kY FAMILIEBERICHTEN 19 Jan Hendrikse Gerard Janse Jacob de Koning Véronique Marie van Kasteel - de Porcaro Martha Lauret - Howahl Jaap cMufddfem jonker - du (S&uis Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Sterk was hij in zijn strijd tegen zijn ziekte. Groot was zijn liefde voor zijn dierbaren. Nu is hij in rust van ons heengegaan. op 21 november 1996 benoemd tot Lid in de Orde van Qranje-Nassau 22 november 1923 f 22 juni 2019 Anna Hendrikse-Baumann Corry Leo Johan Tineke Laura John t Ad Bianca Peter Virgirüe kleinkinderen en achterkleinkinderen 4328 AV Burgh-Haamstede De herdenkingsbijeenkomst zal donderdag 27 juni om 11.00 uur gehouden worden in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Buurtzorg en naar Huisartsenpraktijk Baas voor de liefdevolle zorg en aandacht in de afgelopen periode. Boomwei 5 Met intens veel verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn zeer geliefde vrouw en onze liefste moeder en schoonmoeder Saint Malo, Amsterdam, 31 juli 1949 23 juni 2019 Bennebroek Coen van Kasteel Amsterdam Erik en Jiska van Kasteel Pakus Amsterdam Marlies van Kasteel en Olaf Donkers Mickey Correspondentieadres: Funeral Company - t.a.v. familie van Kasteel Plein 2 - 2242 KB Wassenaar Op vrijdag 28 juni is het mogelijk om van 15.00 - 16.00 uur afscheid te nemen van Véronique bij RSN, Jarmuiden 2 IA, Amsterdam. Op zaterdag 29 juni is om 14.00 uur de Eucharistieviering in de Heilige Bavo Parochie, Herenweg 88, Heemstede. Vanaf 17.00 uur bent u welkom in "De Wachtkamer", Leidsevaart 36, Vogelenzang. Bloemen mogen op zaterdag vóór 13.00 uur afgegeven worden bij de kerk. r En zie, Ik ben met u alle dagen. Bedroefd, maar dankbaar voor de mooie liefdevolle jaren die wij met elkaar mochten beleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, trotse opa en oud-opa in de leeftijd van 91 jaar. Maria Catharina Janse - Aarnoutse Lian en Harry Louwerse Edwin en Esther Mariska en Rogier Daan, Lotte Ada Janse Marjolijn en Ko Commelin Davy, Marcio Mare en Jolanda Janse - Valstar Milan, Levi Eveline en Ronald Becks Noa, Vico Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Het Toorenhuis voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Middelburg, 24 juni 2019 Correspondentieadres: Noordweg 37 4353 AR Serooskerke De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 1 juli om 13.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. J Een moeder sterft altijd te vroeg, al wordt ze nog zo oud Je wilt haar nog niet missen, omdat je van haar houdt Maar eens komt de dag, datje haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan Toch nog onverwacht is thuis overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en omi sinds 14 oktober 1980 weduwe van Eugenius Franciscus Lauret Duisburg, t Terneuzen, 28 oktober 1926 20 juni 2019 Ursula Simpelaar - Lauret Ruud Simpelaar Dula van der Peijl - Lauret Harry van der Peijl Karin Donze - Lauret Krijn Donze Klein- achterkleinkinderen Stuvesande 18 4532 MH Temeuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles je gezicht... Plotseling en voor ons heel onverwachts is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame vader en opa echtgenoot van Tiny de Koning-Baart 119 februari 2015 20 juli 1928 f24 juni 2019 Nel de Koning Marleen de Koning Eric Waals Guus, Goedele, Doortje Burgh-Haamstede, W.G. Bootlaan 3 Correspondentieadres: Hoogstraat 13 4521 BK Biervliet Vrijdag 28 juni zal om 13.30 uur de afscheids dienst worden gehouden in het kerkje van Burgh, Burghsering 33. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Burgh. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. woensdag 26 juni 2019 f 3° 'Welzalig hij, die den God van Jakob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting is op den Here zijn God, die trouwe houdt tot in eeuwigheid' Psalm 146:5-6b Onze liefdevolle (schoon)moeder en oma is teruggegaan naar haar Schepper 30 september 1935 - Middelburg - 24 juni 2019 Dochter van Eliza Hendrik du Bois en Cornelia van Riet Echtgenote van Jan Jonker Moeder, schoonmoeder en oma van Jos Carla en Claude Jonathan, Tabitha, Rinon, Veerle, Steven Andrea Erik en Lidy Jefta, Tobias, Annelieke John en Rachel Sharon, Noah Taco en Antoinette Hanna Mam is thuis. Correspondentieadres: Singelstraat 6, 4331 SV Middelburg Op vrijdag 28 juni om 15.30 uur zullen we haar met woorden en muziek herdenken in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden, waarna er gelegenheid zal zijn tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van de begraafplaats. Met dank aan iedereen die mam liefdevol heeft verzorgd. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 51