Jan Gabriëlse 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Dingeman Jacobus Boogaard Daniel Pieternella Maria van der Endt-Joossen Jan Gabriëlse Frans Gillissen Frans Gillissen Frans Gillissen dinsdag 18 juni 2019 Je hebt nu rust gevonden, al is vol droefheid ons hart Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde zoon, broer, zwager en oom In de leeftijd van 55 jaar. Henny en Bart t Enrico en Laura Giovanni en Lucinda Goes, 15 juni 2019 Stichting "Zuidwester" Correspondentieadres Bernhardstraat 23 4328 BR Burgh-Haamstede We willen Daniel herdenken op donderdag 20 juni om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Daniel Boogaard 29-05-1964-15-06-2019 Met pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze (mede-)bewoner Daniel. Ruerd, Bets, Jacky, Erwin, Tannie. Nelleke en team woning Schengestraat 41D. ik vertrouw en vrees niet Jesaja 12:2 Hoewel haar gezondheid langzaam achteruitging is, toch op een moment dat wij het niet verwachtten, overleden onze lieve schoonzus en tante ~Nellie~ sinds 14 januari 2012 weduwe van Henk van der Endt moeder van Peter, in liefdevolle herinnering geboren 29 juli 1927 overleden 14 juni 2019 De familie Zorgcentrum Moerzicht Moerplein 73, k-2019 4401 HZ Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. WJ. van de Griend, zal gehouden worden vrijdag 21 juni om 13.30 uur in de Hervormde Kerk te Yerseke, ingang Oude Torenstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in kerkelijk centrum 'De Haven', Paardenmarkt 8 te Yerseke gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Allen die zich betrokken voelen zijn welkom. Dankbaar voor een vriendschap van 64 jaar Nellie v.d. Endt - Joossen Jopie v. Noorden Vijfendertig jaar in dezelfde straat gewoond en veel samen beleefd. We zullen je nooit vergeten Jeanne Wij wensen Willy en de (klein)kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. Ben, Anja en kinderen Heden overleed thuis in zijn vertrouwde omgeving, na een kortstondige ziekte, mijn lieve man en onze pa echtgenoot van Ella Gabriëlse-Lievense Vlissingen, 23 april 1955 t Zoutelande, 14 juni 2019 Ella Gabriëlse-Lievense Marco Kris Swaalingestraat 69 4374 BW Zoutelande De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze zoon, broer, zwager en oom M. Gabriëlse t J. Gabriëlse - den Toonder Adrina en Jan Jozina kinderen en kleinkinderen Zoutelanden, juni 2019 Stil en verdrietig zijn wij van het overlijden van onze vriend Jan Gabrielse Wij wensen Ella, de kinderen en familie veel sterkte toe. Westkapelle: Bram en Leonie Jan en Ina Met grote verslagenheid hebben we na een kort ziekbed afscheid moeten nemen van onze zeer gewaarderde collega Jan Gabriëlse Jan was iemand waar je altijd op kon rekenen, daarom zullen we hem blijven herinneren als een zeer goede en betrouwbare medewerker. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Medewerkers en Directie Stuwadoorsbedrijf De Vilder Jansen BV. DES Detach BV. Bedroefd, maar intens dankbaar voor alle liefde die wij van hem hebben ontvangen, geven wij kennis dat met een hart vol verdriet is overleden onze liefdevolle vader en trotse opa 14 augustus 1947 f13 juni 2019 sinds 9 december 2018 weduwnaar van Trudie Gillissen-Kikkert Dennis, Anna Correspondentieadres: Nieuwstraat 53,4381 CP Vlissingen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Op donderdag 20 juni zal Keurslagerij Gillissen, Walstraat 100 te Vlissingen de gehele dag gesloten zijn. Met verdriet in ons hart, maar wel in grote dankbaarheid voor wat wij samen mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager, oom en neef John en Ina Gillissen-Vermeulen Wim en Celestine Gillissen-van Damme Frans en Bea Louwerens-van Waardenburg neef en nichten Onverwacht is onze zwager overleden. Wij wensen Dennis, Anna, verdere familie en kennissen veel sterkte toe met dit grote verlies. Vlissingen Klaas en Cobi Kikkert-Klap Rinus en Gerda Franse-Kikkert en Kinderen. Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van de heer Lein Geschiere oud directeur van Maas Afbouw B.V. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen, verdere familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers van Maas Afbouw B.V. Wegens de uitvaart is ons bedrijf gesloten op vrijdag 21 juni vanaf 12:00 uur Stuwadoorsbedrijf De Vïlder-Jansen D E TA C PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44