x Jf Gelein Kaijser FAMILIEBERICHTEN 17 Pieternella Jacoba Kastelein - Geelhoed COLOFONFamilieberichten OVERLEDEN Camiel Scherbeijn Martha Agnes van Damme Leendert van Wijck Leendert van Wijck DANKBETUIGING Dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Nellie sinds 21 april 2013 weduwe van Marinus Kastelein in de leeftijd van 95 jaar. Geersdijk: Anneke en Wïm Wendie en Dave, Daan, Sam, Kim Nanine en Ardy, Lotte, Evie Debora en Mart, Aline, Tibbe Stevina en Julien, Ruben Geersdijk: Jan en Rachel Sjoukje Maartje en Ralph Schoondijke: Jozien en Adrie Arjen en Marieke, Feline, Tim Marin en Lieke Anke en Hanko, Hanna, Eva Kamperland: Pietjan Remy Cai-e Heinkenszand: Nel Naomi en Marco Rivke en Koen Nathan Een speciaal woord van dank voor personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle zorg aan haar besteed. 5 juni 2019 Correspondentieadres Geersdijkseweg 13,4494 NJ Geersdijk De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op dinsdag 11 juni om 13:00 uur in de Opstandingskerk, Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het Drenthehuis, Burg. P. Wïssestraat 5 te Geersdijk. Voorafgaand aan de dienst is er van 12:15 tot 12:45 uur gelegenheid de familie te condoleren in de hal van de kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na vele jaren vriendschap nemen wij afscheid van Leen Wouters Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom echtgenoot van Anneke van Wijck-'t Gilde op de leeftijd van 8i jaar. Krimpen aan den IJsselA.E. van Wijck t A A. van Wijck-van Leerdam TerneuzenE.A. van Wijck f A.P. van Wïjck-Hamelink t AxelCh. van Wijck f W.E. van Wïjck-Joziasse Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en pa -Leen - echtgenoot van Anneke 't Gilde Terneuzen, 24-11-1937 f Sluiskil, 5-6-2019 Anneke Carla Griffterstraat 10 4541 EL Sluiskil De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 11 juni om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de koffiekamer. Wij willen Dr. H.B. Haerens, Fysiotherapie J.C.M. Matthijssen en Buurtzorg team Hoek bedanken voor alle liefdevolle zorg. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Ko en Janny Minderhoud Neven en nichten Sluiskil, 5 juni 2019 Altijd samen, nooit alleen Onafscheidelijk, altijd één Met veel verdriet hebben wij uit ons leven moeten laten gaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth de Jdaau - Ibiïven - Ellen - echtgenote van Roelof de Haay Middelburg, 20-8-1955 t Terneuzen, 5-6-2019 Zaamslag: Roelof Luna TerneuzenTjade en Marlon Lüka, Noah Zaamslag: Ynte Quintin, Lise Axel: Werterenlnge Sanne, Pim, Roos Gerard van der Nissestraat 76 4543 AG Zaamslag Woensdag 12 juni is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Ellen in uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar Dr. Penne, en afd. B2 van ZorgSaam Ziekenhuis. Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en overgrootvader Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. Jannie Kaijser - Kaijser Kinderen, klein- achterkleinkinderen Terneuzen, juni 2019 pzc.nl/familieberichten vrijdag 7 juni 2019 Op 31 mei 2019 is ons zeer gewaardeerde erelid, onze secretaris en mede-oprichter overleden op 77 jarige leeftijd. Op donderdag 6 juni is in besloten kring afscheid van Camiel genomen. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies Bestuur en leden Vogelvreugd '79 Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Ie bent nu daar, waar je rusten mag. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma sinds 2000 weduwe van Izaak Pieter Goossen Sluis, 24 januari 1929 t Oostburg, 31 mei 2019 Breskens: Walter en Anny Goossen-Doppegieter Tim en Dora, Devon Ellen en Mark Krista en Rob, Noah, Lauren Breskens: Heieen Goossen Ruben en Cathelijne, Elize Arianne V en Gerben Correspondentieadres: Kotter 1,4511JZ Breskens Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTDDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 64