V 24 "N Pieter Stoffel van Kruiningen Maatje Elberse - Roth maandag 1 juli 2019 OVERLEDEN Richard Maximiliaan Meijer Richard Meijer "Zend Heer uw licht en waarheid neder" Psalm 43 Rustig en kalm is van ons weggegleden onze lieve pa, opa en overgroot-opa Iman de Zwarte weduwnaar van Corrie Walhout eerder weduwnaar van Corrie Pladdet Hoek, 2 december 1933 Terneuzen, 27 juni 2019 TerneuzenConny en Sjaak Verhelst-de Zwarte Wouter en Sandra Justin, Julia en Sarah Willem en Carola Juda Corine en Mario Job TerneuzenJan de Zwarte en Anita Labrujère Niels en Tessa Romy Correspondentieadres: Grevelingen 5 4535JC Terneuzen De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. woens dag 3 juli om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Ge reformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Voorafgaande aan de begrafenisdienst is er vanaf 12.45 uur tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Onze hartelijke dank gaat uit naar het team van Oranjekwartier "Bachten Diéke". Geen bloemen. Diepbedroefd delen wij u mee, dat na een periode van afnemende krachten en gedachten, door de Heere, op Zijn tijd en wijze uit ons midden is weggenomen, onze geliefde broer, zwager, oom en neef Piet in de leeftijd van 67 jaar. 30 april 1952 28 juni 2019 M.J. Poortvliet-van Kruiningen LJ. Poortvliet Cora en Arthur, Marith, Sanne Leonard en Mariska, Jurian, Jarno, Jessica S.P. van Kruiningen C.A. van Kruiningen-Weststrate Pauline Leon en Erika Jeroen Richard W.P. van Kruiningen Correspondentie-adressen: Oude Rijksweg 46 4472 AH 's-Heer Hendrikskinderen Kruisbessestraat 22,4413 DC Krabbendijke Onze hartelijke dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van woonlocatie De Beukelaar te 's-Gravenpolder, voor de liefdevolle verzorging. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. woensdag 3 juli om 10.30 uur in verenigingsgebouw, Molenlaan la, Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Yerseke. Van 10.00 uur tot 10.20 uur is er gelegenheid tot condoleren en, indien mogelijk, afscheid van Piet te nemen. Geen bloemen. Hendrika Catharina Adriana Hopmans - Stobbelaar Rika PM Soms is er zoveel wat we voelen maarzo weinig wat we kunnen zeggen. Verdrietig, vol ongeloof en met pijn in ons hart laten wij weten dat onze lieve Ries er niet meer is. In zijn wanhoop koos hij deze weg. Oost-Souburg 23 april 1975 Middelburg 29 juni 2019 Loes Gavin, Julan, Evan Jos en Tanja Paulien (in liefdevolle herinnering) Patricia en Michel Terence en Nova Ron en Els John Coltranestraat 1 4337 XW Middelburg Op donderdag 4 juli nemen we om 14.00 uur afscheid van Richard in de aula van de Algemene Begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend vindt de begrafenis plaats. Na de begrafenis bent u van harte welkom in de koffiekamer van de begraafplaats. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wij wensen Loes, Gavin, Julan, Evan, familie en vrienden heel veel sterkte toe. Team, ouders, kinderen basisschool Het Kompas (Oost-Souburg) Stil en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van En dan ineens heel onverwacht staat alles stil. vader van onze leerlingen Gavin (groep 6a) en Julan (groep 3b). Veel heb je ons gegeven Veel heb je voor ons betekend Plotseling uit ons leven gedreven Blijf je in onze harten voortleven Veel te jong onze lieve neef(je) Gerard Niemantsverdriet (in liefdevolle herinnering) Sandy Alex Layana, Gino Senna Priscilla Bart Rachel Leo Niemantsverdriet (in liefdevolle herinnering) Mervin Jessica Jayden, Ryan Jorn Ka Hee Yanick Jorn G. Wilma Keersemaker Diana van Gelderen Enige en algemene kennisgeving "Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje...." Verdrietig, maar met het gevoel dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en "ouwe" oma sinds 1999 weduwe van Albert Dirk Elberse Middelburg t Oost-Souburg 26 mei 1926 28 juni 2019 Jan Elberse f Ineke en Jan Houmes - Elberse Michel en Francis, Robin, Bo Mirella en Robert, Storm, Imme Correspondentieadres: Kleiweg 3 4386 PA Vlissingen jphoumes@zeelandnet.nl De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum de Zoute Viever voor de liefdevolle verzorging. Met veel liefde kijken wij terug op het leven van onze lieve ma, oma en overoma 8 augustus 1924 128 juni 2019 Echtgenote van Jan Hopmans, 25 juni 2005 Op bescheiden en innemende wijze toonde zij met haar warme persoonlijkheid oprechte belangstelling en was zij een ankerpunt in onze familie Francka t Bas en Carin, Fenna, Jens Maartje en Jasper, Merel, Luuk, Noortje Thijs en DorineEmma, Merijn Anneke en Dirk Brechje en Jorn, Roos, Beer, Mees Jan en Ineke Rik en Britt Polle en Sandra Josje en llyad Jeannette Jack en Ilse Eefje en Ruben Janneke en Rowen Peter en Lian Roel en Jacquy, Faye Arne en Sara Ericka en Maarten Thomas en Floor Eva en Kai Ingrid en Jan-Rob Sara en Simon Sofie en Remco, Puk, Lot, Sep Floortje en Berkay Daan en Dewy Victor en Ans Correspondentieadres: Troelstralaan 344,4463 XZ Goes De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 4 juli om 12.00 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2, afslag 35a te Goes. Hierna ontmoeten we elkaar in de condoleanceruimte aldaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24