NYNKEDEJONG Pizzakoerier die man in coma sloeg, heeft spijt van klap W 15 REIZEN MET SPECIALE KORTIN De "favorites van Fred!" re 088 - 70 70 600 I fstlP 6 Dubai Cruises Column ^0 @Nynke De familie van Younes uit Lely stad bracht gisteren naar buiten hoe slecht het gaat. Het slachtof fer ging een maand geleden voet bal kijken in een café in Zwolle. Voor de kroeg kreeg hij ruzie met een pizzakoerier die 'te hard door de steeg zou zijn gereden'. De koerier deelde één klap uit, You- nes belandde in coma. Het is de vraag of hij ooit zal herstellen. De 21-jarige Zwollenaar zit flink met het drama in zijn maag, zegt hij in een gesprek met deze krant. ,,De twee dagen dat ik vastzat, heb ik wel honderd keer aan de re chercheurs gevraagd hoe het met die jongen is. Toen ze vertelden dat hij in coma werd gehouden, schrok ik heel erg. Ik ben niet, zo als de familie zegt, lachend weg gelopen. Na die klap zag ik met een dat het niet goed was. Ik heb op de politie gewacht.'' De koerier ontkent dat hij te hard op zijn scooter kwam aanrijden. Younes sprong volgens hem voor zijn scooter en deed vervelend. ,,Geen idee waarom, ik ken hem niet, misschien had hij wat ge dronken.'' Daarop ontstond een heftige discussie. ,,Toen er iemand tussen sprong, probeerde Younes mij langs die persoon een trap te ge ven. Toen ik daarna wegliep, trok hij me aan mijn capuchon om- i Verdachte wilde 'van gedoe af zijn' en sloeg het slachtoffer laag. Daarna liep hij met zijn han den omhoog, achteruit weg. Ik ben naar hem toegelopen, ik wilde van dit gedoe af zijn en gaf hem één klap. Echt nooit gedacht dat het zo zou aflopen.'' De verdachte Zwollenaar heeft aangegeven contact te willen met de familie van Younes. Hij moet nog voor de rechter verschijnen. De familie van Younes is boos dat de verdachte 'alweer' vrij rondloopt. Juridisch is er geen mogelijkheid de man zonder strafblad op te sluiten, al is hij nog wel verdachte. l/Tv*wtY*i GRATIS TAART oefeliciTAART *1 l—•ÖïSl'^fe^' volledige reizen nl In een podcast van NRC Han delsblad hoorde ik dat onze mi nister van Sociale Zaken Wou ter Koolmees bij de vorige kabi netsonderhandelingen 'Boutros Boutros-Koolmees' werd ge noemd, naar Boutros Boutros- Ghali, de voormalig secretaris-ge neraal van de Verenigde Naties. Ook al heeft hij die bijnaam waarschijnlijk niet zelf bedacht, het nam me toch voor hem in. Dit komt doordat in onze familie de naam Boutros-Ghali nogal eens gebruikt wordt wan neer er weer onderhandeld moet worden met een 3-ja- rige huisgenote. Als de dochter niet wil eten. Wanneer ze ineens hal verwege een wandeling bedacht heeft dat ze bij wildvreemde men sen op de stoep gaat wonen. Wanneer ze thuis wil zijn, maar wij nog anderhalf uur moeten rijden. straks...' Niet de sterkste opvoed- methode, maar soms moet je grof geschut inzetten. Dat noemen wij dus 'Boutros Boutrossen'. Zo geef je enig gewicht aan zo'n discussie. hoogtepunt van zijn onderhandel carrière. De conceptversie van het nieuwe pensioenakkoord ligt er, een delicaat schipperen tussen de wensen van pensioenspaar ders van alle leeftijden en met allerhande beroepen, de werknemers, de pen sioenfondsen, de vak bonden, de politiek. Ik probeerde het nieuwe pensioenstelsel te doorgronden en bleef vooral met veel vragen