MEDIA CULTUUR 29 Je favoriete speelgoed is terug bij pikante opnames toe om te zorgen dat er geen grenzen overschreden worden. Uiteindelijk heeft de preutse golf vooral met commercie te maken. Filmproducenten willen een zo breed mogelijk publiek bereiken en kiezen voor een vei lige aanpak. Bovendien blijkt uit onderzoeken onder jongeren dat deze doelgroep zelf steeds minder seks heeft dan hun ou ders die wat erotiek betreft veel beter aan hun trekken kwamen in de bioscoop. Disney Een andere reden zou de domi nantie van Disney kunnen zijn. De filmgigant heeft een derde van de markt in handen, en dat aandeel wordt nog groter nu filmmaatschappij Fox is inge lijfd. Deze studio was onlangs nog verantwoordelijk voor een pikante film als The Favourite over een driehoeksverhouding tussen vrouwen aan het Engelse hof. Zou zo'n film onder de pa raplu van Disney ook nog wor den gemaakt? Het bedrijf richt zich voornamelijk op de fami liedoelgroep en staat niet be kend om zijn gewaagde films met spraakmakende en open hartige liefdesmomenten. Wie gewaagde seksscènes wil zien, moet uitwijken naar abon neetelevisie, waar de makers van series als Game of Thrones niet terugdeinzen voor een ver krachting meer of minder. Of zoals de nieuwe Netflixserie Ta les of the City, waarin een lang fragment voorkomt van twee vrijende mannen. In de bioscoop moet de film liefhebber die geen gekuiste seks wil zien vooral uitwijken naar de Europese cinema. Niet naar de door romantische ko- Voor maar Ga naar pzc.nl/toystory dinsdag 18 juni 2019 PC Sharon Stone in de iconische verhoor- scène uit Basic Instict. ARCHIEFFOTO 'ÈtfWp PIXAR Dit is jouw kans om de film als een van de eersten te zien bij de exclusieve voorpremière! Wanneer Bonnie haar speelgoed meeneemt op een familietripje, wordt Woody door een onverwachte omweg herenigd met zijn oude vriendin Bo Peep. Na jaren alleen op pad geweest te zijn, heeft Bo een avontuurlijk karakter gekregen, dat in schril contrast staat met haar breekbare porseleinen buitenkant. Maar nadat Woody en Bo erachter komen dat er een wereld van verschil tussen hen beiden is, ontdekken ze al snel dat er meer dringende zaken zijn om zich druk over te maken. Toy Story 4 is vanaf 26 juni 2019 in de bioscopen te zien. Aanstaande zondag 23 juni is er een exclusieve voorpremière en jij kan daar bij zijn! Bestel nu jouw tickets, want op op!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 29