Maurice Serge Lefebvre Adrie 9 18 Anna - Maria - Petronella van Niel Cornelia Francina Lefebvre - Waterman Willem Rooze VIERGEVER-KARREMAN Nellie Kastelein-Geelhoed Marco van Pagee Anneke Veel te jong is overleden mijn lieve man en maatje Amiens, 3 februari 194.8 f Vlissingen, 26 mei 2019 echtgenoot van Maurice, bedankt voor de mooie jaren samen. Au revoir! Corrie Rommestraat 12,4384 DJ Vlissingen Alle hulpdiensten, Coöperatie DELA en mijn lieve buren wil ik hartelijk bedanken voor alle hulp die ik heb mogen ontvangen. Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. (ome Willem) Ik ben weer bij Leo. Onze lieve moeder, schoonmoeder en oma is overleden sinds 2017 weduwe van Leo Viergever Goirle, 3 september 1935 Goes, 7 juni 2019 Peter Gun Eric Liesbeth Lisanne Guus Bas Onze bijzondere dank gaat uit naar haar lieve mantelzorger Marian, en haar trouwe begeleider Petra, van Een handje erbij in Goes, voor de liefdevolle zorg die zij onze moeder hebben gegeven. Correspondentieadres Aldebaran 32 2743 ML Waddinxveen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 13 juni om 12.00 uur in crematorium Het Zeeuwse land, Kandtweg 2 in Goes. Na de dienst bent u welkom in de lounge van het crematorium voor een informeel samenzijn. Wanneer u geen kaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Marco van Pagee Marcus Antonius van Pagee Het leven intens geleefd en altijd zorgzaam. "REEL IN ANGE'S" Met grote dankbaarheid kijken wij terug op een mooi leven samen met onze lieve zorgzame moeder en oma In 1963 weduwe van Ir. Gerardus - Wilhelmus Pieterse In 2010 weduwe van Wouter Hoogendoorn Haarlem 29 juli 1919 Vlissingen 5 juni 2019 Roosendaal: Bunde: Castricum: Bergen op Zoom: Venlo: Drunen: Kruisland: Domburg: Ineke Pieterse t en Jan Ossenblok t Elly en Ton Loontjens - Pieterse Rens Pieterse en Jeanet Welboren Ankie en Tjitze Hettema - Pieterse Gerard en Yvonne Pieterse - van Baaien Angeline en Emile Bilterijst - Pieterse Jan Hoogendoorn Joost en Catrien Hoogendoorn - Wisse Kleinkinderen en achterkleinkinderen De plechtige Eucharistieviering, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 11 juni om 13.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106,4382 LC in Vlissingen. Er is parkeergelegenheid op het parkeerterrein van het Stadhuis. Na de plechtigheid is er vanaf 15.00 uur gelegenheid de familie te condoleren in Hotel Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40,4371 RE in Kouderkerke. De begrafenis van Anneke zal plaatsvinden op woensdag 12 juni om 10.30 uur op de RK Begraafplaats, Korte Zijlweg 7, 2051 BD Overveen (bij Haarlem). Correspondentieadres: Familie Pieterse, Van Goghstraat 1, 5151ST Drunen zaterdag 8 juni 2019 PM Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van We zullen hem missen. 23-09-1923 Sint Laurens 106-06-2019 Piet en Janita Rooze Marieke en Jarno, Xavi en Livia Frank en Rosanne, Fayèn en Mila Bas en Maxime Annie Rooze Correspondentieadres: Leliëndaalseweg 5,4333 RC Middelburg De begrafenis vindt plaats op dinsdag 11 juni om 11.00 uur op de begraafplaats aan de Noordweg in Sint Laurens. Aansluitend is er een informeel samenzijn, waarbij gelegenheid is om te condoleren in de Dorpskerk, Van Cittersstraat 69 in Sint Laurens. Wij willen de medewerkers van Zorgstroom, wijk Klarenbeek, bedanken voor hun goede zorgen. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze zuster en schoonzuster G.A.Geelhoed en D.P. Geelhoed-Kempe J.P.Verstelle-Geelhoed en J Verstelle+ A.G. Geelhoed en A.M. Geelhoed-de Wild A. L. Geelhoed en A.C. Geelhoed-Meulenberg L.G. Geelhoed en J.C. Geelhoed-Zandee M.B. Heijstek-Geelhoed en M. Heijstek 5 juni 2019 Stil van verdriet... Omdat wij veel te vroeg en onverwachts afscheid hebben moeten nemen van mijn Lieve vriend, onze vader en ons maatje 08-05-1970 05-06-2019 Zijn positieve instelling is voor ons een voorbeeld. Margee Maartje Julie Eva Niek Marco zal in besloten kring begraven worden. Om iedereen de gelegenheid te geven zijn/haar herinneringen aan Marco met ons te delen stellen we een brief of kaart erg op prijs. Correspondentieadres: Familie van Pagee Westerzicht 581,4385 CA Vlissingen Intens verdrietig en verslagen, geven wij u kennis dat geheel onverwachts, door De Heere van ons is weggenomen, mijn Lieve zoon, onze lieve broer zwager en oom - Marco - In de leeftijd van 49 jaar. Ma van Pagee Sjako en Thera Jan en Maria Ina en Arjan Linda en Peter Neven en nichten Vlissingen, 5 juni 2019 De stem aan de telefoon heeft zijn "eigen" geluid verloren... Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde collega Hij was sinds 2013 bij ons werkzaam als nachtcentralist en geliefd onder collega's en klanten. Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe om dit verlies te verwerken. Ons medeleven gaat in het bijzonder uit naar onze collega en vriendin van Marco, Margree. Directie en medewerkers TCR Group

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 54