FAMILIEBERICHTEN 13 V V Familieberichten A A DANKBETUIGING In liefdevolle herinnering ^CizaSeth (Defóer- ZuurveCd FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS familieberichten Marinus de Visser Marinus de Visser Wij willen u bedanken voor het warme afscheid dat we onze (schoon) moeder mee konden geven, of dit nu was door uw aanwezigheid bij de begrafenis of door een kaart of een gesprek Het warme afscheid en het medeleven, ook van onbekenden, zijn voor ons een bron van kracht waaruit wij kunnen putten in deze moeilijke tijd. Hartelijk dank hiervoor. Lianne Dekker Jos Kauffman Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. dinsdag 25 juni 2019 PM Nu je mijn handen niet meer kunt aanraken, raak je mij nog meer in mijn hart. Ik hoop dat ik jouw rust mag blijven voelen, ik draag je voor altijd bij me, lieve pap. Met intens verdriet, maar ook met grote dankbaarheid voor alles wat hij voor ons heeft betekend, moeten wij u mededelen dat geheel onverwachts is overleden onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa Rinus 8 juni 1955-20 juni 2019 Wat zullen we jou missen! Mirjam en Evert-Jan Myrthe Karin en Marijn Correspondentieadres: Slijkstraat 26 4381 JJ Vlissingen U bent welkom om vrijdag 28 juni tussen 12.15 en 12.45 uur afscheid van Rinus te nemen in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Om 13.00 uur begint de afscheidsbijeenkomst. Aansluitend aan de bijeenkomst zullen we hem begraven op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Nog niet beseffend wat ons is overkomen, hebben we plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Rinus op de leeftijd van 64 jaar Hij had nog zoveel plannen en we hadden meer willen delen. nog zoveel Ko de Visser Leo en Mieke de Visser Jannis en Martine Dingeman Digna en Martin Johan en Anja de Visser Edwin Marcel en Maartje Anneke de Visser Jonathan Irina en Jeroen Achterneven en achternichten Oost-Souburg, 20 juni 2019 COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45