J? FAMILIEBERICHTEN 25 Piet Koster Henk Berrevoets Ollie Robert Maurice Zanders Rob Lisa Hubrechsen ds. G.J. Buunk Piet Koster IN MEMORIAM - Familieberichten - [sE&'iir: CV t FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. 2009 2019 Lieve Chantal, Voor altijd in ons hart. Han Jenny Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP. familieberichten maandag 1 juli 2019 PM Ogen spraken krachtig, Handen gaven rust, Woorden waren eerlijk, Een hart vol levenslust. Maar die allermooiste sterren, Ook die moeten soms gaan. Te groot voor dit leven. Door naar een nieuw bestaan. Oprichter van Thames Travel. 27 april 1950 t 22 juni 2019 Eva en Dirk Robin Coriene en Willem Wietske en Steef Neven en nichten Truffles en Mats it De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Familie Berrevoets Bonenburg 33,4385 HMVLissingen Recht door zee, zonder franje, weinig eisend, gevoelig, een tikje ongeduldig en met nog zo veel wensen. Zo blijf je in onze gedachten. Rob stierf kort na middernacht, het uur waarop het einde overgaat in het begin. Terneuzen, 4 maart 1939 t Vlissingen, 29 juni 2019 Jos en Anneke Johanna en Peter Kleinkinderen en achterkleinzoon Correspondentieadres: Familie Zanders p/a Monuta Adrienne Klein Industrieweg 20 4382 NA Vlissingen Rob is in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. U kunt daar afscheid van hem nemen op 4 juli van 10.00 tot 10.30 uur. Aansluitend vindt de afscheidsdienst plaats. Daarna is er gelegenheid tot condoleren. Na de afscheidsdienst wordt Rob in de rouwauto naar Crematorium Middelburg gebracht, waar de crematie in stilte zal plaatsvinden. Kom zoals je bent. Lieve Lisa, vriendin van Désirée, "zusje" van Anouk, we gaan je missen meis! Rinalda, Ronny, Tom en Jeffrey, heel veel sterkte met dit grote verlies. Vlissingen, 30 juni 2019 Roland en Brenda Anouk en Ryan Désirée en Angelo Met verslagenheid en verdrietig namen wij kennis van het plotselinge overlijden van onze oud-interim predikant Gedurende de periode januari 2017 t/m december 2018 was hij interim predikant van de Hervormde gemeente en de Gereformeerde kerk te Sint Laurens en was hij ook nauw betrokken in het fusieproces tot vereniging van beide kerken. Na de fusie per 1 januari 2019 tot de Protestantse Gemeente te Sint Laurens is ds. Buunk tot eind april 2019 aangebleven als tijdelijke predikant in de vacante gemeente. Wij hebben ds. Buunk leren kennen als een rustig, gedegen en gedreven persoon. Met zijn gave om te luisteren heeft hij ons goed op weg geholpen gedurende de periode dat hij bij ons werkzaam was. De kerkenraad van de Protestantse Gemeente te Sint Laurens wenst zijn echtgenote, dochter en schoonzoon sterkte en Gods nabijheid toe. C. van Belzen, preses J.D. van Doorn, scriba Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Leo en Corrie Koster-de Jonge beiden in herinnering Veri en Jan Bogers-Koster Harry en Jeanine Koster-Adams Jolanda en René Erwin en Conny Patou Elain en Ivo Donald en Bibi Goya en Marlous en alle kinderen 'Het is hard te sterven als de zomer komt.' Met grote verslagenheid vernamen wij het overlijden van onze zeer gewaardeerde erevoorzitter Hij was jarenlang de drijvende kracht binnen onze organisatie. Ook na zijn voorzitterschap is hij altijd zeer meelevend gebleven. Zijn nimmer aflatende energie en duidelijk geven van zijn mening was een voorbeeld voor velen. Hij was een begrip binnen de Zeeuwse voetbalwereld en ver daarbuiten. We zullen hem missen. We wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Namens alle betrokkenen bij de Stichting Zeeuws Elftal Het bestuur COLOFONE-mail: familieberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u - Hf X'- f

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25