PZC werkt met MeijeR Financieel administratief medewerk(st)er Loods jij schepen veilig door de Westerschelde? ZEELRRRPLRRL GRIFFIEMEDEWERKER Thermen Bussloo of Thermen Soesterberg VEERE VEER1 nationale vacaturebank Adviseur Gemeenschappelijke Nautische Autoriteit Nederland Kijk voor de volledige vacature op www.zeelandplant.nl Werken bij de Rijksoverheid betekent een bijdrage leveren aan een beter Nederland. Je zorgt er mede voor dat schepen veilig en efficiënt hun bestemming bereiken. Werkzaamheden die Nederland verbinden en vooruit helpen. www.werkenvoornederland.nl De gemeenteraad van Veere is op zoek naar een: 24 UUR PER WEEK, FUNCTIESCHAAL 7, TOT 1 MEI 2020 v - De reactietermijn loopt t/m 7 juli 2019. Voor meer informatie, kijk op www.veere.nl/vacatures (geen acquisitie) Ontdek de wereldse wellness van Thermen Bussloo, hier ben je ver van alledag en dicht bij jezelf. Of ontdek Thermen Soesterberg, een bron van ontspanning, energie en grenzeloos genieten. Vouchers kunnen tot en met 30 september 2019 verzilverd worden. De actie loopt tot en met 30 juni, dus wees er snel bij! Ga naar pzc.nl/thermen C. Meijer B. V, opgericht in 1920, is een familiebedrijf dat actief is in het veredelen en het wereldwijd verhandelen van pootaardappelen en deze onder licentie verkopen. De aardappelrassen van Mei jer zijn terug te vinden in frites, chips en op de versmarkt. Met haar innovatieve werkwijze is het bedrijf één van de meest toon aangevende aardappelveredelings- bedrijven. Het bedrijf heeft deelnemingen in UK, Spanje, Turkije en Polen. Duurzaam heid, vooruitstrevende ontwikkeling, kwaliteit en partnership in de aardappel-waardeketen staan hoog in het vaandel bij Meijer. «AiAim Voor onze hoofdvestiging in Rilland zijn wij op zoek naar een: BEDRIJFSJURIST M/V (24-32 UUR) Taken en verantwoordelijkheden: Als bedrijfsjurist ben je verantwoordelijk voor alle juridische dossiers van Meijer. Je adviseert en ondersteunt het bedrijf op juridisch gebied in brede zin. Zo houd je je onder andere bezig met het beoordelen, opstellen en controleren van licentie-, R&D- en diverse zakelijke contracten, het up-to-date houden van de in- en verkoopvoorwaarden, maar ook juridische bege leiding bij afwikkeling van klachten en het contact onderhouden met externe advocaten en adviseurs in geval van juridische procedures. Daarnaast heb je de verantwoordelijkheid voor het beheer en aanvraag van de kwekersrechten op onze rassen wereldwijd. Het is belangrijk datje zelfstandig kan en wil werken. Je rapporteert aan de financieel directeur. Functie-eisen: De ideale kandidaat heeft een relevante afgeronde juridische opleiding, gespecialiseerd in (internationaal) contracteren en/of intellectueel eigendom met enige jaren ervaring in een interna tionale commerciële omgeving. Ervaring in agri/food sector is een pré. Heeft uitstekende analytische en communicatieve vaardigheden en beheerst de Nederlandse en Engelse taal uitstekend in woord en geschrift. Tot slot heeft de kandidaat gevoel voor commercie, beschikt over voldoende overtuiging skracht en is bovendien zeer accuraat en stressbestendig. Wij bieden: Een verantwoordelijke baan met veel afwisseling in een groeiende, professionele organisatie. De omgeving waarin je werkt is dynamisch en vergt een flexibele instelling. Er heerst een prettige en informele sfeer binnen de organisatie. Uiteraard bieden wij goede arbeidsvoorwaarden. Verdere informatie over ons bedrijf kun je vinden op www.meijer-potato.com Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze uitdagende baan en herken je jezelf in bovengeschetst profiel, dan nodigen wij je van harte uit om te reageren. Stuur je CV voorzien van motivatie naar mirandabol@meij er-potato .com. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Vera Leijten op tel 0113-76 01 00. Kwekerij Handel Advies j Zeelandplant is een dynamisch, groeiend bedrijf dat al jaren actief is in het kweken en verhandelen van tuinplanten. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste financieel administratief medewerk(st)er. Kan jij nauwkeurig en gestructureerd werken en heb je aantoonbare werkervaring? Ben jij een duizendpoot en heb je een proactieve houding? Dan zijn we op zoek naar jou! Rijksoverheid Rijkswaterstaat Verkeer- en Watermanagement, Vlissingen Opleiding en salarisindicatie Je hebt een hbo-diploma in een relevante (nautische) richting. Je maximale salaris is 4.809,- bij 36 uur per week. Namens Rijkswaterstaat ben jij verantwoordelijk voor het gemeenschappelijk (Nederlands en Vlaams) nautische beleid en beheer van de gehele Westerschelde. Je voert het operationeel verkeersmanagement uit en stuurt de operationele verkeersdiensten aan. Als adviseur Gemeenschappelijke Nautische Autoriteit zorg jij dan ook voor een vlotte en veilige doorstroming van de scheepvaart. lnf0www.werkenv00rnederland.nl/RWS190670 Werken voor G E M E E NT E *.-■ t. r WELLNESS 4 HOTEL WELLNESS UH THERMEN BUSSLOO 00 THERMEN SOESTERBERG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 78