ONTHULT EDSILIA mF* Nu in de bioscoop: het vervolg op de hilarische animatiefilm HUISDIERCEHEIMEN, van de makers van Minions en Sing. Zangeres Edsilia Rombley (zelf trots baasje van een bolonka zwetna-hondje genaamd Linnymoon), vloog naar Hollywood voor een ontmoeting met de sterrencast. HuisdiüREeheimEn2 Madelief: 'Wij huisdieren zijn beter in het tonen van onvoorwaardelijke liefde' advertentie AUjroffj ILLUMINATION Huisdiergeheimen was een enorm succes. Voelden jullie druk? Sneeuwbal: 'Druk? Wat is dat?1 Cidget: 'Doe maar stoer. Sneeuwbal. 3ij bent doodsbang voor recensies. Ik vond het wel spannend, ja. Ook omdat ik al mijn stunts zelf doe. Jij twijfelde of je weer mee wilde doen, toch, Max?" Max: 'Klopt. Ik kon niet meer rustig uitgelaten worden, ledereen wil ineens iets van je.' Chloe: 'I k wilde voor deel 2 evenveel verdienen als de mannelijke honden. Dat is geregeld.' Ik vond het erg grappig, en dit keer tonen jullie ook meer emoties. Max, jij vindt het moeilijk om de peuter van je baasjes los te laten. 'Ik heb zelf kinderen, als ouder kun je overal gevaar zien. Je zult vast herkennen dat het moed vergt om ze de wijde wereld in te moeten sturen.' Sneeuwbal, herken jij jezelf in je personage als held op sokken? 'Wat denk je zelf. Ik ben op straat opgegroeid, als wild konijn. Ik heb moeten leren liefde te ontvangen. In-middels ben ik een softie, ha ha.' Gidget en Max, de vonken tussen jullie spatten van het scherm. Kloppen de geruchten dat... Cidget: 'Als hij dit straks leest, praat die cockerspaniël van mij thuis een week niet tegen me.' Max: 'Gidget is een dierbare vriendin. Zoals alle castleden dat zijn. Volgende vraag.' Welke boodschap willen jullie overbrengen? Sneeuwbal: 'Dat het niet erg is toe te geven dat je niet zo dapper bent. Of dat je ergens naast zit.' Madelief: 'En dat wij huisdieren beter zijn in het tonen van onvoorwaardelijke liefde als jullie mensen.' Chloe: 'Dat het oké is om lui te zijn?' Cidget: 'Je zult ontdekken dat wij ook om jullie, mensen, geven. Het is grappig. En er zitten spectaculaire acties in. Dus kom vooral allemaal kijken. Ik ben niet voor niks zes maanden op dieet geweest!' Zeker. Ik hoorde dat Chloe als enige een eigen trailer had. Zette dat geen kwaad bloed bij de anderen? Cidget: 'Ach. Sneeuwbal werd na de draaidag altijd opgehaald door zijn baasje. Voor mij werden de opnames vaak stilgelegd, omdat ik even moest rennen, leder zijn ding.' Chloe: 'En ik speel ook een blasé kat die zo min mogelijk energie verspilt. Zo bleef ik in mijn rol.' Is dit de rol van je leven, Madelief? Sneeuwbal: 'Eh, moet je mij niet hebben voor deze vraag?" Madelief: 'Nou, het was wel een heerlijke rol, die van een meisje met een missie. Maar ik zou ook wel een keer zo'n egocentrische bitch als Chloe willen spelen.' Chloe: 'Hoe lang duurt dit interview nog?" V.l.n.r. Chloe, Sneeuwbal, Max, Mei, Madelief, Edsilia en Gidget

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 98