-r FAMILIEBERICHTEN 13 Pieter Cornelis Brand J? Piet Brand Sonja Eleonora Alida Speksnijder 'WiCheCmina de ^gt-Harinc^ Bram de Feijter OVERLEDEN Arie Reijnhout DANKBETUIGING OVERIGE BERICHTEN Piet echtgenoot van Catharina Brand - Sturm Bedroefd zijn wij door het vrij plotseling overlijden van onze zwager en oom in herinnering Marie Oostkapelle Lena en Aart Middelburg Huib enjanny Riet in herinnering Oostkapelle Jaap en Rina Arnemuiden Jan en Ina Neven en nichten "Uw genade is mij genoeg" In haar Heer en Heiland is van ons heengegaan Sonja hield van zingen voor haar Heer en Heiland Zij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Wemeldinge: Marian Langendoen-Speksnijder Ben Langendoen Oudelande: Robin Langendoen Cecil Langendoen-Hermans Lynn Eden Sophie 16 juni 2019 Correspondentieadres: Bonzijweg 21, 4424 AN Wemeldinge De dienst van woord en gebed wordt gehouden op zaterdag 22 juni om 10.30 uur in de Vrije Evangelische Gemeente, Noordelijke Achterweg^? te Wemeldinge, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats te Wemeldinge. De dienst wordt voorgegaan door dominee J.A. van den Ende. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Zaaier", gelegen naast de kerk. Op 16 juni 2019 vernamen wij dat onze lieve schoonzus Willy de Regt - Harinck is overleden. Mientje en Kees de Klerk Ina en Ko Korstanje Tannie en Kees de Vos Adrie en Wim de Jager Neven en nichten In liefde denken wij aan hen die Willy zijn voorgegaan. 'DE BEVELANDEN' JcrhawvHoekmawv woensdag 19 juni 2019 PM Geheel onverwacht ging een bijzonder mens van ons heen Breskens, 6 mei 1935 Terneuzen, 17 juni 2019 «w>r - Carla Bastiaan Evyna Raisa Eline Gerjan en Joelle Bastiaan en Tiffany Anita en Jean-Paul Speciaal woord van dank aan drs. Hall en alle medewerkers van de IC afdeling ziekenhuis De Honte voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Hoefblad 9,4561 TK Hulst Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van onze lieve ma, oma en oud-oma Goes, 29 maart 1929 Goes, 16 juni 2019 sinds 12 november 2013 weduwe van Izaak Willem de Regt Annie en John Han en Liset Adrie en Marga Kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: Bongerd 81, 4462 TC Goes Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen op donderdag 20 juni van 16.30 tot 17.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op vrijdag 21 juni om 14.30 uur in de aula van crematorium 'Het Zeeuwse Land', Kandtweg 2 te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Intens verlangend naar een hereniging met Ma is, voor ons toch nog onverwacht, Pa aan deze laatste reis begonnen. Het is goed zo... Sinds 6 februari 2019 weduwnaar van Wilhelmina Reijnhout - Geene Krabbendijke, 15juli 1927 Middelburg, 13juni 2019 Kees en Andrea Liesbeth en Jaap Marianne en Patrick Andre en Carla Ellen en Richard Klein- en achterkleinkinderen De crematie zal in stilte plaatsvinden. Correspondentieadres: Bernhardstraat 12,4328 BS Burgh-Haamstede "De ontelbare brieven, kaarten en de grote belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en trotse opa hebben ons een enorme steun gegeven om dit verlies te verwerken." Goes: Ria de Feijter - de Jager kinderen en kleinkinderen COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTUDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u Uitvaartverzorging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45