Jf Paul Jonkheijm FAMILIEBERICHTEN 25 Ton Cordes Van Tai Trinh Christi V Pieter Meeuwsen Rachel Adriana van de Vrede-Minnaard maandag 3 juni 2019 COLOFONE-mail: familieberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u OVERLEDEN Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd. Met verdriet in ons hart maar ook met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven we u kennis dat na een periode van afnemende krachten en gedachten de HEERE tot Zich heeft genomen, onze innig geliefde vader, schoonvader, opa en oude opa sinds 8 januari 2015 weduwnaar van Maria Meeuwsen-Weststrate Geboren te Oostdijk 21 augustus 1931 Overleden te Nieuwerkerk 31 mei 2019 Oostdijk Jannie Beekman-Meeuwsen Joop Beekman Krabbendijke Johan Meeuwsen Forra Meeuwsen-van Noorden Goes Mientje Meeuwsen Krabbendijke Adrie Meeuwsen Suzan Meeuwsen-Oostdijk Waarde Anja Ruissen-Meeuwsen Ko Ruissen Waarde Joke Mol-Meeuwsen Johan van den Dorpel (in liefdevolle herinnering) Cees Mol Borssele RiaNieuwenhuijse-Meeuwsen Jan Nieuwenhuijse Krabbendijke Piet Meeuwsen Bianca Meeuwsen-Houtekamer Aagtekerke Jos Meeuwsen Annemarie Meeuwsen-Vaders Alle klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Lapdijk 1 4413 NB Oostdijk Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdagavond, 4 juni 2019 van 19.30 uur tot 20.15 uur in de hal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Krabbendijke, J.W. Frisostraat 1. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. woensdag, 5 juni 2019 om 13:30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in het voornoemde kerkgebouw. Geen bloemen en graag gepaste kleding Onze dank gaat uit naar alle zorg- en hulpverleners van RST, Zorgboerderij Landleven en Hebron, alsmede naar dokter Lieshout en dokter Wessels voor alle aandacht, liefde en zorg die zij aan vader hebben gegeven. Mocht u onverhoopt of onbedoeld geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzoeken we u deze advertentie als zodanig te beschouwen. 'Een laatste groet van Rachel en hartelijk dank voor alle vriendschap. Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat is overleden onze moeder, oma en overoma sinds 10 oktober 1990 weduwe van Pieter van de Vrede 11 maart 1928 31 mei 2019 Corrie en Ko Sonke-van de Vrede Collin, Jack Rachelle en Edwin, Koen, Sophie Marian en Cor Dek-van de Vrede Marleen en Willem, Ida Julian en Valentine Correspondentieadres: Irislaan 26 4401 HW Yerseke Naar haar eigen wens zullen we in besloten kring afscheid van haar nemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. Van der Kooij, dr. Mak en de medewerkers van Buurtzorg voor de goede en liefdevolle verzorging. Verbijsterd en geschrokken hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-medewerker Wij denken terug aan Ton als een markante, behulpzame, openhartige collega en bovenal een lief mens. Wij wensen Sera, Esther, Hein en verdere familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en medewerkers l'escaut woonservice te Vlissingen Hij die er altijd voor ons was is vredig in liefde heengegaan 10 augustus 1929 1 juni 2019 Huong Kiem Tu en Quang Trinh en Zi Qiang Mai en Ping Tuyet en Ray Hau en Beizhen Chau en Guang Phung en Bin Kleinkinderen Verdriet is er, maar ook dankbaarheid dat verder lijden hem bespaard is gebleven. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 5 juni 2019 om 09.30 uur in de Stenge, Stengeplein 1 te Heinkenszand. Aansluitend volgt de begrafenis op de Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Verdrietig, maar met mooie herinneringen, is geheel onverwacht van ons heengegaan, onze schoonzus en tante Sas, Tanny Stefan en Anne 30 mei 2019 Enige en algemene kennisgeving Een levensgenieter tot de laatste snik zijn humor behouden Met groot verlies, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat, na een welbewogen leven van ons is heengegaan - Paul Theodoor Cornelia - echtgenoot van Mientje van Stevendaal (t 6-9-2010 Hontenisse, 13 juni 1951 t Ossenisse, 31 mei 2019 Zijn zoon: Daniël Jonkheijm 118-6-2007) Zijn moeder: Maria Lucia Jonkheijm - Sarneel Zijn zussen: Loes de Smet - Jonkheijm Gonny Jonkheijm Carla Correspondentieadres: Hulsterweg 67,4587 EB Kloosterzande Geheel naar de wens van Paul zal de crematie in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar wijkteam ZorgSaam Kloosterzande, dr. Helmers en zijn medewerkers, U.Z. Gent: dr. Bonte en alle ondersteunende teams. Als er liefde is is er geen voorbij.. Onze innig geliefde moeder, schoonmoeder en allerliefste oma is overleden Sarah Jacomina Dieleman sinds 1981 weduwe van Dingenis Tolhoek Hoek, 9 mei 1926 Terneuzen, 26 mei 2019 Elisabeth en Martin Dick Jurgen Matthijs en Romi correspondentieadres: Kuipers-Rietbergkwartier 1 4333 EJ Middelburg De begrafenis heeft in kleine kring plaatsgevonden. PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25