18 FAMILIEBERICHTEN Ja.n. WiCheCmina ïCeCena (Boogaard -ECma- Aris Ignatius Jowenko Ella Schouten-Blok Ab van der Ven DANKBETUIGING Sara Adriana Geldof-Begthel Leendert Becu Na een lang en geduldig gedragen lijden is aan een spierziekte overleden mijn liefste dochter in de jonge leeftijd van 52 jaar. Het gemis splgroot sjjn. Mevrouw C.A.M. Boogaard-Peters Correspondentieadres: Utrechtsestraat 6, 4361 AM Westkapelle - Geen bezoek aan huis - De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Voor altijd in ons hart Garrelt Willem Jansen van Rosendaal Weduwnaar van Hilda Jansen van Rosendaal-'t Gilde Axel, f Middelburg, 1 januari 1939 21 juni 2019 Hij heeft hard gevochten om zo lang mogelijk hij ons te blijven, zonder zijn humor, positiviteit en aandacht voor ons te verliezen. Sanne en Rinus Jurrit en Ellen; Emily Theo en Michelle; Owen Hilda en Flip Johnny en Esther; Jace Adriaan en Veronica Naomi Damian Wijdauplantsoen 13 4337 VJ Middelburg Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Garrelt te nemen op dinsdag 25 juni van 10.00 tot 11.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie zal in stilte plaatsvinden. V Donker en licht raken elkaar, en op het raakvlak staat de regenboog, veelkleurig...als een belofte... Dankbaar dat hij niet verder hoefde te strijden maar verdrietig om het verlies geven wij kennis dat in zijn vertrouwde omgeving is overleden onze lieve broer, oom en zwager 19-10-1958 13-06-2019 Wij hebben in besloten kring afscheid van Aris genomen. Rob en Edith Jowenko Stefan, Wendy en Semaya Jessica (in herinnering) Michael Kevin Ingrid, Nicky en Layla Bram van Gilst Korrie Oosterhuis en Bram van Gilst Peter Goetheer Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze trotse vader en opa, mijn broer Johannes Cornelis Hendrikus van Laarhoven Wij zijn blij dat zijn lijden voorbij is. Bergen op Zoom Baarland 9 december 1937 20 juni 2019 Baarland: Riet van Laarhoven - Verbiest Groningen: Ingrid en Johan Oscar Antwerpen: Hendrika van Laarhoven Prinses Wilhelminastraat 26,4435 AH Baarland De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op dinsdag 25 juni om 09:30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Nadien is er in de lounge van het crematorium gelegen heid tot condoleren en informeel samenzijn. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze zus,schoonzus en tante op 68 jarige leeftijd te Rijnsburg. Adrie en Nel Blok-Houterman en kinderen. Rilland, 22 Juni 2019 Ab van de Ven Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen dan kunt u deze advertentie als zodanig zaterdag 22 juni 2019 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze biljartvriend Bram is vele jaren op voortreffelijke wijze onze wedstrijdleider geweest Wij wensen Ali, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte in de komende tijd Biljartclub SD0 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Beiden waren actieve en zeer betrokken leden van onze vereniging. Korrie werd voor haar inzet, o.a. als bestuurslid, benoemd tot lid van verdienste. Bram was jarenlang lid van de onderhoudsploeg. Wij wensen John, Ali en naaste familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van tennisvereniging Zer Oirts Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor het medeleven dat wij van u mochten ontvangen bij het overlijden van mijn lieve zoon, onze broer en oom Wij hebben uw betrokkenheid in de vorm van kaarten, bezoek of een handdruk als grote steun ervaren. E. Goetheer-van Antwerpen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Wolphaartsdijk, juni 2019 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze oud-collega Wij kennen Ab als een betrokken en gedreven oud-collega en de laatste jaren als externe opdrachtgever van hetTechnasium. Namens de medewerkers van Het Goese Lyceum, Carin Biesterbosch Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-voorzitter/commissaris Ab heeft zich vele jaren met grote toewijding ingezet voor onze organisatie. Wij zullen zijn aanstekelijke enthousiasme missen en wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Omnium sport recreatie: Raad van Commissarissen Directie en medewerkers Goes, 21 juni 2019 Van harte willen wij u dankzeggen voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en over-oma We herinneren haar in dankbaarheid en liefde. Onze bijzondere dank gaat uit naar dokter Janssen en dokter Mateeva, alsmede naar het personeel en de vrijwilligers van Cleijenborch, voor hun liefdevolle verzorging. Wilma en Gerard Jan en Aarda Klein- en achterkleinkinderen Kamperland, 7 juni 2019 De belangstelling en ontvangen brieven en kaarten na het overlijden op 6 mei 2019 van waren overweldigend. Het is voor ons hartverwarmend te merken met hoeveel respect en waardering Leendert Becu wordt herinnerd. Voor alle blijken van meeleven willen wij u hartelijk danken. Joke Becu Paul van der Eerden Dordrecht, juni 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46