effeweg.nl j Genieten met onze busreizen MEDIA CULTUUR 23 effeweg.nl oF bel 08810 30 800 Boek zonder aanbetaling hoop je dat de mensen de volgende dag bij de koffieautomaat zeggen: ik hoorde g^steravond toch een verhaal bij Art...'' ,,Zo voelt dat voor mij niet. Het is niet dat er niets op het spel staat, maar ik merk dat de buitenwereld heel erg aan scorebordjournalistiek doet. Winnen, verliezen, lukt het wel, lukt het niet en wat als het niet lukt?'' ,,Nou, we gaan geen levens redden, hè. Ik ben naar RTL gekomen om ver schillende programma's te presente ren. Daar is dit er een van. Bij elk pro gramma hoop ik dat het aanslaat. Het is tien weken lang. Ik heb één keer in mijn leven een marathon gelopen - die van New York, dat doe ik nooit meer - en zo zie ik dit programma ook. Doseren en niet meteen je kruit verschieten. Het enige waar we geen invloed op hebben zijn de kijkcijfers. Die kunnen frustrerend zijn. Maar blijkt het over een paar weken niet of onvoldoende te werken, dan kunnen we altijd nog bijsturen en boetse ren.'' ,,En dat is?'' ,,Ik zie mezelf niet als een talkshow- host, dat zijn Jeroen, Eva en Matthijs. Ik presenteer deze zomeravondshow en ga straks gewoon weer andere programma's doen. Ik heb wel een zonnig karakter, hoor. Veel mensen kennen mij van Wie is de Mol?. Een soort universum dat door de makers wordt gecreëerd. Daarin speelt ieder een een rol, inclusief de presentator. Kun je moeilijk lekker losjes doen. Ik ben ook de Art die uit Brabant komt, met vrienden in de kroeg zit, geïnte resseerd is in de verhalen van ande ren.'' ,,Natuurlijk. Ik voetbalde vroeger als jochie bij VV Geldrop. Ik weet nog dat ik in de kleedkamer zat, het bui ten keihard begon te regenen en dacht: misschien wordt het wel afge last. Dat gevoel heb ik al een beetje, maar ik hoop wel dat dat eenmalig is. Maar hé, het is een unieke kans die ik krijg. Ik mag een zomeravondpro gramma presenteren. Ik had ook een zomer lang met mijn vrienden op het terras kunnen zitten. En met de tweeling in de tuin.'' ,,Ik denk het wel. Puk en Keesje zijn nu 2 jaar. Dat zijn twee wandelende relativeringen in huis, al doe ik ze daarmee tekort, want ze zijn zo over weldigend meer. Andrea en ik zijn laat ouders geworden. Zij zijn zo'n verrijking, niet in woorden uit te drukken. Natuurlijk hou ik van pres teren, maar ik ben mezelf wel minder belangrijk gaan vinden.'' ,,Nou, dit weekend was ze er al niet. Ze is eindredacteur van de reispro gramma's van Johnny de Mol. Ze is nu weg. Een perfecte timing. We krijgen gelukkig genoeg hulp hoor, al hoop ik tussen al deze madness wel thuis te zijn tussen 18.00 en 19.30 uur. Om met mijn meisjes spaghetti te eten. Die kunnen nu die sliertjes op slurpen. Zó'n mooi plaatje is dat.'' ,,Haha, welnee. Zij zit niet in de di rectie hè. We hebben geen geheimen. Zo weet ik dat gasten bij ons niet ko men, omdat ze met Johnny meegaan. Dit is al een paar jaartjes hoor. Hele maal grappig was de tijd dat zij Waar is de Mol deed en ik Wie is de Mol?. Ik weet ook nog goed dat ik hoorde dat Johnny zou overstappen. Kort daarna belde Erland (Galjaard, destijds di recteur RTL) met de vraag of ik koffie met hem wilde drinken. Waar zou hij het nou over willen hebben? Haha ,,Het is thuis deze zomer al passen en meten, plakbandje hier, tape daar. Ten eerste wil ik graag op de eerste rij blijven zitten bij die twee jonge le ventjes thuis. Ten tweede kan ik in een restaurant al geen hoofdgerecht kiezen - tapas is een uitkomst. Ik vind het dus veel te leuk om verschil lende programma's te blijven doen.'' va. 599. va. 399. Italiaanse meren: Baltische Parels en Sint Petersburg Boedapest, Balatonmeer Q Karinthië en de Poesta QP Rondreis Roemenië maandag 17 juni 2019 GO Hoe groot is de druk? Eerder werd RTL Late Night van de buis ge haald. 22.30 uur is een beladen tijdslot. Je klinkt wel heel relaxed? Je bent niet bang voor het Twan Huys-effect? Dat een talkshowhost niet past bij het programma dat hij presenteert. Voel je überhaupt wel spanning? Heeft die relaxte houding te maken met het vaderschap? Komt in huize Rooijakkers de ko mende tien weken alles neer op de schouders van Andrea, je vriendin? Je vriendin werkt dus bij Talpa, jij bij RTL. Slaapt daar 's nachts niet de duivel tussen? Stel dat het een succes wordt. Ben je dan te porren voor een talkshow het hele jaar door, afwisselend met Beau bijvoorbeeld? A Art Rooijakkers: ,Ik heb wel een zon nig karakter hoor.'' FOTO MARCO OKHUIZEN 12 dagen 10 dagen va. €679 10 dagen va. 899. GEEN VISUM NODIG 8 dagen -MÜÖÜ ALLe Fouten voorbehouden. ExcL reserveringskosten en CalamiteitenFonds. 1 Lago Maggiore, Orta en Lugano Ontbjjt en diner Vertrek: 22jun, 6jul, 3,31 aug 9 maal ontbjjt en 5 maal diner Vertrek: ljul, 23 sep Ontbjjt en diner Ontbjjt en diner Vertrek: ljul, 9,30 sep Vertrek: 8,29juL, 19 aug, 6 sep Ontbjjt en diner Vertrek: 8jul, 5 aug, 9 sep, 21 okt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 23