X FAMILIEBERICHTEN 15 Pierre Samijn Maria Nijsse-Kerkhove Corrie Verberkmoes OVERLEDEN Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een heet je en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. In liefde losgelaten onze dierbare moeder, oma en overgrootmoeder Antonia Julie Ton van der Ploeg-van Aken weduwe van Rob van der Ploeg Soemoet Estate (Nederlands-Indië), 12 maart 1932 t Sas van Gent, 28 mei 2019 Carry van der Ploeg Bas en Ludovica Verwijlen-Tucci, Nina Merel Verwijlen Bas en Corina van der Ploeg-Besseling Correspondentieadres: Kamerlingh Onnesstraat 24,4532 LW Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij danken Dimph en Adrie van der Plasse en het verzorgend personeel van Zorgcentrum De Redoute, afdeling de Stuiver, voor de liefdevolle zorg die zij hebben gegeven. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Pierre Samijn Pierre was gedurende 38 jaar bestuurslid van onze vereniging. We zullen zijn positiviteit node missen. Bestuur, leden en directie Harmonie de Vereenigde Vrienden Pierre Samijn Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons trouw EHBO lid - LOTUS en vriend Pierre Samijn Wij wensen de familie heel veel sterkte en moed om dit grote verlies te dragen. Namens bestuur en leden van E.H.B.O. vereniging "St - Ludwina" Koewacht f Na een ernstige ziekte is door de Heere Thuis gehaald, onze lieve vriendin Sterke de Heere onze vriend Finus en de (klein)kinderen in dit grote gemis. Sjaak, Cora en Mariska Driessen J Corrie Verberkmoes-Wagenaar Een herinnering in liefde, is een liefde voor altijd. Na een zorgzaam en eenvoudig leven is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en omi 11 augustus 1934 - 14 juni 2019 Marien Nijsse Corrie en Louis Monique en Maurice, Evy Ronnie en Tessa, Indy, Mika Anda Nicole en Martijn, Micah, Jinte Dèbra en Sander, Mels, Neva, Bodi Jarno en Esther, Jax Niels en Bianca, Mila Giel en Lizette Kevin Renz en Ann Boogstraat 20,4458 KB 's-Heer Arendskerke De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op zaterdag 8 juni om 13.30 uur in de 'Petruskerk', Toren- ring 14 te 's-Heer Arendskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te 's-Heer Arendskerke. Na de begrafenis is er in het dorpshuis 'Heer Arendhuis', Torenring 46 gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Met verdriet maar ook met rijke dankbare herinnering hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus,schoonzus en tante Marie Nijsse - Kerkhove echtgenote van Marien Nijsse Overleden 4 Juni 2019 In de leeftijd van 84 jaar Fam. Kerkhove Maarn: Saar Lammers - Kerkhove Harrie Lammers, in liefdevolle herinnering Nieuwdorp: Herman Kerkhove, in liefdevolle herinnering Dien Kerkhove - Geschiere Goes: Henk Kerkhove Nieuwdorp: Leu de Hamer - Kerkhove, in liefdevolle herinnering Johannes de Hamer, in liefdevolle herinnering Krabbendijke: Nellie en Lou Jobse - Kerkhove Neven en nichten 's-Heer Arendskerke, 5 Juni 2019 donderdag 6 juni 2019 ZV 'Ik sla mijn ogen op en zie mijn hulp is van de HERE' (naar Psalm 121) Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, opa en 'oude opa' Aagtekerke 8 mei 1930 Zoutelande 4 juni 2019 Laura Wouters-Boone Wim en Nel Wouters-Lievense Mattijs en Janneke Arnoud en Mariëlle Jan en Rosemarie Wouters-Dobbelaar Brenda en Remko Bernie en Cristina Yoeri Rianne en Leo Vos-Wouters Jochem en Marije Marloes en Tim Wouter en Myrna en achterkleinkinderen De afscheidsdienst, waarvoor wij u van harte uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 8 juni om 11.00 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein te Zoutelande. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 10.15 uur gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Borné 13,4374 DA Zoutelande Wij danken allen die hem met zorg hebben omringd. Dank ie voor de hand die je toestak.... Dank ie voor de zorg die je bood.... Dank ie voor een woordje en een glimlach.... Dank ie voor wat je gaf, het was groots! Bedroefd en geschokt zijn wij door het bericht dat onze mede-vrijwilliger op 4 juni 2019 is overleden. Wij verliezen in Pierre een markante en toegewijde collega-vrijwilliger. We wensen de familie en vrienden veel sterkte toe met dit verlies. Namens het bestuur en de vrijwilligers van de Zonnebloem afdeling Sas van Gent Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van ons lotuslid Wij wensen de familie veel sterkte toe Bestuur en leden van lotusstudiekring 033 Oost-Zeeuws Vlaanderen N Abba Vader, U alleen U behoor ik toe Met verdriet delen wij u mee,dat is overleden ons trouw lid Wij wensen Finus en de (klein)kinderen Gods troost en nabijheid toe Bijbelstudie vereniging Marnixkerk Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 63