iC jC FAMILIEBERICHTEN 25 OVERLEDEN Dina Jozina de Braai-Jansen Diny de Braai-Jansen Diny de Braai-Jansen Dinie de Braal-Jansen Lauwerus Dingenis Minnaard Adriaan Stroo Adriaan Stroo Adrie COLOFON Familieberichten Na een ernstige ziekte is door de Heere op Zijn tijd uit ons midden weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Jan de Braai op de leeftijd van ruim 79 jaar. J. de Braai Fia Molenaar - de Braai Arie Molenaar Ina Dekker - de Braai Freek Dekker Marianne Koesveld - Leen Koesveld de Braai Klein- en achterkleinkinderen 21 juni 2019 Stuvesande 282 4532MJ Terneuzen De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. 27 juni a.s. om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Geen bloemen. Verdrietig geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve oma en overgrootoma in de leeftijd van 79 jaar. Wij bidden onze opa en ouders de kracht van de Heere toe om dit verlies te kunnen dragen Gerdine en Willem Bastianne en Mare Connie Jan en Hanneke Linda en Peter Arina en Lennart Dianne en Jan Dinanda en Adriaan Arjan en Yvonne Petra en Cees John en Raïsa Dineke en Sander en achterkleinkinderen Terneuzen, 21 juni 2019 In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen Johannes 14:2a Na een ernstige ziekte is overleden onze zorgzame en lieve tante Wij zijn dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven. Jan en Janny Dees Laura en Rob van den Berg Met droefheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze oud buurvrouw We zijn haar dankbaar voor alle jaren van vriendschap. We wensen Jan, de kinderen, klein- en achterkleinkinde ren veel sterkte met dit verlies. Suus en Jaap - in herinnering - en kinderen Ema en Dave Op het alleronverwachts is heengegaan Loe sinds 14 juni 2014 weduwnaar van Tannie Bom geboren 16 januari 1933 overleden 21 juni 2019 Executeur testamentair Azalealaan 3a 4401 GRYerseke De afscheidsdienst zal gehouden worden woensdag 26 juni om 10.00 uur in 'De Haven', Paardenmarkt 8 in Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Yerseke. Na de begrafenis is er in 'De Haven' gelegenheid tot samenzijn. Ieder die dit afscheid wil bijwonen is welkom. Met groot verdriet geven wij kennis dat op zaterdag 15 juni is overleden Catharina Antonetta Theresia Stoffelen op de leeftijd van 88 jaar. Steenbergen 27 januari 1931 - Middelburg 15 juni 2019 De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op vrijdag 21 juni 2019 te Middelburg. Namens de familie en het verzorgingstehuis Buitenrust, John en Rini Reijngoudt. Middelburg, 21 juni 2019 Onze vriend Garrelt Jansen van Rosendaal is niet meer. Wij zullen hem missen. Adrie, Eddy, Willem, Jaap, Danny, Yordi, Jan, Paul, Ad, Willem, Chris, Jan, Nico, John Hegina Josepfiina Maria van Moort - GjrosfeCcC Regina (Ineke) Adrie maandag 24 juni 2019 ZV 'Waf heb ik toch veel geluk gehad in het leven. Ik ben er zo dankbaar voor." Verdrietig, maar met fijne herinneringen aan de goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma 's-Hertogenbosch, 15 augustus 1929 t Middelburg, 20 juni 2019 Marja en Leo Marlinde en Christian Frans en leke Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 13 4382 MAVIissingen Op donderdag 27 juni willen we haar leven dankbaar gedenken. De bijeenkomst begint om 14.00 uur in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst. Met intens verdriet geven wij u kennis dat na een leven van toewijding en zorg voor allen die hem lief waren, wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve moedige man, vader en opa Biggekerke 13 januari 1947 Ouddorp 20 juni 2019 Nelly Stroo-Westhoeve Giel en Geralda Anna Sarah Jan en Marina Rozemarijn Havenweg 6 3253 XD Ouddorp Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Biggekerke 13 januari 1947 Ouddorp (ZH) 20 juni 2019 Kees en Sien Stroo Rinus in herinnering en Nellie Stroo Jany en Piet Wevers Neven en nichten SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens rAfl op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52