COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 15 OVERLEDEN Toos Bliek-Epker Bernard Johan Marie Thomaes Toon van den Bosch Betsy E.M. Hamerlinck 1942 - 2019 Toon van den Bosch P%J Enige en algemene kennisgeving Het mooiste watje kunt achterlaten zijn sporen van liefde. We laten je los, intens verdrietig, maar voor altijd verbonden. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame pa, schoonvader, opa en overgrootvader Benny Hoofdplaat, 30 september 1936 t Hoofdplaat, 25 juni 2019 echtgenoot van Antoinette Cammaert Hoofdplaat: Bob en Corinne Thomaes-Martens Julie en Yakov, Lauren Robbert Zuidzande: Annemieke en Niek Rijnberg-Thomaes Mart Twan Bente Ruben IJzendijke: Trudy en Peter van den Broeke-Thomaes Britt en Rob Maud Correspondentieadres: Pastoor van de Muijssenbergstraat 30 4513 AV Hoofdplaat De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Een bijzonder woord van dank aan alle hulpverleners betrokken bij het ziekteproces van de A.L.S. Toon van den Bosch pzc.nl/familieberichten donderdag 27 juni 2019 PM Zo bijzonder, zo uniek en tot het laatste moment innig geliefd. Renkum, Arnemuiden, 29 mei 1933 25 juni 2019 Frans Bliek t Erlin en Monique Laura Xander Wenda t en Perry Regina Sharon en Manoah Kainuï Zsa Zsa Menno en Carolina Sophie en Luc Correspondentieadres: Zuidsingel 82, 4331 RV Middelburg Toos is opgebaard in rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Op vrijdag 28 juni 2019 van 19.00 tot 20.00 uur is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 29 juni 2019 om 16.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid voor persoonlijke condoleance. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van SVRZ/locatie Ciasinastraat te Arnemuiden. Zij hebben de afgelopen jaren de zorg voor Toos op een bijzondere en liefdevolle wijze op zich genomen. We weten dat je er niet meer bent, onze vriend en levensgenieter, maar bevatten kunnen we het nog niet We wensen Helma en de kinderen sterkte bij het verwerken van dit verlies. Jan Wilma de Koeijer Jan Ida de Braai Kees Annet de Koeijer Peter Ina Goulooze Jan Nel Siereveld Gerrit Annie Jetten Wiel Toos Driessen Martin Diny Huis in 't Veld Jan Wilma Pater Bastiën Paola van de Plasse Met veel verdriet staan we stil bij het overlijden van onze lieve vriend Maar dankbaar zij wij voor de bijna 50 jaar vriendschap. We wensen Helma, Sander, Astrid en Dennis en familie veel sterkte toe voor de komende tijd. Martien en Paulien Maikel, Jarina, Joep Dennis, Jodie O "Ik ben thuis" Bedroefd nemen wij kennis van het overlijden van Lid in de Orde van Oranje Nassau Draagster van het Gouden Waarderingsteken van Scouting Nederland Gilwell Wood Badge Oud leiding, groepsbegeleidster, trainer. Plus Scout Oprichtster Blauwe Vogels Ik koos als weg door 't leven, het Gidsenspoor Het vraagt mij veel te geven, de jaren door Ik zal steeds ernstig trachten, heel toegewijd God schenkt mij daar toe krachten, ik ben bereid. Wij nemen afscheid van Betsy op vrijdag 28 juni 14:00 met een viering in de RK H Maria Magdalenakerkte Goes. Blauwe Vogels, leiding, bestuur Scouting Bernadette Goes Bernadettegroep@Zeelandnet.nl Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Wij zijn hem dankbaar voor 24 toegewijde jaren die hij bij ons in dienst was. Wij kenden Toon als een medewerker die tot het laatste moment nauw betrokken was bij het bedrijf en zijn collega's. Wij wensen Helma, Sander, Astrid en Dennis veel stekte bij het verwerken van dit veel te vroege verlies. Directie personeel Van Der Endt-Louwerse SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichten pzc@ pe rsg roe p. n I T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43