zitten. Hoe gaat die ver plichte ar- beidsonge- schiktheidsverzekering voor zzp'ers eruitzien? Hoe groot is de klap die de jongeren moeten op vangen, mocht dit akkoord aange nomen worden? Zijn de mensen met zware beroepen hiermee te vreden? avondeten of een extra aflevering Peppa Pig. Een pensioenakkoord vergt onderhandelingstechnieken die vele maler complexer zijn dan dat. Mocht de achterban van de FNV akkoord gaan - een flinke hobbel die nog genomen moet worden - dan heeft Boutros Bou tros-Koolmees een enorme klus geklaard. Of je het nu eens bent met de uitkomst of niet: hem is iets gelukt wat de politiek jaren lang niét lukte. En mocht hij daarna murw zijn van de politieke arena, dan kan hij altijd nog een opvoedboek gaan schrijven. Dan wordt er nog wel eens onder handeld. 'Als je nu evendan krijg je Een 3-jarige kun je nog paaien met een extra aflevering van Peppa Pig donderdag 6 juni 2019 GO Boutros-Koolmees De 21-jarige pizzakoerier die op Bevrijdingsdag de 25-jarige Younes een klap met dramati sche gevolgen verkocht, heeft ontzettend veel spijt. ,,Ik had het nooit moeten doen. Maar waarom viel hij mij aan?'' Victor Schildkamp Lelystad D VAN 6EFEUCITAART.nl ce&s j t Vliegreis per Emirates Ontdek het Mystieke Midden-Oosten Vertrek november t/m april Luxueus genieten voor scherpe prijzen! zie stipreizen.nl/dubai-cruises F1 Grand Prix Abu Dhabi Oranje Tribune - 5- tot 9-daagse reis (€40,- korting p.p.) Klassiek Brazilië - 14-daagse groepsrondreis Van Rome naar Dubai - 17-daagse cruise per 5* Jewel of the Seas Canarische Eilanden - 8-daagse cruise per 4* AIDAstella Westelijke Middellandse Zee - 8-daagse cruise per 4*+ MSC Grandiosa Rotterdam naar Italië -12-daagse cruise per4*+CostaSmeralda Grand Voyage van Italië naar Zuid-Afrika - 32-daagse cruise per 4* MSC Orchestra Hoogtepunten van Vietnam - 17-daagse groepsrondreis Semi All Indusive cruise Montreal naar New York - 18-daagse cruise per 3*+ AIDAvita Cruise CHytrip Barcelona - 8-daagse reis per 4* Costa Magica Riviercruise rond het Usseimeer Texel - 7 of 8-daagse Riviercruise per 3*+ AAS Allegro Caribbean - 10-daagse Cruise per 4*+ AASC Meraviglia Schatten van Sardinië - 8-, 11- of 12-daagse groepsrondreis Klassiek Sitilië - 8- of U-daagse groepsrondreis zie stipreizen.nl/veriaardag «■■Éiiiiu van 1099 van 1359 van 1749 van 848 van 829 van 1259 van 2799 van 1439 van 1999 van 622 van 469 van 1479 van 714^ van 669 nu v.a nu v.a nu v.a nu v.a nu v.a nu v.a nu v.a nu v.a nu v.a nu v.a nu v.a nu v.a nu v.a nu v.a - X X \Zodtj ov>JS ook op Q *Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut/kamer excl. Calamiteitenfonds van €2,50 reservedngskosten €35 per boeking. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt. Onze prijzen zijn onderhevig aan vraag aanbod, beschikbare voorraden zijn een momentopname, dus deze kunnen dagelijks variëren. Op onze website vindt u de juiste prijzen en kortingen. Op deze reizen zijn de ANVR reizigersvoorwaarden van toepassing. Bekijk alle voorwaarden opstipreizen.nl/actievoorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Boutros Boutros- Koolmees is op dit moment bezig met het Een 3-jarige kun je nog paaien met het vooruitzicht op pasta als

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 6