Q FAMILIEBERICHTEN 11 Nellie Franse-Steenbakker OVERLEDEN Ruud Bouterse Marjo Lievense Annie Hamelink - Weststrate Johannes Hendrikus Cornelis Jongmans Johan Johan Jongmans Kees Seijbel Rie Buijsse van Seters Met droefheid hebben wij kennis genomen dat is overleden onze schoonzus en tante Martha Dronkers-Huissen Laura en Piet Dronkers Kinderen en kleinkinderen Tot het laatst geïnteresseerd in de mensen om haar heen, is overleden 20 februari 1923 - 10juni 2019 Echtgenote van Wannes Franse - 24 maart 1992 Moeder en oma van: Hanny en Bob Guido, Mireille Peter Mariëtte en Richard Hanne-Eva en Quinten Pelle, Teun Lonnie en René Thomas, Daan Ma is thuis. We nodigen u uit voor de afscheidsdienst op vrijdag 14 juni om 10.30 uur in de R.K. kerk St. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Hierna zullen wij onze moeder en oma naar haar laatste rustplaats begeleiden. Aansluitend ontmoeten wij u graag in de Jeugdhoeve. Correspondentieadres Benedenstraat 19,4453 CG 's-Heerenhoek. Wij danken de medewerkers van Allévo voor hun liefdevolle verzorging. 20 maart 1920 03-02-1966 t 05-06-2019 Wij zijn geraakt door het onverwachte overlijden van Tom Rijn Tom was in de periode 2001 - 2009 medewerker van het Gemeentearchief Goes en in de periode 2009 - 2013 vrijwilliger. Zijn werk is van groot belang geweest voor het Gemeentearchief. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Collega's en vrijwilligers van de Afdeling Facilitaire Zaken/Gemeentearchief van de gemeente Goes woensdag 12 juni 2019 Stil en verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Hij was sinds 2005 bij ons in dienst en wij zullen de herinnering bewaren aan Ruud hoe hij wasvoor hij ziek werd, krachtig, een vakman en altijd in voor een feestje. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar allen die hem lief waren. Directie en medewerkers van IHC Fundex Equipment B.V. "Ik ben de Opstanding en het Leven. Wie in Mij gelooft zal leven..." Johannes 11:25 Het onverwachte bericht dat onze geliefde zuster plotseling is heengegaan heeft ons allen diep geraakt. We weten dat zij veilig is in Jezus'armen. Evangeliegemeente De Blinkende Morgenster te Vlissingen Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Marjo was 37 jaar werkzaam bij de buitendienst in Vlissingen en zette zich jarenlang in als betrokken vakbondskaderlid voor ons bedrijf. Wij zullen zijn inzet en collegialiteit missen. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Verbrugge Terminals B.V. Bedroefd geven wij kennis dat na een lange periode van afnemende gezondheid is overleden, onze schoonzus en tante echtgenote van Foort Hamelink In liefdevolle herinnering gedenken wij hen die ons zijn voorgegaan. Wemeldinge, 8 juni 2019 Familie Hamelink Nooit meer... ABBA De kat van ome Willem Deze vuist op deze vuist Vakantie huisje Koptelefoon Wij als medewerkers en bewoners van Buitengat Arnemuiden, dagcentrum Bosweg en dagcentrum de Stern gaan Johan en zijn streken erg missen, 's Heeren Loo Regio Zeeland Ons bereikte het verdrietige bericht dat we in de nacht van 5 juni 2019 afscheid hebben moeten nemen van Johan woonde bijna zijn hele leven bij ons. Hij zal dan ook erg gemist worden. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en begeleiders. Namens directie en management 's Heeren Loo Regio Zeeland Nooit meer jouw gulle lach en nooit meer jouw soeplucht op kantoor Nooit meer "taxicentraalluuh" en nooit meer "komt er aan hoor" Lieve Marco we gaan je enorm missen Intens verdrietig zijn we nu, maar jouw droom zal bij ons voortleven. Trots zullen we je maken en alles zullen we hiervoor geven Jouw nachtploeg: Mesut, John, Coen, Renilde, Jasper, Frederik, Marco, Wim, Henk, Rasoel, Faisel, Luuk, Onslow, Carlo Je collega's van de planning Je collega's van het zakelijk vervoer Je collega's van Renesse, Sjaak en John Er is niets dat voorgoed verdwijnt als men de herinnering bewaart Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze vader en opa in de leeftijd van 82 jaar. Annie Seijbel-van der Staal Jeroen Jasmin en Martijn Arno en Judith Swen Anne 5 juni 2019 Touwbaan 46 4331 VA Middelburg De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43