18 Geerard Jan Bliek Marcus Bronke Johanna Versluis-Boone Addie Boeije DANKBETUIGING Magda de Baare Cora van Poppel - Verhulst je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht je ziekte had je volkomen in zijn macht je was zo moe, je hebt je strijd gestreden Verdrietig, maar dankbaar wat ze voor ons betekend heeft, is na een moedige maar oneerlijke strijd van ons heengegaan onze lieve moeder en mijn oma Adriana Reinia Willemina Zaamslag, 2-9-1950 f Terneuzen, 13-6-2019 Wim en Maico Mateo -Noah Correspondentieadres: Peter van Anrooylaan 266 4536 CK Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 18 juni om 14.00 uur in het Stropievat, Molenstraat 14 te Zaamslag, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het Stropievat. Onze dank gaat uit naar haar huisarts J. Bosman, de mede werksters van ZorgSaam Thuis en afd. B2 van ziekenhuis Zorgsaam voor alle zorg en aandacht. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van Uw aanwezigheid bij de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun geweest. Fam. Bliek Juni 2019 Maria van Aert - Vos Uw medeleven na het overlijden van onze tante heeft ons goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Neven en nichten Kruiningen, juni 2019 Liesbeth Verhulst-Dieleman zaterdag 15 juni 2019 PM Velen hebben met ons meegeleefd na het overlijden van onze leder op zijn eigen wijze met woorden, kaarten, bloemen of praktische hulp. Dit heeft ons steun en kracht gegeven om verder te gaan. Wij willen iedereen hiervoor bedanken. Rens Kole en Anja Wijdemans Adinda, Rayaan Hanna Kole - Wagenaar Kole Kloetinge, 15 juni 2019 Verdrietig geven wij kennis van het heengaan van onze lieve schoonzus en tante Sinds 25-02-2008 weduwe van Jan Oosterling 08-06-1951 112-06-2019 Bewonderenswaardig waren haar levenslust en moed. Riet en Red Lücken - Oosterling Wim en Anneke Oosterling - Hubregtsen Sjaak en Ria Oosterling - Buijze Gerard Oosterling en Els de Vos Tineke en Gert Zonneheld - Oosterling Anita en Gerard de Kok - Oosterling Evelien Oosterling en Ron Martens t Neven en nichten Breskens, 12 juni 2019 Wij danken u hartelijk voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma. Uw betrokkenheid was overweldigend en hartverwarmend. Louis van Aert, kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, juni 2019 De golf van medeleven, in welke vorm dan ook, die over ons heen spoelde na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en onze fijne opa was overweldigend. Bedankt lieve mensen. Wij zijn trots op de voetstappen die hij achterlaat. Mattie Bronke - Kaljouw Marjon en Alex Don en Beau Mare en Natacha Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma betuigen wij u onze oprechte dank. Koos Verhulst kinderen klein- en achterkleinkinderen Axel, juni 2019 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of mail, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. Het gemis zal altijd blijven, maar de blijken van medeleven na het plotselinge overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma hebben ons ontzettend goed gedaan. Hiervoor onze oprechte dank. Marino, Patricia, Nicky, Marinda en Déyano van Poppel Kapelle, juni 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46