C FAMILIEBERICHTEN 15 "N A Andries (Adrie) Kerkhove Lowie de Block Lowie de Block Rob Mol Bram Provoost OVERLEDEN Marcus Antonius van Pagee Hannes de Smit Met veel verdriet en veel te vroeg moeten we jou laten gaan Jozien We zullen jouw opgewektheid missen, ons medeleven gaat uit naar de familie. Je collega's Peter Anja Dianne Carina Evelien Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven lang gegeven, dat wasje wil. Te jong en volop in het leven Mochtjij je dromen niet meer beleven. Je werklust, liefde en glimlach op je gezicht, Blijven voor altijd in ons geheugen gegrift. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Eric de Vos Eric was een vriendelijke en hard werkende collega en werd zeer gewaardeerd in heel ons team. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers Rosier Nederland Sas van Gent DANKBETUIGING Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van Al uw blijken van medeleven zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Linda Sponselee - Kerkhove Vanessa Kerkhove Anthony Potappel Oost-Souburg, 13 juni 2019 donderdag 13 juni 2019 Bloed, Zweet en Tranen Na een heftige periode van ziekte zijn we opgelucht dat uit zijn lijden is verlost, in de leeftijd van 48 jaar Middelburg, 11 maart 1971 t Goes, 9 juni 2019 Sandra Rachelle en Joost Dylan en Sonja Ziggy De uitvaart is in besloten kring. Correspondentieadres: T.a.v. Fam. De Block Industrieweg 20 4382 NAVIissingen Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Lowie was vanaf 1999 bij Euromaster in dienst als Service Center Manager van vestiging Goes. Hij heeft zich in deze jaren met humor, enthousiasme, passie en deskundigheid ingezet voor ons bedrijf. Wij hebben dierbare herinneringen aan Lowie en zijn hem dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie, vrienden en naasten, wij wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Euromaster Nederland BV en Collega's vestiging Goes Heavy, Collega's Regio 4 Zuid West Nederland Deventer, 9 juni 2019 Met algemene kennisgeving. Met intens verdriet delen wij u mee dat mijn lieve man, onze vader en opa is overleden 15-01-1943 Middelburg Conny Mol 11-06-2019 Middelburg Monique en Leo Yentl en Rick, Jim Jaimy en Dominique Jacqueline en Jan Soraya en Mickey, Norah, Fedde Thierry en Dominique Jente en Lobke Angelique en Bram Elmarye Maurice en Jennifer Jelmer De crematie vindt in besloten kring plaats. Correspondentie adres: Sir Winston Churchilllaan 31 4333 BB Middelburg Te kort, te oneerlijk De strijd al verloren voordatje dacht aan overwinnen Echtgenoot van Marianne Vos Cornet 15 November 1953 fH Juni 2019 Marianne Eveline en Cerben Anne Daan Tessa Ronald en Diana Fay Kaj Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Jos op zaterdag 15 juni om 12.30 uur in Dorpshuis de Vroone, CD Vereekestraat 74,4421 CE te Kapelle. Aansluitend is er gelegenheid om Marianne en de kinderen te condoleren en wordt u een kopje koffie of thee aangeboden. Omstreeks 14.30 uur wordt Jos door zijn gezin begeleid naar het crematorium in Goes. Gelieve geen bloemen en geen bezoek aan huis. Correspondentieadres: Calla Lelie T.a.v.: Fam. Vos, CD Vereekestraat 74,4421 CE Kapelle Intens verdrietig en verslagen, geven wij u kennis dat geheel onverwachts, door De Heere van ons is weggenomen, mijn lieve zoon, onze Lieve broer zwager en oom - Marco - In de leeftijd van 49 jaar. Pa van Pagee in liefdevoUe herinnering Ma van Pagee Sjako en Thera Jan en Maria Ina en Arjan Linda en Peter Neven en nichten Vlissingen, 5 juni 2019 Wij allen zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van weduwnaar van Ursel Provoost - Heppener Biggekerke, 15 augustus 1946 Middelburg, 10 juni 2019 Familie Provoost Familie Spengler Correspondentieadres: J. Provoost Schuitvlotstraat 37 4373 AJ Biggekerke De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geheel onverwachts overleed onze buurman Wij wensen Grie en de familie veel sterkte met dit grote verlies. De buurtjes uit de Roelse's weg COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTUDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43