FAMILIEBERICHTEN 13 Helena Maria Martinet - Familieberichten - Alouisius Pouwels Wim Tollenaar COLOFON Familieberichten familieberichten woensdag 19 juni 2019 Als ik de dingen niet meer weet. Als ik de dingen niet meer ken, en al wat ik weet, meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben. Herinner mij dan stralend in de zon, vol levenskracht, toen ik alles nog kon. Verdrietig voor ons, bevrijdend voor haar, is het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en omamaatje sinds 1992 weduwe van op de leeftijd van 96 jaar. Car la en Ron t de Booij-Pouwels Arnoud en Sabine Emma Eva Charlotte en Jurgen Wessel Nienke Gonda en Johnny Rottier-Pouwels Roy en Leoni Mila Sem Dennis en Kimberly Correspondentieadres: Hulsterweg 1D, 4587 EA Kloosterzande De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 24 juni om 10.30 uur in de H. Martinus kerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande. Na de dienst is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in Hotel van Leuven, Hof te Zandeplein 19 te Kloosterzande. Indien u geen kaart ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Aan zijn dagen ontbrak er niet één Ps 139:16 Omringd door zijn gezin, waar hij zo trots op was, is rustig en kalm ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa 5 maart 1942 13 juni 2019 Joke Tollenaar-Will Jeroen en Angela Emma en Temren Roos Eldert en Aswintha Sanne en Tom Jasper en Britt Op zijn uitdrukkelijke verzoek heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Correspondentieadres: Langs de Kreek 6,4535 CC Terneuzen pzc.nl/familieberichten Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. ZV SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens «J op mensenlinq.nl geplaatst. LaSk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56