e 1 FAMILIEBERICHTEN 17 m iik Hubrecht Gerrit Cornells van der Post Lein Geschiere Maria Goedbloed-van den Bosse Kathy Cyrillus Bernardus Martha Dellaert Cyriel - OVERLEDEN Huub Huib van der Post ik zal je missen Gerrit en Addie van der Post Lieneke Kwisthout-van Oosten Lucia Kegels zaterdag 15 juni 2019 PM Wanneer je ouder zvordt en de laatste jaren verstrijken, dan merk je pas goed dat je krachten wijken. Je wilde zo graag, maar kon niet meer. Juist dat niet meer kunnen, deed je zo zeer. Verdrietig maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Z mei 1938 's-Gravenhage 13 juni Z019 Goes Francina van der Post - Brouwer Judith en Maarten Rudolf en Chantal Rob en Adriënne Jens, Ymke en Claire Astrid en Kees Marijn, Sanne Astrid en Ines Correspondentieadres: Kolveniershof 66, 4461 DB Goes Het afscheid zal plaatsvinden op woensdag 19 juni om 14.30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg z te Goes. Aansluitend is er in de lounge van het crematorium gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Voorafgaand aan het afscheid is er gelegenheid om Huub nog een laatste groet te brengen. Een speciaal woord van dank voor huisarts dr. E.R.C. Rijken en het personeel van Iriz thuiszorg Goes voor de liefdevolle zorg. Dag lieve zwager... dag lieve oom... We gaan je heel erg missen. Goes: Richard en Ina Mark f Kevin, Kimberly Mirjam, Sadinah, Zevanja, Madelief Zierikzee: Mathé en Hennie Marleen Kruiningen: Jan Thijs, Talitha, Milas v" Zierikzee: Marijn, Merel, Levi 14 juni 2019 Met veel verdriet moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer In deze moeilijke periode hebben we nog fijne en leuke momenten gehad met elkaar Ik kus nog eens je koude wangen Ik streel nog eens je koude hand Dag lieve moeder, God zal je ontvangen Daar waar geen pijn je kracht verbrandt Bedroefd, maar dankbaar voor wie zij was en zal blijven, nemen wij afscheid van onze zorgzame moeder, oma en overgrootoma Veere 14 juni 2019 weduwe van Lein Goedbloed Vrouwenpolder 19 januari 1921 Veere: Christien Roelofsen-Goedbloed Henk Roelofsen (in herinnering) Kees Onderwater Bergen op Zoom: Corrie Beckers-Goedbloed Gerard Beckers Gapinge: Anneke van der Hoofd-Goedbloed André van der Hoofd Middelburg: Marjolein Goedbloed Ted van den Aarssen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Sandenburghlaan 12G, 4351 RM Veere Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 16 juni van 16.00 uur tot 17.00 uur in Nieuw Sandenburgh, Sandenburghlaan 2, afd. Valckenhof, kamer 115. De kerkdienst zal gehouden worden op woensdag 19 juni om 13.00 uur in de Kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Nieuwe Begraafplaats, Zanddijkseweg te Veere. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Wij danken allen die haar de afgelopen jaren zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Sterven is verhuizen van de wereld naar het hart van de mensen die van je houden. Daar leef je verder. Kaatje Weeland-den Haan 10-01-1948 - 14-06-2019 Yerseke Leo Weeland Yerseke Heieen, Chris, Sidney Spijkenisse Gert, Saskia, Boy, Brittney, Danique De dienst begint op woensdag 19 juni om 12.00 uur in Crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2, Goes. Na de crematie is er gelegenheid om te condoleren. Bloemen worden verzorgd. Geen bezoek aan huis. Molendijk 4,4401 NL Yerseke Wij bedanken dokter Mak voor de goede en betrokken zorg. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze tante Wij wensen Arnold, Joop, Chris, Sarina en familie veel sterkte toe. Mirjam, Sandra, Tanja, Jose, Kathy en Nanda Jij was mijn leven! Intens bedroefd, nog niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mede dat plotseling uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van 25 - 08 -1940 Westdorpe 113 - 06 - 2019 Terneuzen Westdorpe: Lucia Dellaert-Kegels Birgitte en Tonie Wesley Kelly en Jan, Lissa, Maxim Gerard Femke Familie Dellaert Familie Kegels Westdorpe, 13 juni 2019. Graafjansdijk A151,4554 AL Westdorpe Cyriel is thuis, waar er dinsdag 18 juni van 13.00 tot 15.00 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. U bent van harte welkom. De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, zal naar wens van Cyriel in besloten kring plaatshebben. U kunt condoleren via: www.degeslooteneboom.nl/ online-condoleanceregister

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45