18 FAMILIEBERICHTEN Maart je Vlieger - Zeijlemaker Gerard Korstanje Leo Breepoel Jf OVERLEDEN Bennie DANKBETUIGING Rie Willem Vinjé Rosé de Gijsel IN MEMORIAM Het leven is doorgeven... Na een zeer kortstondige ziekte is helaas overleden mijn man Bernardus Petrus Jacobus Heijens echtgenoot van Maria Victorine Heijens-Rijk Ossenisse21 september 1934 Terneuzen, 5 juni 2019 Rie Familie Heijens Familie Rijk Correspondentieadres: Coöperatie DELA, T.a.v. Mevr. Heijens-Rijk Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal U kunt afscheid nemen van Bennie in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 11 juni van 18.30 tot 19.00 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 12 juni om 10.30 uur in de parochiekerk Ter Duinen H. Martinus, Groenendijk 40 te Kloosterzande, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na het afscheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na een ernstige ziekte is overleden onze lieve, gezellige, sportieve zwager Piet de Kroo We zijn blij dat hem verder lijden bespaard is gebleven. We zullen hem enorm missen. Middelburg: Abjan, Petra Middelburg: Marleen, Sjaak (in liefdevolle herinnering) Jan Vlissingen: Magda, Joost Den Haag: Annet, Marco Neven en nichten Sterven in vrede dat is met 'n gerust hartje ogen sluiten. Dankbaar voor de mooie jaren die zij ons heeft gegeven, heb ik afscheid moeten nemen van mijn schoonmoeder offiegtricv &éeljdend weduwe van Joos Verdurmen Graauw en Langendam, 6 november 1924 t Hulst, 6 juni 2019 Flora Verdurmen t Frank de Kort Correspondentieadres: Steenpit 7B 4561 CT Hulst Dinsdag 11 juni is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 12 juni om 14.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Na afloop is er een samenzijn in de koffiekamer. Dankbaar voor de liefde die ze ons heeft gegeven, delen wij mede dat na een mooi leven is overleden sinds 2002 weduwe van Siep Vlieger eerder sinds 1957 weduwe van Abraham Paulusse Vlissingen, f Vlissingen, 15 februari 1930 1 juni 2019 Rob Annemieke Larissa De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma, omi Angela Naessens-Rombout zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan te ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Geloof, hoop en liefde maar de meeste daarvan is de liefde Voor de warme belangstelling en het medeleven tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en trotse opa willen wij u hartelijk danken. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Hannie Korstanje - van Dalen Kinderen en kleinkinderen Oudelande, juni 2019 Het voelt nog steeds onwerkelijk dat Thijs Maatje de Braai In liefdevolle herinnering t7juni 2018 echtgenoot van Fina Breepoel - Clarissen Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug dan klommen we naar de hemel en namen we jou mee terug Fina Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Hoek, 8 juni 2019 Stil ging je heenlang heb je gewacht Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Heden overleed zacht en kalm mijn lieve broer en onze oom Groede, 2 november 1935 Oostburg, 4 juni 2019 Breskens: Cato de Kruijter-Vinjé Anita en Willem Ekkebus-de Kruijter Neven en nichten Correspondentie adres: Ghistelkerke 413,4511JL Breskens Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn partner, onze vader en opa Dankbaar kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Rosé in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Trees Carlo en Miriam Debby en Geert Linda en Martijn en kleinkinderen zaterdag 8 juni 2019 ZV er niet meer is De vele hartverwarmende reacties na zijn overlijden zijn voor ons een grote steun. We willen iedereen hiervoor hartelijk bedanken! José Caroline en Iris Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie Elve Terneuzen, juni 2019 COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 154