r J? Paul Jonkheijm FAMILIEBERICHTEN 25 V Christi Ton Cordes Rachel Adriana van de Vrede-Minnaard maandag 3 juni 2019 COLOFONE-mail: familieberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 OVERLEDEN Enige en algemene kennisgeving Een levensgenieter tot de laatste snik zijn humor behouden Met groot verlies, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat, na een welbewogen leven van ons is heengegaan - Paul Theodoor Cornelia - echtgenoot van Mientje van Stevendaal (t 6-9-2010 Hontenisse, 13 juni 1951 t Ossenisse, 31 mei 2019 Zijn zoon: Daniël Jonkheijm 118-6-2007) Zijn moeder: Maria Lucia Jonkheijm - Sarneel Zijn zussen: Loes de Smet - Jonkheijm Gonny Jonkheijm Carla Correspondentieadres: Hulsterweg 67,4587 EB Kloosterzande Geheel naar de wens van Paul zal de crematie in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar wijkteam ZorgSaam Kloosterzande, dr. Helmers en zijn medewerkers, U.Z. Gent: dr. Bonte en alle ondersteunende teams. 'Een laatste groet van Rachel en hartelijk dank voor alle vriendschap. Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat is overleden onze moeder, oma en overoma sinds 10 oktober 1990 weduwe van Pieter van de Vrede 11 maart 1928 t 31 mei 2019 Corrie en Ko Sonke-van de Vrede Collin, Jack Rachelle en Edwin, Koen, Sophie Marian en Cor Dek-van de Vrede Marleen en Willem, Ida Julian en Valentine Correspondentieadres: Irislaan 26 4401 HW Yerseke Naar haar eigen wens zullen we in besloten kring afscheid van haar nemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. Van der Kooij, dr. Mak en de medewerkers van Buurtzorg voor de goede en liefdevolle verzorging. Willem Herman Jan Lindeman Als er liefde is is er geen voorbij... Onze innig geliefde moeder, schoonmoeder en allerliefste oma is overleden Sarah Jacomina Dieleman sinds 1981 weduwe van Dingenis Tolhoek Hoek, 9 mei 1926 Terneuzen, 26 mei 2019 Elisabeth en Martin Dick Jurgen Matthijs en Romi correspondentieadres: Kuipers-Rietbergkwartier 1 4333 EJ Middelburg De begrafenis heeft in kleine kring plaatsgevonden. Dank voor alles watje hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft willen zijn, nemen wij bedroefd afscheid van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Maria Suzanna Wisse-StofFels - Riet echtgenote van Anthonie Jacobus Wisse Terneuzen, 2-11-1950 t Terneuzen, 26-5-2019 Tonnie Wisse Monique en Ronald Nikki Mike Kylie Ko en Eva Enriko Kelsey Akkerwindelaan 55 4537 CH Terneuzen De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het team van huisje 'D8 en R8' voor de goede zorgen. Verdrietig, maar met mooie herinneringen, is geheel onverwacht van ons heengegaan, onze schoonzus en tante Sas, Tanny Stefan en Anne 30 mei 2019 Verbijsterd en geschrokken hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-medewerker Wij denken terug aan Ton als een markante, behulpzame, openhartige collega en bovenal een lief mens. Wij wensen Sera, Esther, Hein en verdere familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en medewerkers l'escaut woonservice te Vlissingen - Familieberichten - Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. ZV SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u Na een rijk leven vol liefde en vriendschap is van ons heengegaan onze dierbare Wim weduwnaar van Ida Maria Berendina Schooneveidt Amsterdam, 23-2-1929 t Terneuzen, 25-5-2019 Menio Park, Ca. USA: Robert Jan Visser Heemstede: Gijs en Marjolein Visser-Pieck Nienke, Maurits, Sophie en Danique Wassenaar: Marjolein en Frits Luijk-Visser Delft: Anne Marie Visser en Ricky Curran Zeist: Jan Rijnderten Carolien Visser-Slotboom Koosje en Berend Aalsmeer: Bart Jan Schooneveidt en Suvannee Vangsiripaisal Terneuzen: Peter en Carla van Wijck - Versluys Dommelstraat 34 4535 HB Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. DE PERSGROEP. familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52