12 FAMILIEBERICHTEN Pieter Cornelis Brand Y Piet Brand 'WiCheCmina de (Regt-Jfarinc^ Jtdaria/ J(datAc/c/a/ aim/ OVERLEDEN Hendricus Petrus Verstraete woensdag 19 juni 2019 Piet echtgenoot van Catharina Brand - Sturm Breskens, Terneuzen, 6 mei 1935 17 juni 2019 Carla Bastiaan Evyna Raisa Een groot gemis, een groot verdriet, maar herinneringen vergeten wij niet. Na een rijk en voltooid leven nemen wij afscheid van mijn vader, onze opa en mijn zwager Pieter Dieleman weduwnaar van Pieternella Poulina van Hoeve Hoek, 2-4-1931 Biervliet, 17-6-2019 HoekPieter en Klaudia t Mike Jessica ZaamslagA. de Feijter-van Hoeve Correspondentieadres: Zandplaatweg 5 4542 PR Hoek De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 21 juni om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Donderdag 20 juni is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Bedroefd zijn wij door het vrij plotseling overlijden van onze zwager en oom in herinnering Marie Oostkapelle Lena en Aart Middelburg Huib enjanny Riet in herinnering Oostkapelle Jaap en Rina Arnemuiden Jan en Ina Neven en nichten Goes, 29 maart 1929 Goes, 16 juni 2019 Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet maar ze niet meer herkent. Als je je eigen weg bent gegaan. Afscheid nemen... We hebben 't geleidelijk gedaan. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze mama, schoonmoeder en oma Ria echtgenote van Willy Canon Sluis, 27 mei 1934 t Oostburg, 17 juni 2019 Willy Canon Ans t en Ferre Sinke en John Sander en Aline Marjoke en Leo Pieter Carel Heieen en Kees Charlotte en Camilo Rianne en Odette Brechtje Correspondentieadres: Nederherenweg 4,4524 JS Sint Anna ter Muiden Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van De Stelle, afd. Klaproos, voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 22 juni om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend is de crematie in stilte. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 10.30 tot 10.55 uur gelegenheid tot condoleren in het Mauritshof. Harry Geheel onverwacht ging een bijzonder mens van ons heen •if!)* J' -l" Eline Gerjan en Joelle Bastiaan en Tiffany Anita en Jean-Paul Speciaal woord van dank aan drs. Hall en alle medewerkers van de IC afdeling ziekenhuis De Honte voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Hoefblad 9,4561 TK Hulst Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. ZV Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van onze lieve ma, oma en oud-oma sinds 12 november 2013 weduwe van Izaak Willem de Regt Annie en John Han en Liset Adrie en Marga Kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: Bongerd 81,4462 TC Goes Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen op donderdag 20 juni van 16.30 tot 17.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op vrijdag 21 juni om 14.30 uur in de aula van crematorium 'Het Zeeuwse Land', Kandtweg 2 te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Iemand waarop je kon bouwen. Met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, schoonvader en opa echtgenoot van Gerda de Smet Lid in de Orde van Oranje-Nassau Erelid en oud-voorzitter van volleybalclub De Kikkers Correspondentieadres: Van Walcherenstraat 12 4527 AX Aardenburg t Aardenburg, 17 juni 2019 Aardenburg, 29 januari 1951 Aardenburg: Gerda Verstraete-de Smet Bergen op Zoom: Peter en Irene Oostburg: Vicky en Stijn Duuk Ries De afscheidsbijeenkomst waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 21 juni om 11.00 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Schriftelijke condoleance.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 55