T J? T e i FAMILIEBERICHTEN 19 Bc) A Pierre Vinke Geerard Jan Bliek Jan Eefting Nel van Ballegooijen - van Santen Cyrillus Bernardus Martha Dellaert Cyriel DANKBETUIGING Ronny Winne Rinus Westveer Cornelia Maria Sturms-de Meij Corrie Piet Baecke Jaantje in 't Anker - Glerum COLOFON Familieberichten Lucia Kegels Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Martine Vinke - Leyman Angelo en Delicia, Eva Annica en Ben, Damiën en Indra Hulst, 2019 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van Uw aanwezigheid bij de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun geweest. Fam. Bliek Juni 2019 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij hebben ondervonden tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze (schoon) vader, trotse opa en overopa betuigen wij onze hartelijke dank. De wijze waarop u met ons heeft meegeleefd, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Juni 2019 Liesbeth Verhulst-Dieleman Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ondervinden na het overlijden en bij het afscheid van onze zorgzame moeder en oma zijn wij u zeer erkentelijk. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, juni 2019 Na het overlijden van onze lieve, dappere broer en zwager werd zijn zorgzaamheid en de warmte die hij als mens uitstraalde, nog eens overduidelijk tijdens de uitvaartdienst. Overweldigend waren alle persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven. Dank aan allen die op enigerlei wijze bij ons betrokken zijn geweest. Voor ons betekende dit een grote steun. José Baecke-Cornelissens Gemma Vereecken-Baecke Netty Baecke Huub en Jessy Baecke-Kerckhaert Marijke en Bert Kerckhaert-Baecke Westdorpe, juni 2019 Wegens overstelpende blijken van medeleven voor en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa is het ons onmogelijk eenieder persoonlijk te bedanken, derhalve danken wij u allen langs deze weg voor uw medeleven. J.M.G. Eefting-van Tent Beeking Kinderen en kleinkinderen Aardenburg, juni 2019 Onze oprechte dank voor het hartverwarmend medeleven welke wij hebben ontvangen na het overlijden van onze Moeder, Schoonmoeder, Oma en Overgrootmoeder Vol trots en dankbaar wat zij voor ons heeft betekend denken we aan haar terug en zullen haar nooit vergeten. Kinderen, Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor het medeleven na het overlijden van onze lieve (schoon)moeder en oma Het was fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zo velen waren die aan ons dachten, het heeft ons goed gedaan. Hulst Ineke en Kees Proost - in 't Anker Schore Rinus en Maxiët in 't Anker - Dekker en kleinkinderen Juni 2019 zaterdag 15 juni 2019 ZV Jij was mijn leven! Intens bedroefd, nog niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mede dat plotseling uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van 25 - 08 -1940 Westdorpe 113 - 06 - 2019 Terneuzen Westdorpe: Lucia Dellaert-Kegels Birgitte en Tonie Wesley Kelly en Jan, Lissa, Maxim Gerard Femke Familie Dellaert Familie Kegels Westdorpe, 13 juni 2019. Graafjansdijk A151,4554 AL Westdorpe Cyriel is thuis, waar er dinsdag 18 juni van 13.00 tot 15.00 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. U bent van harte welkom. De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, zal naar wens van Cyriel in besloten kring plaatshebben. U kunt condoleren via: www.degeslooteneboom.nl/ online-condoleanceregister Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, bloemen en kaarten die we tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa mochten ontvangen. Dankbaar kijken wij terug op een mooie en waardige afscheidsdienst. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Een speciaal woord van dank aan Dokter Deleux en Buurtzorg Sas van Gent voor hun goede zorgen en begeleiding. Ook Familiehuis De Geslootene Boom voor de goede verzorging van de uitvaart. Nelly Winne - van de Walle kinderen en kleinkinderen Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma betuigen wij u onze oprechte dank. Koos Verhulst kinderen klein- en achterkleinkinderen Axel, juni 2019 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 148