabian Andrea Esselbrugge Elliott Niels Correspondentieadres: Nleuweweg 12, 4435 AD Baarland De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 5 juli om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Voorafgaand aan de uitvaart kunt u afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum naast het crematorium van 9.30 tot 10.00 uur. Na de dienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, als u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 51