koopjedeal.nl) Bestel vandaag nog op www.koopjedeal.nl/krant Hg) visa p^erPoy GRATIS verzending vanaf 75 euro 1 miljoen tevreden klanten f(=^i Veilig achteraf betalen met flPberPoy" De aanbiedingen zijn geldig zolang de voorraad strekt (OP=OP) Katoenen Herenpolo's van Pierre Cardin van absolute TOP-kwaliteit (11 kleuren) Comfortabele Travelin Slippers en Sandalen Geschikt voor dames en heren! Adviesprijs 69^99 nu slechts Adviesprijs 69;99 vanaf slechts Extra Stevige en Luxe XXL Zweefparasol met een diameter van 3 meter 1+1 GRATIS: Overzetzonnebrillen met 100% UV- protectie (dames en heren) Adviesprijs 299^9 nu slechts Adviesprijs 59:99 nu slechts WOLFGANG Wolfgang Germany 18V Accuboormachine - Incl. 84-delige Accessoireset met o.a. diverse boren, schroeven en pluggen Draagbare Luchtcompressor van Wolfgang Germany Must-have tijdens een autovakantie: autobanden op spanning Adviesprijs 299^9 nu slechts Adviesprijs 129^9 nu slechts Gemaakt van katoen; blijft mooi na iedere wasbeurt. Perfect draagcomfort met het warme weer en subtiel merklogo op de borst. Bieden veel stevigheid en ondersteuning tijdens het lopen. Perfecte pasvorm en draagcomfort; voorzien van stevige en slijtvaste zool Over je bestaande bril heen te plaatsen; nooit meer last van laaghangende zon, Zorgt voor een rustig beeld aan de ogen, geen schitteringen. Inclusief parasolvoet en verstelbaar frame. De voet is eventueel te verzwaren door middel van een tegel OC GERMANY Fungeert als schroefmachine, boormachine en klopboormachine. Met flexibele shaft om bij lastige plekjes te komen. Ook geschikt voor fietsbanden, luchtbedden, ballen, etc Werkt op een krachtige oplaadbare Lithium-ion accu.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 32