PZC werkt met Lid van de Raad van Toezicht Zeeuwse Gronden zet in op de jeugd §S25Sr ZeeuwseGronden Tn&t- Wn/ vthmWAWi/nd/ biha/r\4&l<M/r\k&<(/ yy nationale vacaturebank Daarom zijn wij op zoek naar de volgende professionals: GZ-PSYCHOLOOG SYSTEEMTHERAPEUT EQUITHERAPEUT SOCIAAL PSYCHIATRISCH VERPLEEGKUNDIGE GROEPSBEGELEIDER OP HBO-NIVEAU BEGELEIDERS (SKJ-registratie is vooralle functies vereist) Ben jij een bevlogen hulpverlener die op eigen wijze wil meewerken aan een nieuwe aanpak in het jeugdaanbod? Ben je een doorpakker met hart voor de jeugd(zorg)? Dan nodigen we je van harte uit om te solliciteren! Bekijk de volledige vacatures op onze website: www.zeeuwsegronden.nl Solliciteren: vacature@zeeuwsegronden.nl De eerste gesprekken vinden plaats op 3 en 23 juli. Bij vragen over de functies kun je contact opnemen met Helga van Laak of Sygrid van 't Westeinde via 0115-621314. thkb www.zeeuwsegronden.nl met het aandachtsgebied Kwaliteit en Veiligheid, bij voorkeur met een medische achtergrond Vanwege het aflopen van de termijn van een van de leden is Stichting Sjaloom Zorg op voordracht van de Centrale Medezeggenschap Raad (CMR) op zoek naar een: Informatie De uitgebreide profielschets kunt u vinden op de website, of opvragen via Lianne Mulder. Voor vragen kunt u contact opnemen met mevr. P. Groenewege, voorzitter van de Raad van Toezicht, T. 0614408780, of met dhr. L.F. Visser, secretaris van de Raad van Toezicht, T. 06-52096236. Bij voorkeur per e-mail: Lianne Mulder via info@sjaloomzorg.nl of per post: Watertoren 20,3247 CL Dirksland Sjaloom Zorg Gelet op de huidige samenstelling wordt een kandidaat gezocht met strategische ervaring op het gebied van kwaliteit en veiligheid, bij voorkeur opgedaan bij een organisatie in de (gehandicapten) zorgsector. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij affiniteit heeft met de doelstelling en de zorgfunctie van Sjaloom Zorg en gevoel voor maatschappelijke verhoudingen. U bent bij voorkeur woonachtig in het werkgebied van Sjaloom Zorg (Goeree-Overflakkee, Schouwen-Duiveland, Tholen, Zuid-Beveland). Het functieprofiel is gebaseerd op de Zorgbrede Governancecode Zorg 2017. Stichting Sjaloom Zorg sluit zich aan bij de eisen en competenties die binnen de branche (NVTZ) worden geformuleerd. De Raad van Toezicht bestaat uit vijf leden, die toezien op het functioneren van de Raad van Bestuur en de uitvoering van het beleid door de Raad van Bestuur. Daarnaast vervult de Raad van Toezicht een klankbordfunctie en staat de Raad van Bestuur met raad terzijde. De vergaderfrequentie tezamen van de Raad van Toezicht en de commissie Kwaliteit en Veiligheid is acht tot tien keer per jaar en incidenteel vindt tussentijds overleg plaats. De vergaderingen vinden in de regel plaats in Dirksland. De Raad van Toezicht ontvangt jaarlijks een honorering (NVTZ-regeling) en een onkostenvergoeding. Het aanvragen van een VOG is onderdeel van de selectieprocedure. Functie-eisen Minimaal academisch werk- en denkniveau Een brede, continu ontwikkelende deskundigheid op het gevraagde kennisgebied Analytische kwaliteiten als basis voor een onafhankelijk oordeel Aantoonbare bestuurlijke kwaliteiten en/of toonaangevend in relevant vakgebied Het hebben van een medische achtergrond is een pre Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij kerkelijk meelevend zijn en de christelijke grondslag van Sjaloom Zorg onderschrijven. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie, bestaande uit een motivatiebrief en CV, kunt u vóór 1 juli a.s. richten aan Sjaloom Zorg onder vermelding van vacature Raad van Toezicht. Sjaloom Zorg is een protestants-christelijke regionale netwerkorganisatie die woonruimte, begeleiding, hulp en ondersteuning biedt aan mensen met een verstandelijke, psychiatrische, N.A.H. en/of lichamelijke beperking en anderen die zorg behoeven. De organisatie heeft een tiental woon voorzieningen en diverse dagcentra van waaruit ruim 250 medewerkers werkzaam zijn. Het hoofdkantoor is gevestigd in Dirksland. Sjaloom Zorg werkt vanuit een christelijk perspectief en heeft als missie benoemd dat zij gespecialiseerde zorg, ondersteuning en advisering biedt in alle levensfasen aan mensen met een beperking, gericht op kwaliteit van leven. i'Jjft psychiatrie in de samenleving

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 16