18 FAMILIEBERICHTEN Jan Ramondt OVERLEDEN Blaas de Ridder Corrie Corijn-de Waal DANKBETUIGING Leendert Becu Pieter Beun Cfic>aa&- StoAk&vmcuv Voor altijd in ons hart Garrelt Willem Jansen van Rosendaal Weduwnaar van Hilda Jansen van Rosendaal-'t Gilde Axel, 1 januari 1939 Hij heeft hard gevochten om zo lang mogelijk hij ons te blijven, zonder zijn humor, positiviteit en aandacht voor ons te verliezen. Sanne en Rinus Jurrit en Ellen; Emily Theo en Michelle; Owen Hilda en Flip Johnny en Esther; Jace Adriaan en Veronica Naomi Damian Wijdauplantsoen 13 4337 VJ Middelburg Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Garrelt te nemen op dinsdag 25 juni van 10.00 tot 11.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie zal in stilte plaatsvinden. f Middelburg, 21 juni 2019 Phielbert Verras Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlij den van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Janneke Bareman-de Pooter Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. A. Bareman Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, juni 2019 Graag willen wij op deze manier iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Het heeft ons goed gedaan. Kinderen en (achterkleinkinderen Sas van Gent, 22 juni 2019 zaterdag 22 juni 2019 Je was ons allerliefste Je was ons alles En dat zal voor altijd zo blijven Intens verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, liefdevolle oma en overgrootoma Oostburg, 21 juli 1939 t Sluis, 20 juni 2019 Sluis: Hendrik Willy Baas Sluis: Cherian Gyselinck-Baas Ronny Gyselinck Goes: Joyce, André, Quinn Sluis: Collin, Haliun Sluis: Dominique Baas Rinaldo Traas Debbra, Levi, Vinz V Fabian, Loes Correspondentieadres: Sint Brandarisstraat 34 4524 BH Sluis De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 26 juni om 10.30 uur in de H. Johannes de Doperkerk te Sluis. De be grafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraaf plaats te Sluis. Alleen schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn aangedaan door het overlijden van docent van onderwijsclusterZorg en Welzijn We hebben Blaas gekend als een uiterst aimabel, betrokken mens met hart voor zijn studenten en collega's Wij wensen Cobie, Tamara, Ismay, Kim, ouders en verdere familie heel veel sterkte toe bij dit grote verlies Namens de medewerkers en studenten van het onderwijscluster Zorg en Welzijn en mede namens het College van Bestuur van Scalda, Ineke Slager - van Waardenburg en René van der Waal, directeuren onderwijscluster Zorg en Welzijn Lieve Blaas, We gaan je missen, je open broodtrommeltje, je deur die altijd open stond en je open humeur. Nooit stress, nooit gedoe, altijd nuchter en relaxed, je eindeloze verhalen over het bootje, de camping en je skivakanties. Vooral de trotse verhalen over je lieve dochters. Lieve Cobie, Tamara, Ismay en Kim, we wensen jullie heel veel sterkte met dit veel te vroege verlies. Namens je collega's en oud collega's van team Assisterende Gezondheidszorg Vakgroep Nederlands-rekenen-Engels Jaap Glerum, teamleider Assisterende Gezondheidszorg, Scalda afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering waard is Met bewondering en respect voor de kracht waarmee hij zijn laatste levensjaren heeft volbracht, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame pa en pit echtgenoot van Eugenie Praet in de leeftijd van 88 jaar. PaalEugenie Verras-Praet PaalCelina en Piet Vogelwaarde Linda en Stefan Sam, Bas, Max Graauw Anja en Steven Sanne, Rens Anneke - in herinnering - 21 juni 2019 Duivenhoeksestraat 22 4569 TJ Paal Dinsdag 25 juni is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De crematieplechtigheid wordt op woensdag 26 juni om 10.30 uur gehouden in het eerder genoemde uit vaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Tranen en leegte... Maar ook liefde en warmte hebben wij gevoeld, ons gegeven door een kaart, brief, telefoon, appje of door er gewoon voor ons te zijn na het overlijden van mijn fantastische vrouw en onze lieve, zorgzame mamma, schoonmamma en oma. Aangezien het onmogelijk is iedereen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij op deze wijze onze oprechte dank. Hans Corijn Sabine en Lucas Stedehouder-Corijn Robin en Luna Ilse Storm 4« IJzendijke, juni 2019 De belangstelling en ontvangen brieven en kaarten na het overlijden op 6 mei 2019 van waren overweldigend. Het is voor ons hartverwarmend te merken met hoeveel respect en waardering Leendert Becu wordt herinnerd. Voor alle blijken van meeleven willen wij u hartelijk danken. Joke Becu Paul van der Eerden Dordrecht, juni 2019 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze vader, opa en opa Beun. Uw betrokkenheid heeft ons allen zeer goed gedaan. Familie Beun Goes, juni 2019.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 144