18 Gors Jacobus Buijs OVERLEDEN Elma Boogaard Toon van den Bosch Toon van den Bosch Toon van den Bosch Toon van den Bosch Theo Bogers Theo Bogers Theo Bogers Het bericht dat onze collega Rinus de Visser zo plotseling is overleden, heeft ons diep geraakt. Rinus was een goede collega en brandweerman. Wij zullen hem missen. Directie, Brandweer en collega's Van Citters Beheer B.V. Met ongeloof hebben we vernomen dat onze geliefde vriend Toon is overleden Toon van den Bosch Heel veel sterkte voor alle naasten. Wim en Marjo t Poppe Wilbert en Karin Marye en Arne en Lynn Janet Wat van binnen zit, dat blijft raden... Maar alle goeds, dat spreekt vanzelf. Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden was, is zacht en kalm overleden, mijn lieve partner, onze vader, grootvader, overgrootvader en bet-overgrootvader Ko in de leeftijd van 102 jaar. 29 januari 1917 Arnemuiden 23 juni 2019 Arnemuiden: A. Nijholt-van de Ketterij Den Helder: Nieuw-Vennep: Middelburg: Middelburg: Bep en Wannes Klaas en Monnie Bram f en Jeannette Nico en Conny Amsterdam: Anneke en Bert f Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Correspondentieadres: Breestraat 79,4331 TT Middelburg Onze hartelijke dank gaat uit naar Team van Clasinastraat 8, Arnemuiden. Wij nodigen u uit op zaterdag 29 juni om 13.45 uur in de aula van de begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer van de begraafplaats. Voorafgaand is er van 13.30 uur tot 13.40 uur gelegenheid tot afscheid nemen. ££ióa&etft Matftilde Mamexlincfl - ffietóif - Verdrietig zijn we door het plotse overlijden van onze naaste collega We hebben Theo gekend als een uiterst aimable en betrokken collega met hart en liefde voor zijn gezin en naaste medewerkers. Wij zullen zijn vriendelijkheid en enthousiasme missen. Wij wensen Christiane, Elise en verdere familie veel sterkte toe bij dit grote verlies. Management en collega's Finance Department Dow Benelux Integrated Center B.V. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze collega Wij wensen Christiane, Elise en verdere familie veel sterkte toe. Management Dow Benelux B.V. Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn lieve dochter Elise en zijn echtgenote. directie en medewerkers Kindercentrum Juultje Philippine Stichting Prokino Verdrietig zijn wij, dat wij afscheid hebben moeten nemen van In de leeftijd van 52 jaar. Elma werd al jaren door de thuisbegeleiding begeleid en was een trouwe bezoekster van onze activiteiten en het Eethuis. Wij zullen haar bijzondere aanwezigheid missen. Wij wensen de familie, aanverwanten en bekenden van Elma veel sterkte met dit verlies. Namens medewerkers Thuisbegeleiding Walcheren en bezoekers, vrijwilligers en de coördinator van Vrije Tijd Walcheren. mcnsgcrichrc ondersteuning Uit ons leven gegrepen, maar niet uit ons hart. We zullen zijn lach altijd missen. Verslagen zijn we nu we afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man en maatje en onze lieve, zorgzame pa in de leeftijd van 58 jaar. Helma van den Bosch Sander Astrid en Dennis 24 juni 2019 Bernhardstraat 11 4401 ES Yerseke We nodigen u uit vrijdag 28 juni om 10.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de bijeenkomst in de aula kunt u ons condoleren in de koffiekamer. Allen die zich betrokken voelen zijn welkom. Diep bedroefd en verslagen delen wij u mede dat na een ernstig en kort ziek zijn van ons is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Wij wensen Helma, Sander, Astrid en Dennis en overige familie veel sterkte en kracht toe in dit grote verlies. Yerseke: Yerseke: Yerseke: Krabbendijke: Heinkenszand: Yerseke: Goes: Yerseke: Marie Nout Dies en Ineke Paula en Kees Anja en Jan Kees en Jenneke Wilma en Piet Ella Neven en nichten Wij gedenken hen die hem zijn voorgegaan. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en altijd behulpzame schoonzoon, zwager en oom Tanny Cornelisse-van der Kuijl Peter, Chris, Iris Yerseke, 25-6-2019 Geraakt door het overlijden van onze lieve buurman We wensen Helma en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies Fam van Burg Fam van Leerdam Fam Riedijk Dhr Bal Fam Dekker Fam van Sluis De mensen van voorbij zij blijven mef ons leven. De mensen van voorbij zij zijn met ons verweven in liefde, in verhalen die wij zo graag herhalen, in bloemengeur, in een lied dat opklinkt uit verdriet. Verdrietig delen wij u mede dat, na moeizame jaren met een afnemende gezondheid, is overleden Westdorpe, t Goes, 20 januari 1942 24 juni 2019 Familie Hamerlinck Familie van Hecke Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Betsy op donderdag 27 juni van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 te Goes. De plechtige afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 28 juni om 14.00 uur in de Heilige Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9 te Goes. Daarna zal Betsy worden overgebracht naar het crematorium. Aansluitend nodigen wij u uit om deel te nemen aan de koffietafel in "Hotel Goes", Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. In plaats van bloemen graag een donatie aan het longfonds NL 50 ABN A 0575255250 Correspondentieadres: Rooseveltlaan 114463 GL Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 50