ya FAMILIEBERICHTEN 17 VERJAARDAG Johanna Louwerse -Harpe OVERLEDEN ux& 3e 9Li33e^ Blaas de Ridder Blaas de Ridder Blaas de Ridder Blaas de Ridder "Ik heb een mooi leven gehad en daar ben ik dankbaar voor" Je had nog zoveel om voor te leven, je wilde nog zoveel liefde geven. Een mengeling van machteloosheid en uiteenspattende dromen toen de laatste strohalm op genezing je werd ontnomen. Onuitsprekelijk is ons verdriet, vergeten zullen we je niet. In ons hart is waar je blijft, voor nu en voor altijd. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en beste maatje, onze fantastische vader en schoonvader 1 Arnemuiden, 29 december 1956 t Nieuw- en Sint Joosland, 19 juni 2019 Cobie Tamara Ismay Ludo Kim Ronald Correspondentieadres: Sint Jooslandstraat 19,4339 PM Nieuw- en Sint Joosland Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op zaterdag 22 juni van 19.30 tot 20.30 uur in rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 in Middelburg. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 25 juni om 13.30 uur in de Dorpskerk, Kerkplein 1 te Nieuw- en Sint Joosland. Graag parkeren op de parkeerplaats van "De Roode Leeuw", Veerstraat 25. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw- en Sint Joosland. Hierna gaan we terug naar de kerk waar er gelegenheid is tot condoleren. Kom zoals je bent. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, dan hopen wij u toch te bereiken met deze advertentie. Wij zijn verdrietig dat onze beste buurman na een moedige en oneerlijke strijd is overleden. Wij wensen Coby, Tamara, Ismay en Kim heel veel sterke toe. Ruud en Jacqueline, Michelle en Dion, Dennis en Kim, Nicky en Jesper Veel te jong is overleden onze schoonzoon, zwager en (oudjoom Wij hebben diepe bewondering hoe Blaas en zijn gezin met zijn moedig gedragen ziekte zijn omgegaan C.A. Meerman J.T. Meerman-Bliek t P. Joziasse Peter en Monique Bas en Margit Andreas Lex en Willemijn zaterdag 22 juni 2019 PM Hartelijk gefeliciteerd! Onze lieve moeder en oma hoopt dinsdag 25 juni 85 jaar te worden. Wij bidden haar Gods zegen en nabijheid toe voor iedere dag. Kinderen en kleinkinderen Pelgrimstraat 1, 4354 AN Vrouwenpolder Wij zijn aangedaan door het overlijden van docent van onderwijscluster Zorg en Welzijn We hebben Blaas gekend als een uiterst aimabel, betrokken mens met hart voor zijn studenten en collega's Wij wensen Cobie, Tamara, Ismay, Kim, ouders en verdere familie heel veel sterkte toe bij dit grote verlies Namens de medewerkers en studenten van het onderwijscluster Zorg en Welzijn en mede namens het College van Bestuur van Scalda, Ineke Slager - van Waardenburg en René van der Waal, directeuren onderwijscluster Zorg en Welzijn Intens verdrietig delen wij u mee dat na een zeer geduldig gedragen lijden, van ons is heengegaan onze innig geliefde zoon, broer, zwager, oom en oudoom Op de leeftijd van 62 jaar We zullen hem vreselijk missen! Bram en Aartje de Ridder Rianne en Rinus de Ridder Rien Bram Menno en Anniek (Finn Floor Sepp) Michel en Danique Lieve Blaas, We gaan je missen, je open broodtrommeltje, je deur die altijd open stond en je open humeur. Nooit stress, nooit gedoe, altijd nuchter en relaxed, je eindeloze verhalen over het bootje, de camping en je skivakanties. Vooral de trotse verhalen over je lieve dochters. Lieve Cobie, Tamara, Ismay en Kim, we wensen jullie heel veel sterkte met dit veel te vroege verlies. Namens je collega's en oud collega's van team Assisterende Gezondheidszorg Vakgroep Nederlands-rekenen-Engels Jaap Glerum, teamleider Assisterende Gezondheidszorg, Scalda

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45