STI&REIZEN 11 JAAR! daarSm nu op 088 - 70 70 600 StlP LAATSTE DAG!! 20 ZEELAND OA/D/t/S Cruise Middellandse Zee 5S Cruise Citytrip Barcelona Nederland naar Italië Tl OCEANWIDE GLOEDNIEUWE BOOT Een luxe kajuit met eigen balkon, colleges van wetenschappers over de flora en fauna van de poolgebieden, excursies naar het land van de ijsberen en de pinguïns. Het is allemaal mogelijk voor opvarenden van de Hondius, het gloednieuwe schip van Oceanwide, specialist in arctische expedities. Een reisje met Oceanwide kost tussen de 4000 en 25.000 euro. Directeur van het Zeeuwse Oceanwide Michel van Gessel: ,,We hadden De Hondius van Oceanwide, specialist in poolexpedities. foto lex de meester een keer een Amerikaan die een reis van een maand van Argentinië naar Nieuw-Zeeland boekte. Kos ten: 25.000 euro. Hij boekte ter loops ook maar een reisje terug! Dat zijn de rijken. Maar er zijn ook mensen die alles opzij zetten en sparen. Zo hebben we een Australi- sche dame van nu bijna tachtig, die al 25 keer met ons mee geweest is en zo ongeveer onze mascotte is geworden." Oceanwide biedt sinds 1996 kleinschalige poolexpedities naar het Noordpoolgebied en Antarctica aan. Het bedrijf heeft drie motor- schepen in de vaart en twee zeil schepen. Met de Hondius - ge maakt om door ijs te varen dat een jaar lang aangegroeid is - heeft Oceanwide het eerste speciaal voor de passagiersvaart gebouwde schip. Dat is te zien. ,,De Hondius is ge bouwd voor mensen die wat meer ruimte en comfort willen", aldus Van Gessel. Van cabins tot lounge, elke ruimte ademt luxe en sfeer en biedt nét dat beetje extra. Er is een collegezaal voor lezingen van we tenschappers en een bibliotheek. Handig, want onbeperkt googelen is er niet bij: dataverkeer gaat via een satelliet en is kostbaar, al heb ben reizigers wel een eigen data bundel. Op elk bed ligt een water flesje dat onbeperkt gevuld kan worden met op het schip gezuiverd zeewater. Van Gessel: ,,Omdat we zo weinig mogelijk plastic afval willen genereren. We willen het milieu van het Noord- en Zuid poolgebied niet belasten. Daarom mag je tijdens de expeditie ook niets eten en je mag zelfs niet naar de wc; dan moet je terug naar het schip. Laarzen van de expeditiele den worden vóór we aan land gaan ontsmet, we zuigen zelfs jaszakken met een stofzuiger uit. Niets ach terlaten, niets meenemen is ons devies. Wie met ons meegaat, neemt alleen herinneringen mee!" NU ELKE DAG EEN OUTLET DEAL! DEALS Kijk op stipreizen.nl/outlet maandag 3 juni 2019 GO Topschip vaart langs boulevard Ondine van de Vleuten Vlissingen Wie de Hondius wil zien, kan het schip vandaag rond 19.00 uur vanaf de Vlissingse boulevard zien langskomen op zijn weg naar Spitsbergen. 8-daagse cruise per 4* MS Sovereign 8-daagse reis per 4* Costa Magica 12-daagse cruise per 4* Costa Mediterranen s In prijs verlaagd! i '-?& Cruise o.b.v. All Inclusive Exdusief bi] Stip Reizen Fooien/servicebijdrage t.w.v. €77,- p.p. Vliegreis vanaf Rotterdam O.a. Napels, Rome en Monaco Scherpe outlet deal: 1 juli vertrek Cruise en stedentrip in één reis! Cruise o.b.v. Volpension Drie hotelnachten in Barcelona Vliegreis fooien t.w.v. 48,- p.p. inbegrepen Ontdek Marseille, Savona Barcelona zie stipreizen.nl/crprtb ziestipreizen.nl/crc3sb Vliegreis terug naar Nederland inbegrepen Vertrek vanuit IJmuiden Fooien/hotel servicebijdrage ter waarde van 120,- p.p. O.a. Vigo, Lissabon Barcelona Vertrek alléén 22 september 2019! ziestipreizen.nl/crcnlb Vo(Lj ov>J$ ook op Q *Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut/kamer excl. Calamiteitenfonds van €2,50 reservedngskosten €35 per boeking. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt. Onze prijzen zijn onderhevig aan vraag aanbod, beschikbare voorraden zijn een momentopname, dus deze kunnen dagelijks variëren. Op onze website vindt u de juiste prijzen en kortingen. Op deze reizen zijn de ANVR reizigersvoorwaarden van toepassing. Bekijk a He voorwaarden opstipreizen.nl/actievoorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 20