FAMILIEBERICHTEN 15 OVERLEDEN Mwda de Qcwdeijti~de ie £ifó Piet Lauwers Bernard Johan Marie Thomaes Gerard Willem Bruijnzeel Betsy E.M. Hamerlinck 1942-2019 Adriaan Kanits - Aad - Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo wasje wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken, aan wat is geweest. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn moeder, onze oma en omie Marie weduwe van Jacobus de Gardeijn Cadzand, 10 juli 1932 f Knokke-Heist, 20 juni 2019 Marianne en Erwin t Bianca en Bas Anouschka en Céderic Natasja en Wesley Xiano Neven en nichten Correspondentieadres: Krepelstraat 18 4524 DX Sluis De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ineke Risseeuw - Meeusen Het is mooi geweest- Twee dagen na zijn 92e verjaardag is op 25 juni 2019 van ons heengegaan onze lieve pa en (over) opa echtgenoot van Paula Heijens Hulst: Herman en Anneke Michel Martijn Sander en Marjolein Inge en Davey, Elena, Luca Paul en Ilja Richard en Anna, Liliana Lamswaarde: Paul en Vera Kizzy en Martijn, Colin, Ruben Evelien en Jarko, Lukas, Vienna, Reza Mark (in ons hart) Clinge: Vera en Leo Joyce en Pascal, Dewi Kevin en Romina Correspondentieadres: t.a.v. familie Lauwers, Coöperatie DELA, Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal U kunt afscheid nemen van pa en opa in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 28 juni van 20.00 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 2 juli om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst nodigen wij u uit voor een samenzijn in de koffiekamer. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Ter Schorre, van de afdeling revalidatie voor de goede zorgen in zijn laatste dagen. Enige en algemene kennisgeving Het mooiste watje kunt achterlaten zijn sporen van liefde. We laten je los, intens verdrietig, maar voor altijd verbonden. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame pa, schoonvader, opa en overgrootvader Benny Hoofdplaat, t Hoofdplaat, 30 september 1936 25 juni 2019 echtgenoot van Antoinette Cammaert Hoofdplaat: Bob en Corinne Thomaes-Martens Julie en Yakov, Lauren Robbert Zuidzande: Annemieke en Niek Rijnberg-Thomaes Mart Twan Bente Ruben IJzendijke: Trudy en Peter van den Broeke-Thomaes Britt en Rob Maud Correspondentieadres: Pastoor van de Muijssenbergstraat 30 4513 AV Hoofdplaat De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Een bijzonder woord van dank aan alle hulpverleners betrokken bij het ziekteproces van deA.L.S. donderdag 27 juni 2019 Verdrietig, maar ook met diepe bewondering voor de zware strijd die hij gestreden heeft, hebben wij in liefde losgelaten mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader, schoonzoon, broer, schoonbroer en oom IJzendijke, 15 maart 1945 Terneuzen, 25 juni 2019 Jody Amke en Jeroen Jomme en Zahra J.A. Schippers A.W.J. Schippers-Maas in herinnering Carla en Cor Christel, Guy en Raymonda Correspondentieadres: Robijnboog 5,4533 BA Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 29 juni om 10.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Vooraf kunt u op deze locatie van 10.00 tot 10.20 uur de naaste familie persoonlijk condoleren. Na de afscheidsdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te IJzendijke. Na afloop bent u nog welkom in het Mauritshof. O "Ik ben thuis" Bedroefd nemen wij kennis van het overlijden van Lid in de Orde van Oranje Nassau Draagster van het Gouden Waarderingsteken van Scouting Nederland Gilwell Wood Badge Oud leiding, groepsbegeleidster, trainer, Plus Scout Oprichtster Blauwe Vogels Ik koos als weg door 't leven, het Gidsenspoor Het vraagt mij veel te geven, de jaren door Ik zal steeds ernstig trachten, heel toegewijd God schenkt mij daar toe krachten, ik ben bereid. Wij nemen afscheid van Betsy op vrijdag 28 juni 14:00 met een viering in de RK H Maria Magdalenakerk te Goes. Blauwe Vogels, leiding, bestuur Scouting Bernadette Goes Bernadettegroep@Zeelandnet.nl Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij ontbreken van kracht. Maar ondanks je verlies van strijd om het leven heb je ons veel geluk en liefde gegeven. Na een goed leven en een korte strijd hebben wij afscheid genomen van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Maria Catharina Jacoba Ten Berge Den Haag, 22-3-1937 t Terneuzen, 25-6-2019 Riet Aad en Annemarie Monique en Wouter Bart Koen en Veronique Stuvesande 468 4532 ML Terneuzen Maandag 1 juli is er van 13.15 -13.45 uur gelegen heid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Na de dienst kunt u de familie condoleren. Tevens is er zondag 30 juni van 19.00 -19.30 uur gelegenheid afscheid van Aad te nemen in de familiekamer van het uitvaartcentrum. - geen bezoek aan huis - Wij zijn verdrietig maar dankbaar dat onze zus, schoonzus en tante een verder lijden bespaard is gebleven. Simon (in herinnering) en Rie Meeusen - de Bruijne Corrie en Wolter Smit - Meeusen Lein en Ria Meeusen - de Vries Betsie en Jerry Smallegang - Meeusen Neven en nichten COLOFON E-mail: familieberichtenbndestenn@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTUDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 63