a? FAMILIEBERICHTEN 17 Maartje Vlieger - Zeijlemaker Pieter Jacobus de Bruine Piet de Bruine Gerard en Janny Jakobsen - Lobbezoo OVERLEDEN Johannes Hendrikus Cornells Jongmans Johan =S Rie Piet de Kroo Pieter Jan de Kroo Pieter Jan de Kroo Piet Piet de Kroo zaterdag 8 juni 2019 Hartelijk bedankt voor de vele felicitaties en bloemen die we hebben ontvangen voor ons 65 jarig huwelijk van Juni 2019 Oost Souburg. Nooit meer... ABBA De kat van ome Willem Deze vuist op deze vuist Vakantiehuisje Koptelefoon 03-02-1966 105-06-2019 Wij als medewerkers en bewoners van Buitengat Arnemuiden gaan Johan en zijn streken erg missen. Marjo Sintmaartensdijk Kees de Nooijer Marinus Sinke Yvonne Born Nelleke van Schaaij Wim Willeboordse Niels van 't Veer Krina de Gruiter Caroline Gillissen Matie de Witte Francis Bruijnes Gota Ndiaye Jeanine Mos Hannah van Dokkum Paola Verhagen Chantal Meulpolder Emily Geldhof Dankbaar voor de liefde die ze ons heeft gegeven, delen wij mede dat na een mooi leven is overleden sinds 2002 weduwe van Siep Vlieger eerder sinds 1957 weduwe van Abraham Paulusse Vlissingen, f Vlissingen, 15 februari 1930 1 juni 2019 Rob Annemieke Larissa De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Na een ernstige ziekte is overleden onze lieve, gezellige, sportieve zwager We zijn blij dat hem verder lijden bespaard is gebleven. We zullen hem enorm missen. Middelburg: Abjan, Petra Middelburg: Marleen, Sjaak (in liefdevolle herinnering Jan Vlissingen: Magda, Joost Den Haag: Annet, Marco Neven en nichten "Ik ben de alpha en de omega" Openbaring 1:8 Verdrietig en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat van ons is heengegaan mijn lieve man en onze lieve vader, schoonvader en opa Koudekerke, t Koudekerke 10 november 1950 6 juni 2019 Koudekerke: Rotterdam: Amsterdam: Essen (BE): Anja de Kroo-van Eenennaam Ruben Mirjam en Stefan Joris, Philip Mark en Cato Linde, Tijs Dinsdag 11 juni van 12.45 tot 13.15 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen van Piet in De Klimop, Kerkstraat 2 in Koudekerke. Om 13.30 uur zal de afscheidsdienst worden gehouden in de Michaëlskerk, Dorpsplein 1 in Koudekerke. Na de afscheidsdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Biggekerksestraat in Koudekerke. Aansluitend is er een informeel samenzijn in De Klimop waar gelegenheid is de familie persoonlijk te condoleren. Piet genoot erg van de natuur. Indien u hem in de bloemen wilt zetten gelieve dan een onverpakte bloem van eigen keuze mee te brengen. Correspondentieadres: T.a.v. familie de Kroo Industrieweg 20 4382 NA Vlissingen In dankbare herinnering nemen wij afscheid van onze geliefde broer en zwager. Hij heeft moedig en vol geloofsvertrouwen zijn ziekte gedragen. 10-11-1950 06-06-20191 Heesch: Jan en Cocky Delft: Janny en Jan Barendrecht: Willemien en Louw Koudekerke: Bert en Leny Vlissingen: Margot en Ronald Koudekerke: Kees en Anja Middelburg: Mary en Sven Wij leven mee met onze schoonzus Anja, kinderen en kleinkinderen. De kerkenraad van de Protestantse Gemeente Koudekerke heeft met verslagenheid kennis genomen van het toch nog plotseling overlijden van Wij zijn dankbaar voor alles wat Piet voor onze gemeente heeft gedaan. Wij wensen Piet, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte, Gods nabijheid en troost toe. Namens de kerkenraad Jolanthe Jansen Heieen den Haan voorzitter scriba Verdrietig, maar dankbaar voor de liefde die wij van hem mochten ontvangen, delen wij u mede, dat na een leven vol zorg voor alles wat hem lief en dierbaar was, is overleden onze lieve vader, opa en over-opa sinds 25 november 2009 weduwnaar van Marina van Goudswaard *12 april 1926 T 6 juni 2019 St. Laurens: Rie en Tony Marco (in herinnering) en Kim Romy, Marijn, Sem Perry en Heidi Jeremy en Julia Elvera en Liam Natascha en Piet Lorenzo Goes: Hans en Willy Alinda en Rene Indy, Devin en Naomi, Luca, Joren Ramona en Dennie Luuk, Maud, Fenna Petro Nena Onze oprechte dank gaat uit naar de artsen van huisartsenpraktijk Kamperland en de medewerk(st)ers van Allerzorg voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Laan van Popkensburgh 8 4333 LM Middelburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 13 juni om 13:30 uur in kerkgebouw "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland, waarna aansluitend om ongeveer 15.00 uur de begrafenis volgt op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jhr. Mr. De Casembroothuis, Alexiaplein 3, Kamperland. Geen bezoek aan huis Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn broer en onze oom Kamperland H.J. de Bruine Neven en nichten Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 53