PZC werkt met Goes zoekt: dé secretaresse Een veilige en succesvolle detentie, zet jij je schouders eronder? Nederland nationale vacaturebank 32-36 uur per week, mbo I KORSTANJE TRANSPORT Ben jij de nieuwe collega die onze organisatie komt versterken? Adviseur Vergunningen m/v Dienst Justitiële Inrichtingen SSw MiWcfOTifyajj justitie en Veiligheid mm §1» J Penitentiair inrichtingswerker Complexbeveiliger r www.werkenvoornederland.nl Werken voor Meer informatie over deze vacature vind je op www.goes.nl/vacatures. Solliciteren kan tot en met maandag 17 juni aanstaande. Met meer dan 37.000 inwoners vormt Goes het dynamisch centrum van Zeeland. Op tal van terreinen gonst het van de activiteiten. Dat brengt bewoners, bedrijven en bezoekers veel goeds. De handels geest die de stad en omliggende dorpen typeert, bepaalt de manier waarop we samen leven en samenwerken: slagvaardig en met elkaar. Hierdoor woon en werkje er met plezier. De gemeente Goes is vooruitstrevend. Je werkt met professionals die met een open blik om zich heen kijken, tot ver over de gemeente grens. Juist vanwege onze centrumfunctie vinden wij het belangrijk om actief bij te dragen aan een vitale regio. Dat doen we door samen te werken in een goed onderhouden en breed netwerk. Wat ga je doen? Je gaat aan de slag voor twee afdelingen: Publiekszaken en Vergunningen Handhaving. Je ondersteunt de leidinggevende van deze teams in agendabeheer, telefoon en administratieve taken. Je ontvangt bezoekers en maakt vergaderafspraken voor collega's. Ook verzorg je de agenda's en verslagen van verschillende overleggen en regel je allerlei faciliteiten. Natuurlijk ben je bereid ook andere klussen binnen én buiten de afdelingen op te pakken. Dit ben jij Op onze dynamische afdelingen weet jij de rust te bewaren, je dienstverlenend en flexibel op te stellen en werk je zelfstandig, georganiseerd en nauwkeurig. Je vindt het plezierig je collega's te ondersteunen: je bent enthousiast, hebt humor en een luisterend oor. Als geen ander hen je gewend om alles administratief goed vast te leggen en ben je handig met digitale systemen. Uiteraard beheers je de Nederlandse taal tot in de puntjes en ben je communicatief sterk. Je hebt een passende opleiding op mbo niveau 4-niveau en/of relevante werkervaring. Ervaring met 0ffice2016 is een pré. www.goes.nl WIJ ZOEKEN OP KORTE TERMIJN EEN FULLTIME CHAUFFEUR Herken je jezelf hierin? In het bezit van rijbewijs CE met code 95 Een klantgerichte, zelfstandige en dienstverlenende houding. Enkele jaren ervaring als chauffeur. Bereidheid tot overnachten. Bereidheid om in de weekenden te werken. Wat wij bieden, Een prettige, informele werksfeer. Arbeidsvoorwaarden conform CAO Beroepsgoederenvervoer. Interesse? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Eddy Korstanje Tel. 06-51074188 Stuur Je sollicitatiebrief met cv per e-mall naar: administratie@korstanjetransport.nl of per post aan: Korstanje Transport B.V. handelsweg 14, 4421SJ Kapelle gemeentes lu is Wij zijn op zoek naar een: 36 uur per week Lees meer over deze functie en de arbeidsvoorwaarden op www.gemeentesluis.nl. Reageren kan t/m 21 juni 2019. V'Uv' 4 i -* i m De penitentiaire inrichting Middelburg zoekt collega's (27-36 uur per week). En daarom nodigen we je van harte uit op onze selectiedag op 4 juli 2019. Ontdek hoe het is om met gedetineerden te werken, maak kennis met onze afdelingen en ga in gesprek met medewerkers. Zij kunnen je als geen ander een beeld geven van dit boeiende en maatschappelijk relevante werk. Wij zoeken mensen voor onderstaande functies: Mbo-niveau, maximaal maandsalaris 2.759,- Jij bent een belangrijke schakel in het detentie en re-integratie proces van gedetineerden. Als penitentiair inrichtingswerker begeleid je hen in de woon- en leefsituatie en bij activiteiten. Ook zie je toe op veiligheid en verleen je intensieve zorg. lnfowww.werkenvoornederland.nl/DJl180456 Minimaal afgeronde MBO 2 opleiding. Bereidheid om diploma opleiding MBO 2 beveiliger in het eerste jaar na aanname te behalen, maximaal maandsalaris 2.503,- Gaat het om veiligheid, dan moetje bij jou zijn. Als complex beveiliger garandeer je de veiligheid van medewerkers, bezoekers en gedetineerden. Dit doe je onder meer door toegangscontroles uit te voeren en mensen te informeren over veiligheidsvoorschriften. lnfowww.werkenvoornederland.nl/DJI180535 Waarom de penitentiaire inrichting Middelburg? Samen met ongeveeri6o collega's werkje voor én met gedeti neerden. Jij draagt er niet alleen aan bij dat de straf die de rechter heeft opgelegd juist wordt uitgevoerd, maar ook dat de gedeti neerden na hun detentie weer een plek vinden in de samenleving. Meld je aan voor de selectiedag! De selectiedag vindt plaats op 4 juli 2019 op de Torentijdweg 1 in Middelburg. Indienen van CV en motivatie kan tot 22 juni 2019 via torentijd@dji.minjus.nl. Tot dan!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 20