Jo Wagenaer 20 FAMILIEBERICHTEN Jeanne Marteijn - Nooijens Margaretha Maria Louisa Martens-van Damme Greetje woensdag 26 juni 2019 Verbaas u niet, verwonder u slechts In liefde kunnen loslaten, maakt iets wat stuk was weer heel. In zielsverbondenheid zullen herinneringen in harten voortbestaan. weduwe van Aart Marteijn 03-12-1938 21-06-2019 Wilbert (in liefdevolle herinnering) Middelburg: Marco (in liefdevolle herinnering) Pauline Marteijn-Kockx Vincent Gido Udenhout: Marwilleke en Wilfried Bergman-Marteijn Danique Thijmen Jolijn en Manon Correspondentieadres: De Armhoef 8,5071VT Udenhout De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 29 juni om 09.30 uur in de aula van uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. De begrafenis vindt plaats om 12.00 uur op de begraafplaats gelegen aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Ma hield van bloemen. We zouden het fijn vinden als u een onverpakte bloem meeneemt naar de begraafplaats als laatste groet aan Jeanne. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze zorgzame lieve ma echtgenote van Chris Martens Zij overleed in de leeftijd van 64 jaar. Koewacht: Chris Robin, Tom Familie van Damme Familie Martens 23 juni 2019 Korte Akkers 12,4576 BN Koewacht U kunt afscheid nemen van Greetje in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 28 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 29 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een langdurige ziekte is overleden onze lieve, zorgzame schoonzuster en tante Catharina Jacoba Meeusen echtgenote van PieterJan Risseeuw in de leeftijd van 75 jaar. Grijpskerke: Corry en Kees de Bree-Risseeuw Breskens: Ineke en Piek Cruson-Risseeuw Breskens Jan en Betty Risseeuw-Brand neven en nichten Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Na een periode van hoop en vrees, maar door zijn lichaam in de steek gelaten, is vredig van ons heengegaan Hulst, 10 mei 1945 Middelburg, 24 juni 2019 Robert Sharmen Levi Correspondentieadres: Tooroplaan 5 4382 VP Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen en te condoleren op vrijdag 28 juni van 13.30 tot 14.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie zal in stilte plaatsvinden. V Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, Ik vrees geen kwaad, Want Gij zijt bij mij; Uw stok en uw staf, die vertroosten mij Psalm 23:4 Verdrietig maar dankbaar voor het vele wat ze voor ons en voor anderen in haar leven heeft betekend, hebben we, na een langdurig ziekbed, afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en onze oma Catharina Jacoba Risseeuw-Meeusen (Ineke) echtgenote van Piet Risseeuw Hoek, 24-4-1944 Terneuzen, 25-6-2019 Terneuzen P.J. Risseeuw Terneuzen Cobi en Christian Sijbinga-Risseeuw Anna, Lucas, Marit Houten Adrie en Chantal Risseeuw-Boer Dauphine, Daan FounexAlbrecht en Frangoise Risseeuw-Psaume (Zwitserland) Raphael, Elise Leeuwenlaan 4 4532 AD Terneuzen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 1 juli om 13.30u in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4, te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Bellamystraat in Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condo leren in de Goede Herderkerk Een lang leven vol zorg voor ons en om zoveel maar ook blij met hoe haar leven liep en dankbaar. Met veel verdriet, maar ook met een groot gevoel van dankbaarheid nemen wij afscheid van onze lieve mam en oma Alice Maria Coleta Vaessen-Schalkens weduwe van Jan Vaessen Koewacht, 9 oktober 1926 f Hulst, 24 juni 2019 Voorschoten: Lisette en Jan Hendriks-Vaessen Gert-Jan en Ana Christel Clinge: Nicole en Hens van de Walle-Vaessen Joost Eva Siem Correspondentieadres: Gravenstraat 67, 4567 AB Clinge U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 27 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 1 juli om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, als u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52